Binbaşı
24 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bu böcek nedir bilen var mı
Bi aracla anlaştık yarın notere gidip üzerime alacam.
Ilk defa araç alacam noterde devrini aldıktan sonra ne yapmalıyım yani başka bi işlem yapılıyor mu bide bildiğim kadarıyla sigorta yaptırmam gerekli en uygun nasıl yaparız noterde yapılır mı süresi vs var mı?
bugün bir arabaya bakmaya gittim. marka-model önemli değil. internetten plakayı sorgulattığımda muayenesinin olduğunu görebiliyorum.

ancak tüvtürk üzerinden muayene için borcu varmı diye sorulattığımda böyle bi yazı çıkıyor.

'Plakanıza ait vergi borcu, ödenmemiş trafik para cezası veya OGS kaçak geçiş cezası kaydı VARDIR.'

şimdi ben bu arabayı üzerime alabilirmiyim alamazmıyım? alırsam borç bana mı kalir?
bi kaç ay içerinsinde en fazla 8bin verebileceğim bir araba almak istiyorum.

adanada yaşıyorum ve öğrenciyim.

sierra ghia -- abs, klima, elektrikli çift yönlü sunroof, elektrikli aynalar, 4 cam otomatik, merkezi kilit. arkadan itiş ve 2.0 DOCH EFI motor.

sizce nasıl ? yedek parçası pahalı sanırım arıza çok yapar mı beni üzer mi ?

yada bu özelliklerde başka alternatifler var mı? başıma bela olmayacak.

klima ve sunroof kesin olmalı, sunroof olmasada klima olmalı malum adana havası...
Ikinci hattım için bi telefon gerekli 800e kadar bütçe ayırdım. Lg l9 kullananlar varsa yorumlarını alabilirmiyim şarj performansı vs. veya 800e kadar BÜYÜK EKRANLI cihaz önerileriniz varsa.. Lütfen gmd önermeyin marka takıntım yok. Elime aldığım anda soğudum o telefondan.
Arkadaslar dizüstü bilgisayarim aşırı ısınıyor, ısınıncada oyunlarda kasmalar başlıyor, hemde ilk 10 dakikada. Soğutucu kullanıyorum, bilgisayarimla tam uyumlu vede güçlü, ama çok az etkisi oluyor, dokunulmayacak kadar ısınmayı engelliyor, çok güçlü oyunlarda oynamıyorum eskiden sorunsuz ve saatlerce kasmadan oynattıgi oyunlarda artık oynanılmayacak derecede donma yapıyor ne yapmam gerek yardimci olabilirmisiniz ?

Sistemim :

intel pentium inside (dual core)
2gb ram
512mb paylasimli ekran karti,

özellikler sizi yanıltmasin oynadigim oyunlar güçlü değil euro truck, german truck falan.
sa arkadaşlar.

bende kredi kartı yok malesef, ebaydan şu kaplamayı almak istiyorum :http://www.ebay.com/itm/Motorola-Droid-Razr-Maxx-Scratch-Dummy-Silver-Carbon-Fiber-Full-Body-Skin-/221240528847?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item3382f68fcf

bana bunu ebaydan şipariş edip kapıda ödemeli gönderecek kimse var mı ? tüm masrafları benden.

adanada yaşıyorum adanada oturan biri olursa benim için daha iyi olur. elden alabilirim
Evet arkadaşlar soru açık, bende bu telefondan aldım ama suya sokmaya korkuyorum

Youtubede videosu var ama droid modelinin, ben bu telefonun aslında su altında çekip yapıp yapmadığını merak ediyorum.

Yaz aylarında havuzda çekim yapmak nasıl olur acaba
arkadaşlar 9 ay önce exper marka dizüstü pc sıfır aldım

ama ne olduysa şu son aylarda çok ısınıyor ve ısınınca oyunlarda kasıyor.

daha önce en yüksek çözünürlükle kasmadan oynadığım oyunları artık zor açıyor diyebilirim

overclock yapmak istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz ?

yaptıktan sonra soğutucu ile kullanabilirim
ARKADAŞLAR 1 AYDIR ARAŞTIRIYORUM.

EKRANI GENİŞ OLMAK ŞARTIYLA TELEFON TAVSİYESİ?

HD2 NASIL KULLANANLARIN YORUMLARINI ALABİLİRMİYİM ? DUYDUĞUMA GÖRE WİNDOWS PHONE 8 DAHİL HER SİSTEMİ DESTEKLİYORMUŞ.

ANDROİDDE KASAR MI?

EKRANI GENİŞ OLMAK ŞARTIYLA DİĞER TEKLİFLEREDE AÇIĞIM
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.119
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 30.953 (Bu ay: 192)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 113 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.