B

Er
12 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,

Bilgisayarım :https://youtu.be/YAv6cq-c9Cg

Bu videodakinin aynısı buna bakarak 1 yıl önce toplamıştım

Bilgisayarım bozuldu.
Bilgisayarı başlattığımda simsiyah bir ekran geliyor hiç bir yazı veya uyarı gelmiyor, Kasadaki tüm ışıklar ve fanlar sorunsuz çalışıyor. Windows kurulu olan SSD'yi kutu yardımıyla laptopa bağladım içindeki verileri aldım. Sorun sizce yazılımsal olabilir mi? Bios ve Boot ekranına da giremiyorum, windows 10 UITF belleği bağladım boot etmeye çalıştım fakat boot ekranına giremedim. Bu siyah ekran olmadan önce NEW CPU INSTALED hatası vermişti bir daha da açılmadı. Ramleri söktüm taktım, farklı hdmi denedim hiç sonuç vermedi.

Format atmalıysam eğer boot edemediğim bilgisayarı nasıl format atabilirim? Ya da bu bilgisayarın sorunu sizce nedir?

Teşekkür ederim.

Saygılarmla
Merhabalar herkese,
Onur beyden F&B Management (yiyecek içecek işletmeciliği) dersi almıştım bilgi üniversitesinde eğitmendi, ingilizce olarak aldım dersi ve gerek anlatım tarzı gerekse görsellerle desteklediği dersler çok anlaşılabilir ve zevkliydi, ingilizcem çok üst düzey olmamasına rağmen dersi çok rahatlıkla anladım. Kendisi bilgi üniversitesi akademik kadroda gözüküyor acaba tanıyan var mı aranızda?

Arkadaşlar bilgilendirme amaçlıdır umarım işinize yarar
domain adı :www.conaylar.com.tr

içerik : İnşaat Makinaları,Vinç,Betoniyer,İnşaat Asansör,Beton Vibratör,Havalandırma,Isıtma,Soğutma,Zemin Makine

Kuruluş : 2011

Tanıtım : 1969 yılında Bayrampaşa merkezli olarak kurulan Çonaylar Ltd.Şti. , redüktör üretimi ile başlayan yolculuğuna, bu konuda kazandığı birikimi ve tecrübesini katarak inşaat makina sektöründe Türkiye’nin en çok tercih edilen markası olarak Avcılar merkezli fabrikasında üretimine tüm hızıyla devam etmektedir.
Uzun yılların vermiş olduğu tecrübelerini kullanarak , önceliği olan kalite anlayışı ile üretim yapan firmamız , Türkiye’nin ileri inşaat makinaları üreticisi olmuş ve ismini markalaştırmıştır.
Daima daha ileriye gitmeyi, daha kaliteliye ulaşabilmeyi hedef edinen firmamız teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmektedir.Tüm bu teknolojik yeniliklerin ışığında , modern teknolojiye sahip ülkelere eşdeğer düzeyde olan üretimimiz, 10,000 m2 açık - 4.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu olan fabrikamızda gerçekleşmektedir.
Kuruluşumuzdan bu yana, hedeflerimizden ve kalitemizden ödün vermeyerek , yurt içinde gün geçtikçe yayılan bayi ağımız ve yurtdışına yaptığımız ihracatlarla ; değişen teknolojik yeniliklerin donanımlarımızı daha da kuvvetlendirmesiyle ve bu sayede bünyemize kattığımız yepyeni dünya standartlarındaki ürünlerimizle, Türkiye’de üretim yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

www.conaylar.com.tr | İnşaat Makinaları
Konu Başlığı: Gelincik.Org - Güncel Tekno Blog
Site Adresi: Güncel Tekno Blog
Tür: Blog sitesi
İçeriği: Genel Blog
Tanıtımı: Webmaster,Seo Optimizasyon,Teknoloji,Programlama,Visual Basic,C Dili,Kodlama,Assemble,Google yenilikleri,Web Tasarımı,Fotoğrafçılık

Umarım Beğenirsiniz. Olumlu-Olumsuz Yorum Bekliyorum :)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 1.177 (Bu ay: 37)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.