Teğmen
01 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
dostlar panasonic 42 stw60 aldım yarın servis gelip kuracak. kullanım saatine nasıl bakabiliriz yardımci olabilecek varmı acaba
Panasonic 42STW60E ı en ucuz nerde bulabilirim yakın zamanda iyi bir kampanya goren duyan varmı acaba ?
Yatak odası için almayı düşünüyorum bu hafta sonu , görüntü kalitesi- usb media player ve internet fonksiyonları açısından karşılaştırabilecek olan arkadaslarımdan yardım bekliyorum. Şimdiden tesekkurler
Not : öncelik tabiki görüntü kalitesi dostlar
Dostlar yatak odası için tv arıyorum agırlıklı olarak film dizi izlenecek arada da tv izlenecektir . Bu 3 model arasında kaldım 1 hafta içinde almalıyım tavsiyeleriniz neler olur acaba ?
dostlar telefon i4 6.0 j.b siz
acaba teli 6.1.3 e gecirebilirmiyim(7 ye gecmek istemiyorum) yardımcı olursanız sevinirim
Arkadaslar yeni tasınacagım evde tadilat işine giriştim
Rear hoparlorler için muzik yayın prizi taktıracagım, bana kablo, kablo kanalı ve priz seciminde neler tavsiye edersiniz ? özellikle kablo konusunda kafam baya bir karıstı . Suan hifi set almadım aldıgımda bana ilerde sorun cıkarmayacak komponentler almak istiyorum fiyatları da makul olan. Acaba deneyimli arkadaslar neler tavsiye eder? Tesekkurler...
arkadaslar elimde 3 adet i cihaz var:

1 adet iphone 4 6.0 (jb.siz)
1 adet iphone 4s 5.0.1(jb li)
1 adet de ipad 6.0.1 (jb.siz)

ben bu 3 cihazı da 6.1 yapıp jb li hale getirmek istiyorum( ve mumkun oldugunca içindeki verileri kaybetmeden)

anlamadıgım nokta ise şu;

soru 1)neden restore diye bir sey yapıyoruz, direk olarak cihazları kablolu yada kablosuz olarak update edip
jb yapamıyoruz

soru2) herkes shift - update diye birseyden bahsetmiş buna ne gerek var zaten son çıkan yazılım 6.1 değilmi bu işleme ne gerek var?

bana ve benim gibi bu işi iyi bilmeyenlere yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden çok tesekkurler
arkadaslar elimde 3 adet i cihaz var:

1 adet iphone 4 6.0 (jb.siz)
1 adet iphone 4s 5.0.1(jb li)
1 adet de ipad 6.0.1 (jb.siz)

ben bu 3 cihazı da 6.1 yapıp jb li hale getirmek istiyorum( ve mumkun oldugunca içindeki verileri kaybetmeden)

anlamadıgım nokta ise şu;

soru 1)neden restore diye bir sey yapıyoruz, direk olarak cihazları kablolu yada kablosuz olarak update edip
jb yapamıyoruz

soru2) herkes shift - update diye birseyden bahsetmiş buna ne gerek var zaten son çıkan yazılım 6.1 değilmi bu işleme ne gerek var?

bana ve benim gibi bu işi iyi bilmeyenlere yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden çok tesekkurler
iphone 4s imde 5.0.1 kullanıyorum (unlock). datalarıma ve uygulamalarıma hiçbir zarar gelmeden nasıl 5.1.1 e gecerim ? . yardımcı olabileceklere şimdiden cok tesekkurler...

bu arada bu msjım yonetimden 2 kere silindi sebebini bana soylebilecek olan varmıdır?( jb kelimesini bu sefer msj dan cıkardım...)
arkadaslar elimde 50vt20e tvim var .tum ugraslarıma ragmen usb ye bagladığım hdd (160 gb 2.5 inc hdd) e tv kaydı yapamıyorum hdd i hem fat hem de ntfs olarak formaladım ama yinde basarmadım. nerde hata yapıyor olabilirim acaba

not:modul girişli dsmart kullanıyorum
Hakkında
Meslek: Diş Hekimi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 224
İkinci El Bölümü Mesajları: 76
Konularının görüntülenme sayısı: 28.260 (Bu ay: 94)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.