Y

Yüzbaşı
09 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar merhaba yakın zamanda Turkıyede alinmayacak bir araba aldim, ve yazın Turkiyeye gidersem 3 ay orda kullanmak istiyorum. Nasıl getirebilirim fikri olan var mı
Nolacak bu İstanbul'un dilenci sorunu arkadaslar? Bugun mecidiyekoyde herif para vermedim diye kaportay ve cama yumruk atti ve gitti. Allahtan birsey olmadi arabaya. Sadece bu herif gibi etrafta kac kisi var. Bu insanlar yuzunden kac kisi taniyorum parasi olupta daha dusuk klasman araca biniyorlar. 2 ay once cami acmistim adama aciyip 5 tl verdim kabul etmemisti cami kapatamamistim 10 tl verdim gene gitmedi sonunda 20 tl verdim gitti. Ben sahsen kendim ve yanimdaki insan adina korkuyorum artik kirmizi isiklarda durmaya. Aranizda basina gelen var mi bu olay gibisi?
Arkadaslar bu agustos ta araba alicam amerikadan, ancak 2 secenek arasinda kaldim. Turkiyede neredeyse surmesi imkansiz olan 2015 mustang gt fastback premium mu? Ya da fiyati 20000 dolar daha artirip m3 ya da m4 mu? Siz olsaniz ne alirdiniz, fikirler benim icin cok onemli.
Arkadaslar selam,
Yakin zamanda turkiyeye doncem. Adderall getirebilirmiyim havalimaninda sorun cikar mi? Cunku recetem yok
Merhaba arkadaslar, Amerikada universite okuyorum ve 8-9 ayim burda gecti. Mayista Turkiye'ye donecegim aileimi gormek amaciyla. 3 ayligina Turkiye 'de napilir kisin dönmüstüm ve cok sıkılmıstım 1 ay da. Tatile bodruma ya da Antalyaya gitmeyi düsünüyorum. Altımda araba var tek temennim o arabamı özledim onunla vakit gecer sanırım. Bu arada benzin kac para orda bilmiyorum suan ama burda galonu 2.5 dolar.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Soguk mu oralar dostlarim?
Arkadaslar merhaba bende asus gaming serisi laptop var daha yeni aldim sayilir. Laptopu hep uyku modunda birakiyordum ve birgun actigimda kapagi acilmamaya basladi daha dogrusu hersey calisiyor sadece ekrana led isik geliyor rengide siyah. Monitore bagladigim zaman hersey gozukuyor suan harici ekran kullanarak yaziyorum laptoptan bu mesaji. Sizce sorun inverter arizasi mi ne olabilir ?
Yardim etmek isteyen varsa cok memnun olurum.
Arkadaslar modelini hatirlamiyorum ama laptopum g serisi ve uyku modundaydi actim acilmadi siyah ekranda kaldi reset attim ne yaptiysam acilista siyah ekranda kaliyor acilisra ne yapmam gerekir? Laptopumda sol tarafta guc tusunun yaninda reboot tusu var ama nasil calistirilir bilmiyorum
selamun aleykum
Arkadaslar merhaba goruyorum ki aranizdaki cogu kisi Amerikaya gelmek istiyor burdaki yasami merak ediyor. Ben burada hazirlik okudum, suan da makine muhendisligi okuyorum. Isteyenlere hazirlik icin yardimci olabilirim ( gercekten ciddi olanlara). Tanidigim cok kisi var ve bir Turk abim burdaki okulun hazirlik sirkettinde calisiyor. Gercekten amaci dunyayi kesfetmek, farkli insanlari tanimak ve yeni kulturler edinmek isteyenler yazsin.
Kendim hakkinda bilgi veriyim. Ben burada cok topic acmistim ama cok ilgi cekmemisti. Ben lise doneminde 4 kere Ingiltereye gittim, ve orda karar verdim yurtdisinda okumaya. Ingiltere ve Amerika arasinda kaldim ve Amerikaya karar verdim cunku burasi gercekten cok farkli. Arizona State University'e gecen donem basladim , 2 ayda hazirligi bitirdim ve eger hazirligi bitirirseniz ielts ve toefl gibi sinavlara gerek kalmiyor. Suan muhendislik okuyorum ve gercekten memnunum. Egitim gercekten cok iyi ve gercekten basarin diye herseyi yapiyorlar. Size ornek vericek olursam ben gecen hafta bolumumu birakmak istiyordum, matematigi yapamiyorum diye ama yarin sinavim var ve gercekten tutoringlere gittim ve calistim gercekten yapabildigimi farkedince birakmaktan vazgectim. Yalniz Amerikada universitelerin tek kotu yani cok odev verirler ve verdiklerinde yapmazsaniz puanlariniz kirilir, ve her hafta quizler testler vardir mesela benim bu hafta 3 gun icinde 4 sinavim var, ne yapicam bilmiyorum
Gelelim burada eglenmek icin neler var... Party... Zaten Amerikada bizim okulun adini verdiginiz zaman insanlarin aklina kizlar ve partiler gelir. Insanlar hafta ici calisiyor haftasonu cildiriyorlar resmen, kiz dusurmek cok kolay birazcik ingilizce biliyorsaniz. Utangac olmayin yeter. Youtube a universitenin adini yazip bir suru kaynaga ulasabilirsiniz hersey hakkinda, sorulariniz varsa sorun. Basta dedigim gibi bu hafta yogunum ama yardimci olmaya calisirim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.622
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 156.942 (Bu ay: 1.672)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 123 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.