F

Yüzbaşı
30 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,
Bende 2012 model 2013 trafiğe çıkışlı Peugeot 208 1.2 vti active manuel araç var. Araç 40-45bin km arası.(Yurtdışında çalışıyorum,araç kardeşimde kmsini tam bilmiyorum)
Benim 5 yıllık hayalim olan araç siyah bir Alfa 159. 2.el ilanlarına bakıyorum araç sayısı oldukça az.
İstediğim kombinasyon ise siyah ve kmsi az olması fakat bu da imkansız. Araçlar hep 150k üstü kilometre olarak.
Kendi aracımı satıp dediğim gibi bir Alfa 159 almak istiyorum. Bu bana ne kadara patlar 2.el ilanlarına bakıp bir fikir edindim, en kötü koşulda bile çıkaracağı arızalar problemler için elimde yeteri kadar para kalmış oluyor.
Alfa 159'dan anlayan eden kullanan var ise, bu maceraya girişmeden önce nelere dikkat etmem gerekir. Kronik sorunları, sorunlu model yılları vs vs.
Düşünceleriniz nelerdir?
Arkadaşlar merhaba,
Önümüzdeki hafta istediğim bir gün İzmir Karşıyaka'ya iş görüşmesine gideceğim.
Kış lastiğim yok, sizce bu şekilde yola çıkmak büyük risk mi olur?
Daha bu hafasonu İstanbul'a otobüs ile iş görüşmesine gittiğim için bezdim otobüsten, mümkünse aracım ile gitmek istiyorum.
Teşekkür ederim.
Arkadaşlar haziran 2015 mezunu inşaat mühendisiyim.
Büyük bir firmadan ırak basra bölgesi için iş teklifi aldım, internet üzerinden basit bir ingilizce sınavı yapıp istanbul a görüşmeye çağırdılar.
Giden bilen duyan varsa bu bölge nasıldır, kafayı sıyırır mıyım, her anlamda çok kararsızım. Her şeyi arkamda bırakıp gideceğim.
Bir de benim askerlik 2017 kasım a kadar tecilli, atıyorum proje aralık 2017 de bitti ben ülkeye giriş yaptığımda beni direk alırlar mı, nasıl oluyor o iş?
Teşekkür ederim.
Arkadaşlar yarın sabah Ankara'dan Aksaray OSB Brisa şantiyesine iş görüşmesine gideceğim, google map den baktım gayet düz ve basit bir yol ama Aksaray'ı bilmiyorum.
Aksaray OSB, Recep T. Erdoğan Bulbarı'nı bulmakta zorluk yaşarmıyım, internet paketim saçma şekilde yavaş olduğu için navigasyon/harita açma şansım olmayacak yol esnasında.
Bir de yolda radar durumu nedir?
Teşekkür ederim.
Arkadaşlar kaskonun bitmesine 1 hafta kaldı, ben de bu poliçe bitmeden ufak tefek çizikleri mini onarımdan yaptırayım diyorum hazır finaller bitmişken.
Ankara Autoking için randevu almak gerekir mi? Bir de birkaç çizik için aracı bırakmak gerekir mi acaba? Aynı gün alsam ya da en fazla 1 gün kalsa iyi olur araç, lazım bu aralar.
Teşekkür ederim.
Arkadaşlar Ankara'da son durumlar nasıl, bugün kar yok ama -17 derece olacak gece, dün yoğun kar yağışında sabah Demetevler'den Odtü'ye gidebilmiştim, yarın da sınavım var 13.30 da, ana caddeye 200m mesafede aracım, ana caddeye çıksam sorun kalmaz gibi geliyor ama Demetevler-Anadolu Bulvarı-Malazgirt Bulvarı-Odtü güzergahından bugün geçenler varsa daha sağlıklı bilgiler verilir diye tahmin ediyorum.
Not: Kış lastiğim yok, öğrenciyim bu konu tamamen Ankara'daki güncel yol durumu için açılmıştır. Lastik tartışmasına dönmesin başlık.
Anadolu Bulvarı'ndan ODTÜ A4'e giderken sabahları yeni yolda kaldırımda gri accent oluyor 2-3 gündür, haberiniz olsun. 1 aydır böyle bir şey yoktu, 2-3 gündür aralıksız pusuya yatıyorlar sabahları.
Yolun hız sınırı 82( %10 ile 90 eder.)
Arkadaşlar inşaat müh. bitirme projesi için autocad sap 2000 gibi programlar kullanılacak bilgisayar araştırıyorum ama bütçem çok düşük, en az para ile en kısa zamanda bir notebook almam gerekiyor.
Aşağıdaki notebook lar yarım yamalak da olsa işime yarar mı? Konu biraz acil. 900 tl gibi bir rakama haalledebilirsem çok iyi olacak, üstü çok zor gibi. Önceki laptop ın bana çektirdikelrinden dolayı acer marka tavsiye istemiyorum.
Teşekkür ederim.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SAMSUNG-NP270E5J-K06TR-2957U-1-40-GHz-4-GB-500-GB-Notebook-Beyaz,103452,504927,1269007.html?langId=-14
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SAMSUNG-NP270E5G-K05TR-15-6-in%C3%A7-Celeron-1007U-4-GB-500-GB-Windows-8.1-Notebook,103452,504927,1537823.html?langId=-14
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/ASUS-X552EA-SX061H-15-6-in%C3%A7-E1-2100-4GB-500-GB-Windows-8,103452,504927,1199159.html?langId=-14
Ya bu yüzbaşının sürdüğü toyota marka suv/crossover tipli aletin modeli ney?
Sahibindende benzerini bulamadım.
Arkadaşlar staj belgelerimin olduğu ve okula teslim edeceğim zarfa bir belgeyi koymamışım, şimdi bu kapalı zarfı açıp ben tekrar kapatsam bu anlaşılır mı?
Anlaşılmaması için bir yol var mı?
Bu sıcakta tekrar firmaya gidip yeni zarf falan uğraşmak istemiyorum.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 630
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 75.437 (Bu ay: 341)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 606 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.