M

Teğmen
20 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar iyi günler hepinize.116i 2009 model aracımızı değiştirmeyi düşünüyoruz.Hem araç eskidi hemde 80-90 kuruş yaktığından dolayı artık iflahımızı kuruttu.Seçenekleri ben sizlere belirteyim ve sizin 200.000 altında raporun kapsıyabileceği araçlar var ise belirtirseniz çok sevinirim.
1-Peugeot 3008
2-Skoda Karoq(Favori)
3-Skoda Superb..
4-Mercedes A180d(2 ay önce 214binden 200’e düşüremediler Amgsini hayal oldu heralde)
Uzun yol yapılmayacak şuanki araba bile 42bin kmde.Ama mutlaka Otomatik-Dizel olacak şehir içi kullanılacak benzinden illahlah ettik artık.Başka önerileriniz varsa onlara da açığım.
Bir sorum olacak.Abimin %95 engelli raporu var.Yurt dışından araç getirdiğimiz takdir de motor hacmi 1600cc'ye kadar mı yoksa daha yüksek hacimli araç falanda getirebiliyor muyuz ? Engelli plaka araçlarla ilgili yeni yasalar falan gelecek diyorlardı var mı böyle bir olay ?
Hepinize iyi günler.Anadolu kahvesinde bir yere gidiyordum fakat olayların fazla olduğundan çekiniyorum doğrusu.Halıcıoğlu/Çıksalında oturuyorum bildiginiz kaliteli Muay thai-Kick boks-MMA olur spor salonlarını söyleyebilir misiniz ? Mecidiyeköyde Octopus MMA var bildigim kadarıyla fakat ücreti 500 civari fazla geliyor.Onerilerinizi tavsiyelerinizi yazarsaniz çok iyi olur.
3-5 ay fitness üyeligi kalmış devredicek arkadaşlar ulaşabilir mi ? Fiyat konusunda normal fıyatlardan anlaşırız ama 4-5 aydan fazla süresi kalmamalı..
Oncelikle merhaba.BABAM seneye araba degistiricek sanirim.Suan Bmw 1.16i var 2009 model.Araba guzel fakat fazla yakiyor.Babam icin performans onemsiz ve araba secenekleri sunlar.Bmw X1 1.6: 50-51 bin avro civarinda dolu sayilabilecek bir arac 35 bin avroya geliyor ama 1 serisinden X1e gecmekte cok mantikli olmasa bile babam icine 3den daha fazla isindi..
BMW 320i/316i:Yine dolu sayilacak 50-51binlik arac 35e geliyor ve en buyuk olasilik 316i.
Mercedes E180: Ust sinif,iyi konfor zaten performans onemsiz fakat araba sehir ici 12-13 yakar diye dusunuyorum.160 binlik bir arac fiyatini hesaplatmadik fakat 110a falan patlar diyorum.Araci incelemeye gidecegiz
(BU SADECE BEKLENTI)BMW 516i: Bu sadece beklenti yazdigim gibi fakat gercekten 1.6 cikarsa favorimiz bu olur.1.6 motor 170 bg performans olarakta iyi olur dusuncesindeyim.60 bin avroya gelirse,13-15 bin avroluk bir ekle 50-52 bin avroluk bir fiyata gelir ve deger gibi..Suan hayali rakamlar ama Bmw 316i:35 bin avro Mercedes E180 : 45 bin avro Bmw 516i : 52 bin avro civarina patlar.Siz olsaniz hangisini secerdiniz napardiniz ???
Arkadaşlar yaşım 15. Nokia 5800 var ama artık baya eskidi ve yavaş.1000 tlye ne alınır hiç bir fikrim yok gibi bir şey.Blackberrylere bakıyordum ama Satürn'de bir abi Blackberry alma zaten yakında iflas edicekler falan dedi.Android telefonlar önerdi ama HTC'ye kanım ısınmadı.Samsung'da ise Ace 2 modelini beğendim sayılır ama kanım yine çok ısınmadı onada . S II istiyordum ama fiyatları pahalı.1000 tlye hangi telefonu önerirsiniz veya Ace 2'yi önerir misiniz ? Yoksa zorlayıp Galaxy S III,Iphone 4S alınır mı ? Yani gerek var mı 1700-1800 vermeye ?
Beyler Ben aikido ile Boks arasında kaldım.Hangisine gitmeliyim.Yaşım 14.Kuvvetten bir sorunum yok Allah'a şükür.Ama böyle sporları merak ediyorum ve 1 tanesine gidiceğim.Hangisine gitmeliyim ? Boks - Aikido ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 339
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.293 (Bu ay: 81)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 70 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.