A

Yüzbaşı
14 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar brightstar garantili note 5 telefonum var . Ekranin sol ust kosesinde açılma var . Servise vereceğim hangi servise vermeliyim . Değişim istesem değişim yapılır mı.
Arkadaşlar merhaba;
uzun zamandır araba almak hevesi içindeyim arkadaşlara sormam ve edindigim bilgilere dayanarak ford focus 3 trend x modeli almak için
ford magazasına gittim 1.6 l duratec benzinli 125 bg araç begendim dizel konusunda kararsız kaldım yıllık 10.000 km yapacak biri degilim
araç donanımına bakıldıgında;

- Gövde rengi kapı kolları
- Elektrikli, sinyalli gövde renginde yan
aynalar
- 16” çelik jant kapakları
- Manuel 4 yönlü sürücü koltuğu
- Tek dokunuşta açılıp kapanan elektrikli
ön/arka camlar
- Derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon
- Yol bilgisayarı
- Ford EcoMode
- Vites artırma ikazı
- Klima
- Direksiyondan kumandalı radyo CD, MP3
çalar
- Ford Kolay Yakıt Sistemi
- Sürücü ve ön yolcu ön hava yastıkları
- Sürücü ve ön yolcu yan hava yastıkları
- ABS + EBD (Elektronik fren gücü
dağılımı)
- EBA (Acil Durum Fren Desteği)
- Elektronik Denge Programı (ESP)
- Çekiş Kontrol Sistemi (TCS)
- Dinamik Tork Kontrolü (TVC)
- Kontrol kollu tam bağımsız arka
süspansiyon
- Disk frenler - ön / arka
- ISOFIX çocuk koltuğu bağlantı noktaları
- Uzaktan kumandalı merkezi kilit
- 16” alüminyum alaşımlı jantlar
- Ön sis farları
- Karartılmış arka camlar
- Hız Kontrol Sistemi
- Ayarlanabilir hız sınırlandırıcı

Araç 1700 tl peşin 1025 tl*60ay taksitle t44 bin tl ayrıca park sensörü hediye verilecek. kasko bana ait olmak kaydıyla tüm masraflar forda ait
bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz alınmalı mı fiyatına göre benzinli, dizel otomatik düz vites nasıl tercih etmeliyim.
kullanıcı yorumlarını yazarsanız çok menmun olacağım
Merhaba arkadaşlar telefonu 4.3 e güncelledim ancak uygulama bildirim sesleri ile varsayılan bildirim sesleri aynı anda çalıyor aynı anda 2 melodi çalışıyor.
Uygulama güncellerken bile bu sesler var çözümü nedir acaba
Merhaba Arkadaşlar 22 Haziran tarihinde 1999 Tl ye samsung bayisinden beğenerek aldığım galaxy S4 telefonumda zamanla sol kenarının kasası ile çıtası arasında açıklık olduğu gözlemledim ve beni rahatsız etmeye başladı.

Garantiye Nereye göndermeliyim? Telpa, Başarı Cihaz Samsung Electronics İstanbul Pazarlama Tic. Ltd. Şti Garantisi altında acaba göndersem değişim yapılır mı ? ve süreç ne kadar sürer Cihaz 22 haziran da alındı daha 1 ayı dolmadı Ayıplı mal kapsamına alınır mı ?

Merhabalar, S4 kullanıyorum
Android Sürümü:4.2.2
Ana bant sürümü:I9500XXUAMDK
Kernel Sürümü:3.4.5-5.26212
370mb lik güncelleme gelmişti işlerimden dolayı iptal ettim , ertesi gün güncelliyeyim dediğimde "En yeni güncellemeler zaten yüklendi" dedi ve bir daha da gelmedi. Yani güncellemediğim halde güncellemeyi görmedi Kiese bağladım kües te güncel diyor. Epeyde önemli bir güncellemeymiş morlaşmayı felan önlüyormuş. Ben bu sorunu nasıl çözebilirim ? Format fayda eder mi çok araştırdım ancak internette bununla alakalı bir çözüm yolu bulamadım Odin ile atmak istemiyorum kendi görüp güncellesin
Mer haba arkadaşlar Uygulama Telefonun arka planında çalışan uygulamalar kısmında kapatsan dahi çalışmaya devam ediyor. Bu bug mu yoksa nasıl kapatırız
Merhaba arkadaşalr evkurdan telefon alıpta garantisinin türkiye distrübütör garantisi olduğu hakkında bilgisi olan varmıdır

Merhaba arkadaşlar birkaç yerde s4 te gördüğümüz yeni samsung apps arayüüznün telefonlarını güncellediğinden bahsedilmiş böyle bir güncelleme alan varmı benim tele gelmedi (S3)

Merhaba arkadaslar resmi olarak bu konuda bir aciklama var mi acaba hava durumu widgeti cok hos gorunuyor ikonlarda hd formatinda sizce gelirmi acaba
Arkadaşlar Cihaz Açılmıyor.Download moduna girmiyor.Servis 'e gönderdim anakart değişecek dediler yurtdışı cihaz olduğu için türkiyede değiştirmediler

Cihazda bu sorundan başka bir problem yoktur donanim (ekran,Kasa,....) hiçbiryerinde problem yok

İsteyen yaptırıp kullansın isteyen Parça olarak kullansın

İADE alınmayacak malum cihazın durumunu anlattım

Fatura Yok.IMEI kayıtlıdır.

Fiyat 600TL Pazarlık payı vardır
Saçma teklifler vermeyiniz

SAMSUNG GALAXY S 2 İ9100
ÜRÜN 2. EL OLUP TÜM ORJİNAL APARATLARI İLE BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR
SPOT VEYA TAKLİT ÜRÜN DEGİLDİR %100 ORJİNALDİR
SİM KİLİTSİZDİR
TÜM HATLARA UYUMLUDUR
TÜRKÇE MENÜLÜDÜR
KAPANMA RİSKİ YOK
ANDROİD ICS 4.0.4
KUTUSU YOK
ORJİNAL ŞARJ ALETİ KULAKLIK VE USB KABLOSU VERİLECEKTİR.
EKRANDA SGP MARKA EKRAN KORUYUCU VARDIR

ÜRÜN G MODELİ DEĞİLDİR !!

AYRICA TTEC MARKA EKRAN KORUYUCUSU
3 ADET TPU KILIF YANINDA HEDİYEDİR.

Hakkında
Meslek: Tekstil Mühendisi
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
turknet
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
TV
Sony
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Notebook
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 405
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 214.612 (Bu ay: 969)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 43 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.