Binbaşı
21 Haziran 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

Samsung M2070FW marka yazıcı/tarayıcı/faxı uzun süredir kullanıyorum ancak son 1 aydır sadece tarayı kısmında sorun oluştu. Taratmak istediğimde "Aygıtla iletişim sırasında G/Ç hatası lütfen bekleyin ve yeniden taramayı deneyin." şeklinde hata alıyorum. Ne yaptıysam çözemedim. Google dan arattığımda bu sorunun genelde office uygulamasında olduğundan bahsediyor. Hiç donanım ile ilgili böyle bir hat alanı bulamadım.

Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
2011 Model aracım. 01.05.2012 de 15 bin bakımına girdi.(16.000 km de) Rutin kontroller yapıldı. Bugün servise koltukla ilgili bir sorun için gittim 2 litre yağ eksildiğini söylediler. İlk bakım 16.000 de yapıldı şu an 24.000 de araç. 1 yılda 8.000 km de 2 litre yağın eksilmesi normal mi? Yağ yakma yok olsa dumandan anlarım, kaçakta yok?

Serviste devirsiz kullandığınız için olur dediler ama bilemedim. Danışmakta fayda var. Araç 1.4 dizel. Sorun dedikleri gibi devirsiz sürmeklemi ki orta karar sürerim genelde, yoksa ilk bakımda yağ mı konulmadı? Aklıma başka da bir şey gelmedi.
Recovery imajı ve Smart Recovery programı elimde mevcut. Recovery bölümünü silene dvd halinde yollayabilirim. Dvd ücreti yok sadece kargo sizden.
Merhaba arkadaşlar. Orjinal windows7 üzerine yine format atarak orjinal 8 kurdum ancak beğenmedim 7 ye geri dönmek istedim ancak nedense bilgisayarın recovery bölümü ile olan bağlantısı kopmuş. Bölüm yerinde duruyor ancak açılışta f11 tuşu kısmı gelmiyor.

Daha öncede böyle bir şey olmuşta ama nasıl yaptığımı hatırlamıyorum bootmbr denilen şey bozuldu galiba ne denediysem olmadı. Tekrar başka cd ile 7 kurdum olmadı 8 kurdum olmadı. Garantiside bitti bilgisayarın bilgisi olan varsa yardımcı olursa iyi olur.

Teşekkürler.
lenovo thinkpad 1838 model tabletimde android 4.0.3 isletim sistemi var bugun data hatti aldim ancak internet baglantisini bir turlu saglayamadim apn ye mgb yazdim olmadi kaldiki normal hattimi bagladim onunlada internete cikis yaoamadim nasil bir ayari vardir nasil yapilir bilen biri varsa cok makule gecer arkadaslar :-)
Merhaba parmak izi okuyucumun driverlarını sıldım. Tekrar yukledıgımde bır turlu tanıtamadım. Isıgıda gıttı gelmıyor. Daha once boyle bır sorun yasayan varmı? Ayrıca kısa bır bılgı parmak ızı okuyucuyu kaldırırsak bılgısayar cok daha hızlı acılıyor :)
iyi gunler arkadaslar benım asus a6vm dızustum var 2 parca 512 ram var vısta ve bazı uygulamalarda yetersız kalıyor.zaten maksımum 2 gb oluyo bıldım kadarıyla sımdı 512 lerı cıkartıp 2x1 gb ram takmak ıstıyorum ama hangı ram o konuda bır fıkrım yok.hangı ramlerın surelerı daha ıyı?ne onerırsınız?kullandım ramlar assagıda sayılardan pek anlamadım da

512 MB DDR2-533 DDR2 SDRAM (5-4-4-11 @ 266 MHz) (4-4-4-11 @ 266 MHz) (3-3-3-8 @ 200 MHz) bılgısayarla gelen markasız

512 MB DDR2-533 DDR2 SDRAM (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz) corsair marka
slm arkadaslar logitech s500 5.1 ses sıstemı kurdum almadan da bımektekı elemana sordum bole bole calısırmı sorrund ses vermez sadece stereo dınlersın dedı tmm dedım aldım ama bıse anlamadım bılgısayara 3 kablo gelıyo turuncu sıyah yesıl yesılı takınca woofer dan bıde front right dan ses gelıyo.turuncuyu takıınca woofer ve center dan ses gelıyo.rr den ve fl den ses gelıyo hıc bıse anlamadım kafam karıstı calısmıyomu bu notebookda anlamadım bısey.3 kabloyu nasıl sokucam bılgısayara bı cozsem bı yardım edın ya zaten degısım urunu bıdahamı degıstırcem napcam
arkadaslar tek tek baktım ama bu Nolovelust un ne anlama geldını bılen varmı tam olarak ben aska ısteksız dıye bılıyorum ama emın olmak ıstıyorum bılen duyan varmı
www.nazliask.com Yeni arkadaslıklara yelken acmak ıcın...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.665
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 11.475 (Bu ay: 393)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 855 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.