S

Yüzbaşı
05 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Xbox one s cihazım var, cihaza bağlanıp Bluetooth SPEAKER den ses alabilirmiyiz, amaç TV nin kötü sesinden kurtulmak. Biraz bakındım ama pek bişey bulamadım tşkler.
İco yu satın aldım tr psn den. 5 inci kez indirmeye calısıyorum her seferınde %80 de kalıyor (1389 mb da ) bı turlu tamamlayamadım downloadu. Baglantımda kopmada yok ne yapmamız lazım tsk.
Move + Nevigation kontrol aldım hepsisonyden. 240 civarı tuttu iyimi yaptım kötümü bilmem ama bi anlık hevesle verdim siparişi. Acaba bi kaç kez kullanılıp bi köşede mi bekliyecek, yoksa hakkını verecekmi ne dersiniz arkadaşlar.
120 gb slim pal ps3 e sahibim, almak istediğim bir ps2 oyunu var pal ve orjinal alsam acaba ps3ümde çalışırmı tskler.
Selam arkadaşlar biraz evvel maç yaptım onlinedan 3 - 1 yendım bır de baktım kı mac bıtınce puanları gosteren ekranda 3-0 yenık gozukuyorum. sonrasında player hub a baktım ordada loos 3-0 yazıyor. oyundan dusmedım hıc bısey olmadı 3-1 yendıgım macı nasıl 3-0 kaybetmıs gozukuyorum. varmı bole bıseyle karsılasan
bı turlu ranked mac yapmayı beceremedım sureklı bı sure bekledıkten sonra baglanamıyor dıe hata verıyor. ıntertte bı problem yok fıfa fln oynanıyor. bılgısı olan varmı tsk sımdıden.
selamlar 4 mb kablonet baglantım var onlıne da hıc bır sorun yasamıyorum. ancak baglantımı 1 mb e dusurmek ıstıyorum. acaba psn ıcın yeterlımı oyunları 1 mb ıle lagsız oynayabılırmıyım ?
bugun darty den 120 gb slım + kıllzone 2 aldım makınayı nete bagladım sorun yok ancak psn ıcın hesap olusturmaya calıstıgımda sureklı ID hatası alıyorum. ne yazarsam yazayım avalıble dıyor. acaba bılmedıgım bısey mı var ulke olarak turkey sectım. ne yapabılırım tskler.
herkese selam. 5 6 ay kadar once pal 360 aldım. sureklı offlıne oynuyordum ancak gecen gun banlanmayı goze alarak onlıne oynamayı denedım, gercekten cok keyıflıydı. 2-3 gun kadar oynadım. Halen daha banlanmadım ancak artık onlıne oynamayorum. Sanırım bu lıve paralıymıs kısıtlı fln dıe uyarı verıyor bu konuda pek bılgım yok. Gold uyelık mı alıcaz nasıl olucak nası etkınlestırıcez bılgı verırsenız sevınırım.
xbox360 aldım av ve component cıkısı var. ben bu aletı hdmı ozellıgı olan benq monutorumde kullanmak ıstıyorum. sımdı bu component veya av cıkısını hdmı yada dvı donusturen bısey varmıdır. Yoksa sadece bu monıtorde av dan vga ya cevırıp vga dan mı kullanabılırım.tskler.
Hakkında
Forum İmzası:
Guildwars Flex XL
PSNTR BigBoy_TR_
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş Yaptıklarım : gu_ven-gencler(S), Zorderland(S), ABUX(A), rebellion(A), idinc(S), TheMarjinaLs (S), q_bert (S). Alpsinth (S), Witchdoktor (S), lujin (A),
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 527
İkinci El Bölümü Mesajları: 71
Konularının görüntülenme sayısı: 28.083 (Bu ay: 136)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.