Çavuş
26 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Site Açılış: Mart 2013

İçerik: Film izle

Rss için: Ultrafilmizle.Com

Açıklama: Henüz yeni açılmış olan sinema izleme bloğumuzda İnternette aradığınız vizyon filmlerini veya bir çok farklı kategorideki filmleri, türkçe düblaj, türkçe altyazılı izleme seçenekleri ile sizlere 320p,480p,720p ve full HD izleme kalitesinde sizlere ulaştıranfilm izleme siteniz yayındadır.

Site Adresi: Film izle | Ultra HD Film izle | İnternette Aradığınız Filmleri Sizlere Anında Ulaştıran site.
Dell'in hemen hemen bütün ürünlerinde 'E' harfi eğimli.Bunun ne anlama geldiğini bilen var mı ?

merhaba, bilgisayara windows 7 kurmak zorunda kaldım ancak ekran kartının sürücüsünü ne yaptıysam bulamadım.standart olarak tanıdığında videolarda bile sorun cıkıyor.
bilgisayar dell latitude d600...driver konusunda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi ?
MSI MS-132512-035 VR320 C M520 512MB 80GB 13.3 FRD 393 USD
MSI VR330 AMDSEMPRON 3600 512MB 80GB DVD-M 13.3 VS 449 USD

Arkadaslar bu 2 notebook arasında kaldım.S430 Vr330 arasındaki farkları anladım ama Vr320 ile o iki model arasında ne fark var anlamadım.

İşlemciler arasında buyuk bi fark oldugunu sanmıyorum.Aklıma takılan ekran kartı.Atı ve Nvidia arasında ne kadar fark var ? İki laptopu kullanan arkadaslar bunu kıyaslayabilir mi? en azından 6100 ile calısan oyunlar aynı sekilde Ati yle de çalışıyor mu?_

Neden soruyorum.Çünkü VR320 piyasada çok daha ucuza bulunabiliyor

teşekkurler kolay gelsin.
Undead Horde Rogue lvl 70
4 parça s1: omuzluk,eldiven,shiv dagger shanker dagger
%100luk Epic binek
%60lık uçan binek
500 arena puanı
15k honor puanı mevcut.
25 spirit shard
10 badge

225 leatherworking 225 skining kasılmayı bekler kolaydır kasması

server dunemaul pvp

armory link:
The World of Warcraft Armory

Oyunun kutusu eksiksiz duruyo.bütün bilgileriyle 175 ytl ye satılıktır.Şuan Eskişehirdeyim, İstanbuldan da elden teslim edilir.
Hakkında
Meslek: fizik müh.
İlgi Alanları: bilg. int. müzik.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 137
İkinci El Bölümü Mesajları: 68
Konularının görüntülenme sayısı: 9.794 (Bu ay: 38)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.