Yarbay
14 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme
Toplam: 253 (Bu ay: 6)
Gönderileri

SİLİNSİN

Yıllardır 200 ml yapan ünsüt'ün 170 ml bardak sattığına şahit oldum. 200 ml karşısında çok cılız kalıyor. 2 yudum içsen zaten bitecek,bir de 1 TL istiyorlar. Bugünlere nasıl oldu da geldik bilmiyorum, insanlar hâlâ rüya görüyorlar ekonomi iyi diye. Şimdi denetleme yapacaklarmış,bu saatten sonra neyin denetlemesi? Milli içkimiz ayran neredeyse alkollü içki fiyatına yaklaşacak

Merhaba arkadaşlar ben 1 yıldır düzenli olarak anti-depresan kullanmıyorum. Geçen sene laroxyl ve dideral,ondan önce de ,7 sene önce prozac sonra da lustral gibi ilaçlar kullandım. Hepsini ayrı doktorlar verdi. İlk önce prozacı sosyal fobi yüzünden verdiler,bir işe yaramadı doğrusu. Sonra lustral kullandım ,faydası oldu çünkü çok kötü hissediyordum. En son da geçen sene laroxyl ve dideral kullandım.


Bu aralar okul uzaktan olunca bünyem tamamen bozuldu. Geceleri bazen uyuyamıyorum,uyumak istemiyorum. Sınav döneminde acayip stres yaşıyorum,hiç bu kadar stres yaptığımı hatırlamıyorum. Sınavlarda çok fazla dikkatsizlik yapıyorum,ellerim titriyor. Çok çabuk sinirleniyorum,bu sene 2 eşyayı kırdım sinirden. (Çok ciddi eşyalar değil.)


Özellikle siyasi konularda da çok radikal oldum nedense. Bazı şeylere hiç katlanamıyorum. Bu da ülkenin siyasi havasından olsa gerek.

Bu anlattıklarım çok gizlidir. Harambe kardeşimiz bunu bir kişiye anlattığında vurularak öldürüldü. Duyan kişi ise hayatının şokunu yaşayarak bitkisel hayata girdi.


Çin'deki Çad Troçkist bio-posadist kardeşlerimiz 10'larca yıldır ,Çin hükümetinden habersiz, Dünya'yı resetleyerek komünizmi getirmek için bir biyolojik silah geliştirmeye çalışıyorlardı. Önce SARS ile denediler olmadı,şimdi de COVID-19 ile çok büyük bir ilerleme yaptılar fakat görüldüğü üzere yeterli olmadı 1 senede aşısını buldular  !!!! Duyduklarıma göre şuan COVID-19'tan bile hızlı bulaşan ve çok daha öldürücü olan bir virüs üzerinde çalışıyorlarmış. Sabırsızlıkla bekliyoruz!


Biz posadistçilerin nükleer silahlarla yapamadığını bio-posadist kardeşlerimiz biyolojik silahlarla yapmaya çalışıyorlar. Onlara da güveniyoruz fakat biz işimizi garantiye aldık! O kadar nükleer silah boşuna yapılmadı,bir gün elbette devletler birbirlerine karşı kullanacaklar!


Uzaylı dostlarımız bizi sabırsızlıkla bekliyorlar!

Arkadaşlar kapitalizmin ve bürokrasinin hepimize dayattığı baskıcı fikirler ve anlamsız değerler hayatımızı değersiz kılıyor. Sundukları boş süperkahraman filmleri,boş oyunları,saçma sapan dizileri,saçma sapan ve gereksiz lükslükleri,birbirinin aynısını teknolojik cihazları... yolsuzluklar,rant,faiz,emperyalizm,terör,uluslararası müdahecilik...,bir sürü para ödememize rağmen gizliliğimize sürekli engel olmaları,sürekli kontrol altında tutulmamız,medya tarafından nelere inanacağımızın belirtilmesi,ne yiyeceğimizin gösterilmesi,nasıl yaşayacağımızın belirtilmesi... Bunlardan bıkmadınız mı? ARTIK İNSANLAR BUNLARI YEMİYORLAR. Artık vakit uzaylılarla birlikte çalışma zamanı. Uzaylılar yüzyıllardır bizi uzaktan izlemekteler fakat GERÇEK KOMÜNİZME ulaşamadığımız için ve dünyayı kapitalizmle veya bürokrasiyle mahvettiğimiz için bizden hep uzak durdular. Bu yüzden bütün dünyayı sıfırlamamız gerekmektedir. Bunun için kapitalizmin ve boş bürokratik sosyalizmin birbirlerine karşı düşmanlıkları yüzünden geliştirdikleri nükleer füzeleri anlamlı bir şekilde kullanmanın zamanı geldi. Dünyayı bu füzeleri kullanarak sıfırlamamız gerek ve böylece GERÇEK KOMÜNİZME ulaşacağız! Uzaylı dostlarımız bize transhümanizmleriyle,yıldızlararası teknolojileriyle bizi kucaklayacaklar.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fb/1e/18/fb1e18fcf6d9b2a2cc102fc8b95749c1.jpg&t=0&width=480&text=1FİKİR BABAMIZ Juan Posadas


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7c/f0/86/7cf08660d8d820b8849ba60d040ebb41.jpeg&t=0&width=480&text=1


YOLDAŞLARIMIZ: KARL MARX,Vladimir Lenin,Lev Troçki ve uzaylı dostlarımız.


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/17/cf/47/17cf47e5cdf8862b3c49cd81a346c03c.png&t=0&width=480&text=1


Bayrağımız!

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bb/40/db/bb40db084bc1b0245ae89577874a1dcc.png&t=0&width=480&text=1

Simgemiz!

Bildiğiniz gibi Vecihi Hürkuş ülkede derin bir yara olarak anılıyor. Fakat ben bir süre sonra bazı şeylerin abartılma noktasına geldiğini ve bazı noktalarının çarptırıldığına inanmaya başlıyorum.


Türkiye yeni kurulmuş bir ülkeydi bürokrasi konusunda da teknoloji konusunda da gelişmiş bir ülke değildik elbette,Atatürk bu konuda elinden geleni yaptı fakat bu yetmedi mi? Neden Hürkuş hakkında kimse bir şey yapmadı ve bir nevi cezalandırılmaya gidildi? Bürokratlar Hürkuş'u çekemediler mi? Atatürk'ün hiç haberi olmadı mı kendisinden? Yani cumhuriyetin en parlak yılları olarak bahsettiğimiz yıllar bazı açılardan akp hükümeti kadar yok mu?

Wi-fi'da kopma sıkıntısı yaşıyoruz. Kablo bağlantısıyla hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Cihazlarda bazen bağlantı biranda kopuyor ve bir süre bağlanmamıza izin vermiyor. Cihazlar şifrenin yanlış veya bağlantı kuralamıyor hatası veriyor. Bazen de internetin hızı biranda kullanılamayacak seviyeye düşüyor.


Benzer sorunlar yaşayanlar oldu mu? Bu modelde bilinen kronik bir sıkıntı mı?

2 ay önce TT'nin araması üzerine biz 16 mbps'den 20 mbps'ye geçiş yaptık. Özellikle altyapımızın destekleyip desteklemediğini de sorduk. Destekliyor demelerine rağmen hız geçişi olduktan sonra hala 10 mpbs alıyoruz. TT'den servis geldi ve hem dairede hem de binadaki ankastrede hız denemesi yaptılar,ankastreye tam hız geliyorken bize tam hız gelmiyor. Bunun bizimle alakası yok bunu gidin elektrikçiniz ile görüşün dediler. Biz de görüştük bina içi bize gelen kabloyu 250 ₺'ye(yuh yani) yenilettik. Sonuç aynı... Sizce ne yapmamız lazım? Hızı öncekine düşürelim mi? Boş yere fazladan ücret ödüyoruz.

2 hafta önce aldığım laptobu iade etmeye karar verdim. N11 üzerinden iade ön talebi oluşturdum ve koşu içinde ürünü kargoya yetiştirdim. N11 bana MNG kargo için kampanya kodu verdi ve ben bu kodu kargoyu kabul eden satıcıya söyledim başka da bir şey söylemedim. Bugün iadenin reddedildiğini gördüm çünkü kargo yanlış adrese gönderilmiş. N11'e hafta sonu ulaşmak mümkün değil o yüzden satın aldığım mağaza ve kargocularla görüştüm.


Aman arkadaşlar dikkatli olun sistemde gözüküyordur falan demeyin mümkünse doğru adres elinizde bulunsun yüz defa kontrol edin. Ben böyle bir rezalete ömrümde hiç şahit olmadım.

Tek tek cımbızla almaktan bıktım. Depilasyon kremleriyle falan mı yok etsem diyorum. Kullanan oldu mu?

Hakkında
Konum: Isparta
İlgi Alanları: Oyunlar
Forum İmzası:
Fanatiği olunabilecek şey, fikirlerdir; partiler değildir.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
intel
Mobil cihaz
xiaomi
Oyun Platformu
PC
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Mesaj Sayısı: 11.756
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 17.569
İkinci El Bölümü Mesajları: 167
Konularının görüntülenme sayısı: 325.447 (Bu ay: 2.012)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13.574 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.