Teğmen
18 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Digiturkplay Lig Tv Yüksek Kalite almayı düşünüyorum bu sezon kalan maçlar + gelecek sezon 549 tl. Ben Beşiktaşlıyım, ortak olarak FB,GS,TS li arkadaş arıyorum.
2 kişi olursak 549/2 = 274,5
3 kişi olursak 549/3 = 183
4 kişi olursak 549/3 = 137,25

yapıyor adam başı.

Derbi maçları deplasman takım kim ise onun taraftarı izleyecek.

İlgilenen arkadaşlardan mesaj bekliyorum, teşekkürler.
Kindle paperwhite 2 siparişi verdim sanalpazar'dan Amerika'dan gönderiliyormuş ürün, USPS'in sitesinde ayın 23'ünde kargo Los Angeles'tan çıkmış gözüküyor (Depart USPS Sort Facility) bu kargo Türkiye'ye ne zaman gelir, satıcı 5 iş günü demişti, sanırım kargoyu 22'sinde vermiş.
Telefonu alalı yaklaşık bir ay oluyor, oyunlarda vs kasma yaşıyordum bir de sayfa geçişlerinde, formatladım ve anti-virüs kurmadım nispeten düzeldi gibi ama hala arada kasmalar oluyor. bunun sebebi ve çözümü nedir?

ikincisi, boş ram bazen 250 mb civarına kadar geriliyor programları arka planda açık bırakmama rağmen, ram booster programını kullanıyorum o zaman da 450-520 mb civarına yükseliyor kendiliğinden iniyor tekrar, anlamadığım şey bu telefonun rami 1 gb iken neden bu kadar az kullanabiliyorum ve kendi kendine boş ram miktarı aşağı düşüyor?

android ICS 4.0.4
6.1.1.B.1.54

kullanıyorum.
ikisinin de fiyatı aynı ama hangisini alsam karar veremedim, kullanan veya bilen arkadaşlar hangisinin soğutma performansı daha iyi söyleyebilir mi? asıl önceliğim tabi ki soğutması, ekstra usb port vs falan o kadar da önemli değil.
Malum devir smart phone devri artık benim emektar nokia e 71 i rafa kaldırmanın zamanı geldi :D
şu anki bütçem kısıtlı 700-1000 tl gibi bir fiyat aralığında hangi telefonu tavsiye edersiniz? araştırmaya devam ediyorum ama almışken verdiğim paraya değsin ve kullanabileceğim bir şey istiyorum, duruma göre bütçemin biraz üstüne de çıkabilirim.
Ne yaptıysam bir türlü oturum açılırken başlamıyor sadece windows parolasını girip açıyorum oturumu, başka başka yerlerden farklı versiyonlarını indirdim ayarlarından windows açılırken sormasını falan seçtim ama bir türlü olmuyor ne yapmam gerekiyor ?
Bilgisayarı bugün aldım freedos olarak format attım windows 7 ultimate 64bit yükledim, driverları vs. kurdum ama nvidia güncellemesş yapmaya çalıştığımda yapmadı, ayrıca ben nvidia ekran kartımı da göremiyorum yani manuel olarak intel hd'den nvidiaya nasıl geçicem ? aygıt yöneticisi böyle gözüküyor:

Bugün Lenovo IdeaPad Z580 aldım freedoslu açılışta bıostan boot sırasını değiştirip USByi seçiyorum (USB'de Windows 7 Ultimate 64 bit var) kaydediyorum çıkıyorum yine aynı ekran geliyor kurulum başlamıyor. F12 ye basıp seçiyorum yine olmuyor.

merhaba

1. alternatif
http://www.electroworld.com.tr/p/acer-nx.rzley.009-intel-core-i5-3210m-windows-8-8gb-ram-notebook/

2.alternatif
http://www.electroworld.com.tr/p/packard-bell-easynote-tv44-hc-606tk-notebook/

3.alternatif
http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-z580-59-352526-8gb-notebook-urun9013.html

sizce hangisini almalıyım? + ları ve - leri nelerdir? veya önerebileceğiniz başka bir notebook var mı daha iyi olduğunu düşündüğünüz? bütçem 1.500 tl civarı
Arkadaşlar, işletme fakültesinde okuyanlar veya arkadaşı olanlardan cevap bekliyorum. ayın 12sinde hazırlık sınavına girdik ilk sınavdan sonra baraj sınavı yapıldı reading ve writing. ben sınavdan erken çıktım ve 17 eylül pazartesi günü de sözlü sınav yapıcaz demişlerdi o sınavın saat kaçta olduğunu bilen var mı ? sağolsunlar arıyorum arıyorum açmıyorlar.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Beşiktaş
Notebook
Lenovo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 245
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 16.651 (Bu ay: 125)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.