Çavuş
12 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar arkadaşlar iyi günler herkese. Bir sorum olacak ben masaüstü bilgisayarı TV ye aktarmaya çalışıyorum. Kullandığım ekran kartı AMD RADEON HD6870 aktarmak istediğim TV ise Vestel Millenium 82 ekran. Televizyonun arkasında VGA , scart , hdmi çıkışları bulunmakta . Bende VGA'dan scarta ve VGA dan VGA ya dönüştürücü kablo bulunmakta. Her türlü ihtimali denedim fakat yapamadım . Bütün önerilere ve tavsiyelere açığım şimdiden teşekkürler :)
Arkadaşlar günaydın herkese . Max payne 3 oyununu kurduktan sonra sürekli mavi ekran hatası almaya başladım . Hata kodu 0x000000050 ve PAGE_FAULT-NONPAGED AREA Gibi bir yazıyla karşılaşıyorum. Lütfen çözümlerinizi paylaşın . Herkese çok teşekkürler :)
Arkadaşlar 1 saat önce Witcher 2 yi bitirdim . Başlarda beğenmemiştim fakat şuan tadı damağımda kaldı diyebilirim . Bu tarzda veya hoşunuza giden başka önerebilceğiniz oyun varsa çok iyi olur :) Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim :) (Skyrim'ide bitirdim)
Arkadaşlar yurtdışından iphone 4s aldım . Telefon şuan elimde öncelikle yapmam gereken pasaport kaydı sanırım . Ondan sonrasında napıcağımı bilmiyorum biraz yardımcı olabilir misiniz ? . Bazı arkadaşlar apple dan hesap alacaksın falan diyorlar ne olduğu hakkında bir bilgim yok . Yardımcı olabilirseniz sevinirim . Teşekkürler :)
Arkadaşlar iphone alacağım . Yurtdışından getirebilme gibi bir imkanım da var . Siz neler önerirsiniz ve 4s mi 4 mü alayım çok kararsızım . Yardımcı olursanız sevinirim . Teşekkürler
Arkadaşlar amcam amerikadan gelicek ve iphone 4 getirtmek istiyorum . Fiyatlarını öğrenebilir miyim ve böyle bir şey mümkün olur mu söyler misiniz . Çok teşekkürler şimdiden
Arkadaşlar superonline abonesiyim ve uploadım 10 gb ı geçmiş . Nasıl olduğunu anlamadım genelde download yaparım ama bu uploadı kısmanın yolu nedir çok teşekkürler :)
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 103
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.810 (Bu ay: 49)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.