Yüzbaşı
20 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Cihazın yıllardır elinde olması, cihazla ilgili başlangıçta göz ardı edilebilecek hataları, zamanla ortaya çıkabilecek sorunları, başta "o kadar da olur" deyip sonradan çileden çıkartacak durumları ya da denemeden anlaşılmayacak marifetlerini görebilmiş olman beklentimi arttırdı, bu tecrübelerini incelemeye iyi aktaramamış olsaydın artmış beklenti yüzünden çok kötü bir inceleme olabilirdi ama bu tecrübelerini iyi kullanmışsın ve ortaya profosyonel bir il çıkmış.

Böyle bir inceleme belki şu an için ürünün eski bir ürün olmasından dolayı gerekli değil fakat yarışmada içerikten çok içeriğin ve incelemenin kalitesi göz önünde bulundurulacağından şansını yüksek görüyorum, başarılar .
Mevzu "yılbaşı kutlamak günah" gibi bir yere çekilmesin ama merak ediyorum bu yılbaşı Türkiye'de neden kutlanıyor? bir sonraki yıla geçtik diye mi bu heyecan, bunun için mi bir gün tatil yapıyoruz. "yeni yıldan mutluluk, huzur, sağlık bekliyorum" lafları sadece bana mı çok anlamsız geliyor? yeni yıl neden yeni bir sayfa anlamına geliyor? Bu olayın batı özentiliğinden başka bir numarası var da ben mi bilmiyorum sizlere sormak istedim.

Not: gözünüzün yağını yiyim konuyu "yedi hristiyan bir danaya girerse ben de noel kutlarım" gibi anlamsız yerlere çekmeyin, mesele noel değil bizde yılbaşının kutlanma sebebi.
Merhaba arkadaşlar tam emin olmamakla beraber konunun yerinin burası olduğunu düşündüm.

Bir elektro bir akustik gitarım var elektro gitarım dört senelik Ibanez GRG170DX, akustik gitarım ise bir aylık Fender CD-60, şimdi gelelim soruna elektro gitarımda F akorunu basarken parmaklarımı çok rahat şekilde oturtuyorum ve arpej yaptığımda seste bir bozulma olmuyor fakat akustiğe geçtiğimde en altın bir üstündeki B telinden ses çıkmıyor biraz zorlayıp şekilden şekle girip bastığımda ise parmağımın en kalın tele iyi basmadığını görüyorum. Bu gitarımdan kaynaklanan bir sorun olabilir mi yoksa akustik gitarın klavyesi elektroya göre biraz daha zor mudur? Sorunun bende mi gitarda mı olduğunu merak ediyorum.
2-3 gün önce steamden malesef bir adet GTA 4 aldım oyunu indirdim playe basınca "Login to Social Club" diye bir pencere açılıyo ID ve şifremi giriyorum playe basıyorum başarılı olduğu yazıyo pencere kapanıyo sonra hiç birşey olmuyor bazen görev yöneticisinde GTA 4 yazsa da oyun açılmıyor.

Title update adında birşey indirdim fakat işe yaramadı daha önce karşılaşmış ya da çözüm üretebilcek arkadaşları bekliyorum.

Not: konuyu RPG/FRPye açmadım çünki konunun oyunun türü ile alakası yok.
Başlıkta da belirttiğim gibi bilgisayar internete bağlı durumda skypedan yazışabiliyorum torrent tam gaz downloada devam ediyor fakat tarayıcıyı açıyorum hiçbir siteye giremiyorum, bazen düzelir gibi oluyor siteler açılıyor sonra tekrar bozuluyor neye göre düzelip düzelmediğini anlayamadım aynı ağa bağladığım laptopta da aynı sorun var fakat aynı ağda olan başka bir pc de bu sorun yok. Yani modemde bir sorun yok.
Bilgisayara windows 7 ve ondan sonra bir dil paketi yükledim oyunlarda ve film altyazılarında türkçe karakterler gözükmüyor (ı, ğ, ş) bununla beraber sadece sağ shift tuşunda olan bi problem var tusa yakın olan Ö, Ç, :, Ş, İ, Ğ, disindaki tuslarda bi değişiklik sağlamıyo sol shift tuşunu kullanmam gerekiyo. Klavyem Logitech G11. yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler...
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 714
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 3.158 (Bu ay: 96)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 352 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.