Binbaşı
13 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri

challenger dan düşünce tekrar win streakimi yakalayıp ilk masterlardan oldum.

not : yine hava atmaya geldim

not: bayadır forumda yoktum sırf hava atmaya geldim
ss
Başlıkta gordugunuz gibi ak-47 redline verene origin hesabını vereceğim
Borderlar/ödüller kalıyor değil mi? Supportla uğraşmak istemiyorum da

şurdaki gibi göstermemize yarayan sitenin adını arıyorum arkadaşlar, kaybettimde yardım edebilir misiniz?
http://en.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1lo621/loading_screen_borders_in_s4_are_unique_again/

quote:

The loading screen border trim you earn will display when playing in the ranked game type you earned it in. For other queues: In 5s normal or bot games the highest of your ranked 5s or solo / duo queue will be displayed. In 3s normal and bot games, borders earned from your ranked 3s will be displayed. For ARAM , custom, and dominion games, the highest of any ranked queue will be displayed. So, for example, if you earn Diamond in solo queue and Silver in Twisted Treeline, you will display a Diamond loading border in solo queue and unranked games, but you will display a Silver border in ranked Twisted Treeline. Regardless of game mode the border trim will only be displayed to your allies, as we still want to be very careful about influencing perceptions around the fairness of the matchup before the game begins.

Meali : Ranked 5s de kazandığın çerçeve ranked 5s oyunlarında kullanılacak, solo/duo queue'de gözükmeyecek. Ancak ödüller yine aynı kalıcak

Not: Bunu haber eden bir konu açıldımı bilmiyorum, ancak ilk sayfada birkaç fırsatçı arkadaş gördüğüme göre açılmadığını farz ediyorum
Bunu da başardık birlikte

sevgiler saygılar..

Sezon 3 Dünya Şampiyonası'na gidebilmek için Gamescom 2013'te düzenlenecek özel turnuvada boy gösterecek ekiplerden biri olan Dark Passage'ta HolyPhoenix şoku yaşanıyor!

Bundan uzun zaman önce hatırlayanlarınız belki vardır. Fnatic'in genç yıldızı Rekkles 16 yaşında olduğu için EU LCS 2013'e katılma hakkına sahip olamamıştı. Daha sonra kendini yetiştirebilmek için Fnatic'te bir alt takım kurmuş, ardından Cophanagen Wolves'e geçiş yapmıştı. EU LCS'ye katılma şansını elde edene kadar da burada olacağını söylemişti.

Bugünlerde benzer bir problem Türk takımı Dark Passage'ın kapısını çaldı. Gamescom 2013'te Sezon 3 Dünya Şampiyonası için Uluslararası Davetiye almak adına yarışacak takımlardan birisi olacak Dark Passage'ta, Haziran 1997 doğumlu olan AD Carry HolyPhoenix, 16 yaşında olduğu için yaş engeline takılmış durumda.

Konuyla ilgili Dark Passage ekibinden resmi bir açıklama yapılmış değil. Bu durum şu anda sadece çıkarımdan ibaret ama Riot Games kuralları değiştirmediği sürece, yüksek olasılıkla HolyPhoenix'i Gamescom 2013 özel davetiye turnuvasında ve eğer Dark Passage davetiyeyi alma hakkı kazanırsa Sezon 3 Dünya Şampiyonası'nda göremeyeceğiz.

Riot Games, her turnuva setinden önce kurallarını yenileyerek, turnuvanın yapılacağı ay içerisinde oyuncuların 17 yaş veya üstü olması koşulunu kurallarına ekliyor. Örnek kural serisi için buraya göz atabilirsiniz.

alıntıdır
Kısaca yazıda zorlu bir dönemden geçtiklerini, uzun süredir birlikte yaşadıklarını ve bunun arkadaşlıklarında önemli bir yere sahip olduğundan bahsediyor. Devamlı zamanlarının kısıtlı olduğunu ve dünya şampiyonasına gitmekten başka şanslarının olmadığından bahsediyor. Ardından takımlarına analizleri/değerlendirmeleri yapmak için nRated'ı dahil ettiklerini ve Snoopeh'in de Mojtaba “Shacker” Aflaton adlı oyuncuya yerini bıraktığını söylüyor.

Yazının ingilizcesine buradan ulaşabilirsiniz

Buyrun, burası EG'nin gidişatını tartışabileceğimiz bir konu olsun. Reddit'teki gibi bizde biraz tartışalım

jet hızında edit: başlık snoopeh'nin olmalıydı, vurmayın
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Toplama :)
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.107
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 59.596 (Bu ay: 349)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.135 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.