Yüzbaşı
09 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 142 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba , ben bu gece Ankara'dan İstanbul Atatürk havalimanına ineceğim 00.30 gibi havalimanından da Tekirdağ 'ın Çorlu ilçesine gitmem gerekiyor hangi yolu kullanmalıyım en ekonomik olacak şekilde ? bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim o saatlerde bildiğim kadarıyla metro çalışmıyor ve otobüs firmalarından da emin değilim sizce nasıl bir yol izlemeli ?....Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler !!!
Arkadaşlar, benim esenler otogardan istanbul kadıköy e bir iş görüşmesi için gitmem gerekiyor aslen tekirdağlıyım ve istanbulu pek iyi bilmiyorum. İstanbulu iyi bilen arkadaşlar bana en kısa ve en ucuz olacak şekilde yol tarifi verebilirlerse sevinirim. (yani şurda metroya bin, otobüse bin gibi.) Gitmem gereken adres Okan ve Doğuş üniversiteleri meslek yüksek okulunun yanında. Yardımlarınızı bekliyorum.

Askerliğini Akseki Antalya'da yapacak olan arkadaşlar toplansa ve İstanbul'dan nasıl ulaşım sağlayacaklarını konuşsak... Uçakla gelmeyi düşünüyorum Antalya havaalanına indikten sonra nasıl yol izlemeli, akseki ye ulaşmalı bir söyleseniz... Buluşabiliriz de aynı saatte gelen arkadaşlarla...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 339
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.344 (Bu ay: 168)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 225 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.