M

Teğmen
02 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
24 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
slm arkadaşlar safrane almayı düşünüyorum. Safrane fan sayfasından yardım alamadım belki başlık açarsam yardımı olabilir diye düşündüm. bugüne kadar motor hacmi büyük ve konforlu araç kullandım. mazda 626, opel omega, nissan maxima kullandığım araçlar. şimdi ise safrane araçlar ilgimi çekti ve 3,0 97 bir safrane almak üzereyim. sorum ise şu; 2.0 ve 2.5 kasa yerine 3.0 alırsam ne kaybım olur parça sorunu haricinde. bildiğim kadarıyla motor hariç parçalar da aynı. bir de yakıtta çok büyük fark olur mu şehir içi kullanımda. bulduğum araç çok temiz ve sorunsuz, onun için v6 3000 motor sürmenin tadını çıkarmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
Aracım 98 model otomatik vitestir. Darbe değişen yoktur. 165000 kmdir. LPG ruhsata işlidir. Diri bir araçtır. Nissan maxima almak istiyorum, takas edecek olan varsa iletişime geçelim. Onun harici satış fiyatım 14500 tldir. plaka 31Z9128 sorgulatabilirsiniz.
05077635504 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ARACIM 2007 FEVER MODelİ ORJİNAL 50500 KMDİR.
SOL ÖN ÇAMURLUKTA LOKAL BOYA VARDIR.
ONUN HARİCİNDE BOYA, DEĞİŞEN YOKTUR.
KAsKODAN ALT TAKIMLARIN TAMAMI DEĞİŞTİRİLMİŞTİR. MOTORUNA HİÇBİR İŞLEM YAPILMAMIŞTIR.
atİKER SIRALI LPG TAKILMIŞTIR. RUHSATA İŞLENMEMİŞTİR. PROJESİ HAZIRDIR İSTENİLEN ANDA RUHSATA İŞLENEBİLİR.

ARACI 20000 KMDEN BERİ BEN KULANIYORUM 2. SAHİBİYİM.
ÇOK MEMNUNUM ARACIMDAN AMA İKİZ BEBEKLERİM OLDUĞUNDAN SEDAN VE DAHA UCUZ BİR ARABA ARIYORUM.
ARACIN YAĞI,YAĞ FİLTRESİ, BUJİLERİ, HAVA FİLTRESİ YENİ DEĞİŞMİŞTİR. SORUNSUZ BİR BİNİCİ ARABASIDIR.

fiyat: 18000 tl

KLIMALI CİFT AİRBAG LI SIRALA LPG LI AKUSU YENI UZAKTAN KUMANDA MERKEZİ KİLİT CD CALAR V.S MASRAFSIZ DEGISENSIZ MEMUR ARACIDIR.UZERINE PARA ALABILCEGIM ROVER 45 - 75 ile takas olur.
05077635504 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ARACIM 2007 FEVER MODELİ ORJİNAL 50500 KMDİR.
SOL ÖN ÇAMURLUKTA LOKAL BOYA VARDIR.
ONUN HARİCİNDE BOYA, DEĞİŞEN YOKTUR.
KASKODAN ALT TAKIMLARIN TAMAMI DEĞİŞTİRİLMİŞTİR. MOTORUNA HİÇBİR İŞLEM YAPILMAMIŞTIR.
ATİKER SIRALI LPG TAKILMIŞTIR. RUHSATA İŞLENMEMİŞTİR. PROJESİ HAZIRDIR İSTENİLEN ANDA RUHSATA İŞLENEBİLİR.

ARACI 20000 KMDEN BERİ BEN KULANIYORUM 2. SAHİBİYİM.
ÇOK MEMNUNUM ARACIMDAN AMA İKİZ BEBEKLERİM OLDUĞUNDAN SEDAN VE DAHA UCUZ BİR ARABA ARIYORUM.
ARACIN YAĞI,YAĞ FİLTRESİ, BUJİLERİ, HAVA FİLTRESİ YENİ DEĞİŞMİŞTİR. SORUNSUZ BİR BİNİCİ ARABASIDIR.

fiyat: 18000 tl

KLIMALI CİFT AİRBAG LI SIRALA LPG LI AKUSU YENI UZAKTAN KUMANDA MERKEZİ KİLİT CD CALAR V.S MASRAFSIZ DEGISENSIZ MEMUR ARACIDIR.UZERINE PARA ALABILCEGIM ROVER 45 - 75 ile takas olur.
ARKADAŞLAR SMAR MEDİA HD VİSİON ALDIM, PCDEKİ FİLMLERİ UPNP VEYA AĞ ÜZERİNDEN İZLEMEK İÇİN. KABLOSUZ AĞA İKİSİNİ DE BAĞLADIM, FİLMLERİ GÖRÜYORUM, AÇIYORUM ANCAK EN FAZLA 5 DK. SONRA BAĞLANTI KOPUYOR, NE AĞDA NE DE UPNPDE PC GÖRÜNMÜYOR. BUNUN NEDENİ MODEM MİDİR? PC MİDİR? YOKSA MEDİA PLAYER MIDIR? VE ÇÖZÜMÜ NEDİR?
Hakkında
Meslek: mööm mesele uzmanı
Forum İmzası:
herşeyi üreten işçi herşeyin sahibi olmalı!
Forum İkinci El İmzası:
Sorunlu alışverişlerim:
merthaberdar : kendisi babasının tvsini bana kendi televizyonum diyerek bozuk bir şekilde satt, üstelik pişkince cevaplarla geri iade almadı.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 700
İkinci El Bölümü Mesajları: 504
Konularının görüntülenme sayısı: 85.174 (Bu ay: 199)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.