M

Çavuş
21 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba. Videopass paketi kapsamında youtube internet kotasından harcamıyor. Peki youtube altyapısını kullanan youtube music kullandığımızda da youtube izliyor gibi mi olur yoksa kotadan düşer mi?

Bilen arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.
Merhaba.Hattımı Vodafone operatörüne taşımayı düşünüyorum. Taahhütsüz bir tarifeye taşıma yapsam ek olarak aylık video pass paketi alabiliyor muyum?

Yani videopass hizmeti için tarifenin taahhütlü olması gibi bir zorunluluk var mıdır? Bilen arkadaşların bilgilendirmesini rica ediyorum.

Teşekkürler.
Şu an kullandığım hattım Vodafone Red 10 tarifesi. Ocak ayının sonuna doğru taahhütüm bitecek.
Vodafone internet hızından memnun olmasam da Pass paketlerinden dolayı kullanmaya devam etmek istiyorum.

Red 10 paketinde sadece iletişim pass ve müzik pass var. Video pass paketinin fiyatı uçmuş durumda.
Benim istediğim pass paketleri Müzik, Video ve Sosyal pass. Bu paketleri Benim Pass'im tarifesiyle benim için makul fiyata sağlıyor.

Fakat ben yeni müşteri olmadığım için bu pakete geçemiyorum. Operatörlerin mevcut müşterilerine yaptığı bu saçmalık nedir böyle ya.
Hadi taahhütüm devam ederken geçemezsin deseler anlarım. Taahhütü bitene bu artistlik nedir. İnsanın gözünün içine baka baka başka operatöre git diyorlar resmen.

Sırf bu sebepten büyük ihtimal taahhütüm bitince hattımı başka operatöre taşıyacağım.
Başlıktaki cihazı evdeki lg plazma tv'ye(Smart tv değil) kablo ile bağlayıp görüntü aktarmanın bir yolu var mıdır?
HB sitesinden mhl kablo aldım (Microusb to hdmi) fakat işe yaramadı.

Bu tableti eski plazma tv'ye bağlamanın bir yolu var mıdır? Bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

Tablet şu :http://www.samsung.com/us/mobile/tablets/all-other-tablets/samsung-galaxy-tab-a-10-1-with-s-pen-16gb--wi-fi---black-sm-p580nzkaxar/
Arkadaşlar birşey danışmak istiyorum. Telefonu Iphone 4s 16 Gb.

Telefon arasıra durduk yere yarı kapalı duruma geçiyor. Yarı kapalıdan kastım. Güç düğmesine basınca telefon açılmıyor ve sadece güç düğmesi ve home tuşuna basılı tutunca apple logosu gelip bir süre sonra açılıyor.

Yarı kapalı moddayken birisi ararsa arayan kişi telefon açıkmış gibi görüyor ama telefon uyku modunda olduğu için benim telefonum o sırada çalmıyor ve ekranda haliyle açık değil.

Telefonu servise götürmek istiyorum fakat öyle bir şey ki problemin ne zaman olacağı hiç belli değil, bazen 2-3 gün hiç olmuyor, bazen aynı gün içinde iki defa olduğu oluyor. Bu durumda serviste bu problemi yaşamazsam telefonun sorunu yok diye geri çevrilir miyim?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 52
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 221 (Bu ay: 52)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 18 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.