Binbaşı
03 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 144 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Telefonun şarj soketini değiştirmek için küçük vidalardan bir tanesini sökemedim. Çok uğraşınca vidanın kafasındaki tornavida yuvası yuvarlak oldu. Tornavidayla sökülmez artık galiba. Bunu nasıl çıkartabilirim manyak etti beni. Vidayı direk kırsam da olur nasıl kırarım bunu çok küçük bişey.

Video izlerken ses takildi dirr diye ve goruntu gitti siyah ekranda kaldi masaustu. Sonra biosa girdim ekranda 2 tane kalin yesil cizgi olusmus. Bilgisayari acarken de "otomatik onarim bilgisayariniz duzgun baslatilamadi" hatasi aliyorum. Sorun donanimsal mi ?

Babam için telefon bakıyoruz note 9s istiyor ama ona çok fazla gelir gibi 3000tl yakın bütçe var dedi. Onun için kasmasın bir de kamerası biraz iyi olsun yeterlidir. Ben gm20 pro hem ucuz hem uygun diye düşündüm daha uygun seçenekler var mıdır ?
Biosta 8gb gözüküyor masaüstünde toplam 8gb ama 4gb kullanılabilir oluyor 4gb devre dışı.Önceden de aynı sorun vardı ama ramleri silgiyle silip sokete hava vurunca düzeliyordu şimdi olmuyor. Psu ve işlemci soğutucu değiştim acaba bununla alakası olabilir mi.

Rami tek tek taktım bir tanesinde görüntü gelmedi. Ben de o görüntü gelmeyene bu sefer bastıra bastıra sildim sorun çözüldü arkadaşlar.
max 70-80 tl f/p gamepad var mı bildiğiniz sorunsuz.
F/p kasa lazım şu an cm-k350 kasa kullanıyorum çok dar hava akımı kötü baya.Sıcaklık konusunda çok iyi olmasa da iş görebilecek kasa lazım ve çok dar olmaması lazım.PSU da dahil edilirse o zaman bütçe 550tl olabilir.
95 watt yükte çekmesi gerekirken occt ve prime 95 testinde %100 işlemci kullanımında max 58watt gördü ortalama 50w çekiyor.Bu değer normal mi yoksa sorun mu var ?
Uzay montaj yaptim fakat HDD'yi eksik bağladım, surucu yok hatasi veriyor. Nasil kapaticam bilgisayari PSU baglantisini kesmeden.
3 farkli oyunda denedim hepsinde ayni garip hata oluyor.Mesela far cry4 oyun sinematigi bitiyor tam oynanis kismina gecicem pc restart atiyor kendine.Ryse son of rome oyununda menuyu geciyorum oyunu baslatiyorum giris ekrani yukleniyor tam oyuna baslicam bu sefer goruntu donuyor ses kesik kesik geliyor. Önceden yoktu neden boyle oldu anlamadim.

Sicaklik degerleri normal cpu ve gpu 30-40 arasi.
Hakkında
Hakkımda:
FX6300 - Sapphire r7 265 - Gigabyte DS3P - Ripjawx 4gb 1600mhz - Cooler master K350 600W - Seagate 1TB Barracuda
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.686
İkinci El Bölümü Mesajları: 261
Konularının görüntülenme sayısı: 65.204 (Bu ay: 870)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 931 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.