Yüzbaşı
21 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar aracım yaris 2008 1.4 d-4d dizel gaziantep içi bildiginiz özel toyota servisi varmı işinibilen uygun fiyata ?
Merhaba arkadaşlar forumda yaklaşık 1 aydır c segmenti max 60.000 tl araç tavsiye konularını okudum baktım araştırdım i30 ceed vs düşünmüyorum ya alman yada japon bakıyım dedım ama bu seferde astrada japon sorunsuzlugunu yakalayabilirmiyim bilmiyorum hali hazırda toyota yaris 1.4 d-4d kullanıyorum şükür sıkıntımız yok kendisi ile model yukseltıp daha düşük kilometreli 2014 model araçlara bakıyorum malum 0 ları baya yuksek dizellerin kararsız kaldım hangisi daha sorunsuz olabılır

1. Auris 2014 advance 1.4 d-4d 90 ps 205 tork araç astra 1.6 cdti a gore daha az donanımlı gibi geldi birde piyada cok ikinci eli var neden anlamadım

2. Astra 1.6cdti sport aurise gore daha cok mu sorun cıkartır ileride bilmiyorum

3. max 60000 tl 2ci el araç tavsiye başka model olabılır mantıklı onermeler bazı arkadaşlar linea al 1.3 multi jet diyor forumlarda okuyorum =)

4. fransız arabalarıda tercih etmiyorum 206 eski kullanıcısı olarak

yıllık en az 30.000 km yapıyorum (10000 sehir içi 20000 şehir dışı) aradıgım seyler sağlamlık kalite uzun seneler sorun cıkarmaması başka araçta onerebilirsiniz
Arkadaşlar bilmiyorum konuyu dogru yeremı actım ama son 5 gundur cok sıkıntı oldu bu sorun bana aşagıda bilgisayarımı ve fps degerlerini yazıcam fps 80 den 20 lere dustu ne yaptıysam olmadı.

sistem

İşlemci Tipi Intel Core i5 i5-2410M 2.3 Ghz3 MB

Grafik Kartı NVIDIA GeForce GT 540M

Bellek 4 GB DDR3 1333 Mhz

bu sistem ile ultra ayarlarda 50-60 arası fsp alırken su an 10 fps good ile 120-140 arası fps alırken (OC) ile su an 20 zor alıyorum bi sıkıntı var ama bıe turlu çözemedim yaptıkları msırası ile

1- ekran kartı driver guncelledim eskisine geri dondum fark etmedi
2- oyundakı tum add onları kapatıp girdim yine fark etmedi
3- en son guncel vırus programını kurup taradım yine degişmedi
4- wtf içindeki config resetledim yine aynı
5- eskiden OC ile 20 fps artış alıyordum zaten denemek amaclı yapmıstım 1 kaç kere şimdi onuda alamıyorum sankı hiç etki etmiyor

kafayı yemek uzereyım fair ayalar ile hiç bi skill efekti gormeden raide girip bg yapıyorum

yardımlarınız içn şimdiden teşekkur ederim
Arkadaşlar yeni bi notebook almayı dusunuyorum

bu iki note book arasında kaldım acaba hangisi almalıyım yada k53 serisi yorumlarını okudum ama n53 serisini bu modelini alıp ta kullanan arkadasları bulamadım acaba n serisinde bi sorun yada kronik şikayet ler varmı aşagıda link lerini veriyorum yardımcı olursanız sevnırım yarın almayı düşünüyorum bu arada vatan bilgisayarda yuzde 25 ınddırım varmıs tum urunlerde kaçırmayın derim.

1. n53 serisi http://www.istanbulbilisim.com.tr/n-series-n53sv-sx365r-asus-dunyasi-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook-taksit-avantajlari,24389.html

2. k53 serisi http://www.mormani.com/urun/2da698e4359ec9cb24f91ec5a775d079/-ASUS-K53SV-SX045R-Intel-Sandy-Bridge-Core-i5-2410M-2.30GHz-4GB-500GB-15.6-inc-Notebook?ref=akakce&v=1.51.4

not: linkler bilgilendirme amaclıdır iki notebook uda vatandan almayı dusunuyorum

1.n53 serisi k53 e gore iyi bir seri ama kullanıcılar n53 ten dahacok mu şikayet ediyor ?

2.k53 ile oc yaparak gt550 seviyelerinde ısı sorunu olmadan rahat performans alan arkadaslar var oaynı performansı n53 seri ile alabılırmıyım ?

3.n53 te usb 3 var ve vatandaki gorevli arkadasın dedıgıne gore n53 de full hd ekran varmıs ben pek ınanmadım ınternette heryerde couznurluk 1080 degıl ama

yardımcı olursanız sevınırım iyi forumlar
arkadaslar ben lexmark x2350 alacağım forumda hiç bi yorum goremedim nası lkulanan lar veya bilenler varsa yardımcı olabilirlermi acaba yarom larınıbekliyorum
Hakkında
Forum İmzası:
Men dakka dukka.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 410
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 2.391 (Bu ay: 131)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 90 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.