Teğmen
10 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 10 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar az once park halindeki aracima carptilar. Sol on camurluk degiscek ve camurlugun yukaridinda camin onundeki diregin ucuna birazcik boya lazim. Sorun su ; camurluk onceden degismis onda sorun yok ama diregin ucu boyancak bunun icin deger kaybi isteyebilirmiyim ? Bide polis cagirdik tutanak tuttu bana sadece ustunde sayi olan bi kagit verdi ne sigorta policesi var ne bisi ben simdi nasi nerde yaptircam aracimi daha once kucuk bi kac kaza yaptimda hep anlastik cepten odedik simdi nasi olucak ?

Merhaba arkadaşlar yurtdışı kargo deneyimi olmuş arkadaşlara bi sorum olucak. Kuzenim Almanyada yaşıyor artık kullanmadığı xbox ı var bana kargoyla göndercek yeğenlerime hediye edicem. Böyle bi durumda kargo ücreti ne kadar tutar ? Gümrükte bi sıkıntı olurmu merak ediyorum .
Arkadaslar 2005 model audi a3 satin aldim iki aydir sorunsuz biniyodum bu sira bi kac sorunla karsilastim bu ikisinin baglantili oldugunu dusunuyorum ama cozemedim haftasonu servise goturcem goturmeden once fikrinizi almak istedim aractaki sorun asiri su eksiltiyo ve gec lpg ye geciyo iki gun once benzinim bitti araci calistiramadim 20 tl aldim bidonla okula git gel kafamda deli sorular su sira unutmusum benzin almayi iki gunde yine bitti calistiramadim surekli lpg ile gezmeme ragmen gunde 10 lira benzin yakmasi cok degilmi ?
Uzunca bi aramadan sonra allaha şükür kendime uygun bi araç aldım ama bi kaç eksiği var bi kaçta sorum var size multimedya sistemini takarken bi çerçeveyi çıkarmışlar acaba o parçanın adı ne , dörtlü lambasının ve multimedya sisteminin düğmeleri çok yıpranmış onları nerden bulabilirim acaba ? multimedya sisteminin markansınıda anlıyamadım fikri olan varmı ? Birde 22 yaşındayım trafik sigortası için 1200 lira istiyolar çok yüksek fiyatı hangi şirketi önerirsiniz teşekkürler
Arkadaşlar yeni araç aldım uzerinde multimedya sistemi var internetten baktım ama markasını bi bulamadım tuşları ve çerçevesi çok eskimiş bi tuş takımı bulabılırmıyımki acaba
Arkadaşlar 175 boy 55 kiloyum 22 yaşındayım ve bu yaşa kadar hep zayıf ve çelimsiz vucudum vardı ne yaptıysam alamadım sanırım yaşam tarzım buna uygun değil gayet iyi beslenmeme rağmen bi kilo alamıyorum en fazla 60 oldum bi ara onuda hangi ara verdim bilmiyorum spora yazılmayı planlıyorum ne önerirsiniz bu kilo almanın bi formülü varmıdırki ?
Üniversitelerin verdiği mail adreslerinde sizce izleme oluyomudur?
Arkadaslar az once bi kaza yaptim numaralarimizi aldik yola devam ettik carptigim adamin tamponu ve camurlugu biraz ezildi benimse lastik patladi on far kirildi ve tampon hasarli ben trafik sigortasindan yararlanip arkadasin hasarini karsilamak istiyorum bunun icin ne yapmam gerekiyo beni bi aydinlatirmisiniz ?
Arkadaşlar benim tüplü 307 im var bu akşam kullandığımda 2 km sonra araç arıza ışığı yandı hararet göstergesi sona dayandı tekrar indi devam ettiğimde sınıra dayandı durdum bekledım tekrar çalıştırdığımda hararet ust sevıyedeydı zor attım aracı evin önüne sanırım antifiriz yoktu ne yapabilirim?
3 arkadaş Ankaradan Antalyaya tatile gitmeye karar verdik önerebilceğiniz otel varmı acaba?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 223
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 21.739 (Bu ay: 113)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.