Yüzbaşı
26 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Yanimdan gecerken baktim teknosaya dogru yardiriyordu bir baktim telefonunda dh acik 😂
Son guncelleme ile beraber uygulama hic acilmiyor.Android 5.1 de de var bu sikinti 6.0 da da var.

Merhaba arkadaslar bugun basima bu olay geldi dik bir yokustan geri cikarken araci biraz zorladim yaklasik 2 sn sadece ve yanik lastik kokusu gibi ibr koku geldi arastirdigim kadariyla balata kokusuymus sizce birsey ous mudir ?
Hyundai i20 1.2 benzin 8000 kmde
Merhaba arkadaşlar çarşamba günü babam ufak bir kaza geçirdi.Bir minibüse çarptı (şu arkası yüksek olanlardan) ama yavaş çarptığı için minübüste hiçbirşey yok bizim araçtada şöyle bir hasar oluştu sizce bu hasar dert edilecek kadar büyük mü ? Araç şu anda serviste çarşamba gününden beri parça bekliyorlarmış.

Merhaba dostlar bugün acun medyanın yaptığı efsaneler maçlarının finali vardı buraya dh den katılan oldu mu ?
Dün arkadaşla şu meşhur yere bi bakalım dedik harbiden dedikleri kadar meşhurmuş fiyatlandırmayı bilmiyorum ama soruları alabilirim.
Merhaba arkadaşlar taksim civarında arabayı nereye bırakabilirim ? Fiyat bilgisi olan ve güvenliğini az çok güvenlimi yada güvensizmi diye söyleyebilicek birileri var mı ? Yarın (Pazar) günü için.
Evet arkadaslar ilk defa tek basima sinemaya gidecegim sorulari alabilirim
http://i.hizliresim.com/5mNEmL.jpg
Evet beyler baŞLIKTA OLDUĞU GİBİ GELSİN SORULAR
Merhaba arkadaşlar kız arkadaşımla (normal sevgilim değil) buluşmaya başka bir şehire gideceğim hazır gitmişken eski arkadaşlarımı da göreyim diyorum ama bana nakit lazım acaba nereden bulabilirim ? Fazla değil yol param çıksın yeter diyorum ya iddia filan ne bileyim elinde banko kuponu vs olan varsa paylaşabilir mi ?
Hakkında
Forum İmzası:
Umudunu kaybettiğin zaman Türk olduğunu hatırla.(Mustafa Kemal Atatürk)
Hakkımda:
2156cebecebc6c554ae30e1a591fdd25B.jpg
Gülüşümün arkasında bir sır saklı.

Yandex Disk'e kayıt olun 1gb benden size hediye !!!
ANTI KEZBAN TİM

O ASLINDA ŞİŞMAN DEĞİL, İRİ KEMİKLİ!!

Eski Kullanıcı Adı: P.O.M.P.A.
Eski Kullanıcı Adı: O Meşhur Kel Adam ;)
Eski Kullanıcı Adı: Üsküdarı Geçen Atlı
Eski Kullanıcı Adı: Mc_Doğa Yaralı Şişman

Samsung Galaxy Note 2 Ditto Rom V5 4.4.2 User
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 9.800
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 220.304 (Bu ay: 560)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.398 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.