Yarbay
02 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 214 (Bu ay: 8)
Gönderileri
Merhabalar,

SQL'de yeniyim. Normalde admin içerisinde 10 database ve yüze yakın tablo var fakat ben açtığım bir kullanıcının sadece 1 database ve onun içindeki 1 tabloyu görmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? Tek 1 database'i görmesini sağladım fakat 1 tablo göstermeyi sağlayamadım.

SQL 2012 bu arada
Bu uyarı ne anlama geliyor arkadaşlar? Başvuru yapmamış mı görünüyorum? Nereden bakabilirim buna?
Çözüm: Çalıştır'dan services.msc'yi açın. Kablosuz Yerel Ağ Otomatik yapılandırma'ya sağ tıklayıp özelliklere girin. Başlangıç türünü otomatik yapıp okeyleyin. Tekrar aynı şeye sağ tıklayıp Başlat'a tıklayın sorun çözülüyor.

Merhaba arkadaşlar,

Bugün laptop'ı pilsiz kullanırken elektrik kesildi. Pilini takıp açtım fakat pc'de wifi ile ilgili herşey kayboldu. Sağ altta ethernet logosu üzerinde çarpı görünüyor. Sorun gider diyorum sorun bulunamadı diyor. Fn+F3 ile wifi açıyorum herhangi bir tepki yok. Win+X ile mobility center'a giriyorum orda da wifi kaybolmuş.

Ama aygıt yöneticisine girince ağ bağdaştırıcılarda Broadcom WLAN diye görünüyor. Hatta komple driver ile kaldırıp tekrar kurdum, driver da kuruldu ama değişen bir şey yok. Ne yapabilirim?

edit: Alt kısımdaki Wifi ışığı yanıyor
Arkadaşlar internet üzerinden sıfırdan almanca öğrenmek istiyorum, ancak güzel bir kaynak bulamadım internet üzerinde, daha doğrusu nereleri araştıracağımı bilmiyorum.

Udemy'ye baktım 1-2 kurs var fakat yorumları pek iyi değil gibi. Almancam da lisede öğrenilen Almanca seviyesinde. Önerebileceğiniz bir kurs kanal vs var mı? Ücretli ücretsiz farketmez.
Gaziantep üniversitesinde mühendislik okuyacağım, 24 eylül'de hazırlık muafiyet sınavı var ama bu sınava ayrıca kayıt vs gerekiyor mu? Bugün haberlerde yds falan gördüm olayını anlamadım bunun. Bizle alakası yok heralde değil mi?
Kendi şehrimde ee okuyacağım, evde masaüstü bilgisayarım var (fx6100-gtx770) ortalama ama her programı da açar.

Bu şartlarda laptop yine de lazım olur mu? Olacaksa celeron n3350 veya ortalama i3lü bir laptop ayarlayacağım 500-600 liralık okul açılana kadar.
Gelmeme ihtimali var mı arkadaşlar? Gantep üni ee müh. istiyordum.
arkadaşlar 90bin sıralamam var. istediğim bölümün birinci öğretimi geçen sene 95binle, ikinci öğretimi 130binle almış.
ben sadece ikisini yazdım. bir sorun olmaz değil mi?
Merhaba arkadaşlar. Forum üzerinden aldığım 230tl değerinde güç kaynağı + cpu soğutucu olan paketimi MNG KARGO kaybetti. Kendi sistemlerine de düşmüş yanlış anlamadıysam ulaşılamayan paketler adı altında. (alıcısına ulaşamayan değil, paketin kendisine ulaşılamıyor.) Kendileri de paketin kayıp olduğunu kabul ediyorlar.

Paketim en son İstanbul aktarma'da görünüyor, sonrasında bir hareket yok 5 gündür.

Nasıl bir yol izlemeliyim? Daha önce başına gelen kardeşlerim abilerim yardımcı olabilir misiniz?
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
SORUNSUZ ALIŞVERİŞLERİM : GAJU (Ryzen 5 1600AF), zad1986 (MSI RX580), Spartan.32 (HyperX8G), 0rka (HyperX 8G), KeremD0 (CX600), hysteria35 (Sayısız sistem alışverişi:) ), TheOrdery (Galaxy J7), ÖzgünK (Razer Tiamat 7.1), ---SEFA--- (RN3 Batarya), marine-gear (TPLink Powerbank), gLam (LG G3,G5), Osmanli61 (Seagate HDD), shaggyy77 (Galaxy S2), ghostdawis (Xiaomi RN4), Archelot (Xiaomi RN3)

ve daha birçok sorunsuz alışveriş...
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
LG
Xbox Live GamerTag
Sirchade27
Kulaklık - Amfi
Beats Audio - Studio
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.551
İkinci El Bölümü Mesajları: 326
Konularının görüntülenme sayısı: 128.993 (Bu ay: 1.319)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.931 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.