Binbaşı
17 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese Merhabalar...

Arkadaşlar son 1 , 1.5 aydır şöyle bir problemim var. Steam , Uplay ya da Epic Store ile indirme yaptığımda herhangi bir problem yok fakat torrent açtığım zaman internet bağlantısı kesiliyor.

İşin garip yanı torrent indirmesinde hiç bir problem yok. Hızım 100 mbps / 20 mbps.

Torrent indirmesi devam ederken , ne steam açılıyor , ne Uplay ne de internetten herhangi bir sayfa. Bunun sorunu ne olabilir.
Herkese iyi forumlar arkadaşlar...

Steam c sürücüsü (ssd)'de kurulu ben oyunları Farklı disklere kurmak istiyorum. Mesele 1Tb'lik Hdd ye. İndiriyorum oyunu başlatmak istediğimizde steamin , oyun başlamadan önce kurması gereken 1-2 yükleme ekranı geliyor fakat hiç bir şey olmadan 2 - 3 saniye sonra kapatıyor. 1-2 dakika sonra tekrar o yükleme ekranı çıkıyor yine hiç bir şey olmadan kapatıyor.

Farklı bir sürücüye yüklemek için bi ayar vs mi yapmamız gerekiyor. Daha önce onlarca kez kurdum eski pc ye ama yeni aldığım pc de sürekli böyle bi sıkıntı olur.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Otomobil camı sileceğinin, 1903 yılında Amerikalı kadın mucit Mary Anderson tarafından icat edilmesinden bu yana teknolojik olarak çok büyük bir değişim gösterdiği söylenemez. Günümüzde en lüks otomobilden en ucuz otomobile kadar her araçta teknolojik olarak benzer şekillerde ancak mutlaka bu sileceklerden bulunuyor. McLaren, önümüzdeki dönemde üreteceği modellerinde cam sileceklerini tamamen kaldırarak bu işlevi yüksek teknoloji ile çözmeyi planladığını duyurdu.

Süper otomobil üreticisinin Baş Tasarımcısı Frank Stephenson, İngiliz gazetesi Sunday Times’a verdiği röportajında; üst düzey bir askeri yetkili ile sohbeti sırasında, askeriyenin bazı hava araçlarında silecek sorununu yüksek frekanslı elektronik sistemler ile çözdüklerini öğrenmesi sonucunda bu teknolojinin benzerini otomobillerinde uygulamaya karar verdiklerini belirtiyor.
Tam olarak nasıl bir teknoloji kullanılacağını belirtmese de gazetenin yorumuna göre McLaren, 2015 yılında üreteceği modellerinde tıpkı diş doktorlarının plakları temizlemek için kullandığına benzer yüksek frekanslı ses dalgalarının oluşturacağı itme kuvvetini kullanarak, otomobilin camı üzerindeki su, böcek ve çamur gibi dış etkenlerin giderilmesini planlanıyor. Projeye ilişkin tahminlerden öte bir detaya henüz sahip değiliz ancak Mary Anderson’un bu alandaki 100 yılı aşkın hakimiyetinin sona ermesi yakın gibi görünüyor.

Herkese Merhabalar...

Arkadaşlar malumunuz 3D patlaması yaşıyoruz 3-5 senedir. Aklıma takıldı "acaba hangi 3D filme ilk gitmiştim" diye.

2004 den beri sinemaya giden birisiyim. Büyük bütceli filmleri sinemada orta düzeyde filmleride konusunu beğenirsem izleyen birisiyim.

Şimdi size sormak istediğim şu!!!

Ben ilk gittiğim 3D filmi Son Durak 4 diye hatırlıyorum. Daha sonra Avatara gitmiştim ve öyle devam etti.

Acaba 2000 ve sonrasında 3D çıkan filmleri hatırlayanlar yada bilenler var mı ?

Hatırlamadığım daha önce gittiğim 3D film var mı diye bulmaya çalışıyorum. (2009 dan öncekiler)
Merhaba arkadaşlar...

Bilgisayarımın Hdd'si 3 aydır bozuktu. Malum öğrenci olduğumdan bir türlü para ayırıp alamadım. En sonunda Bu akşam bir Hdd aldım.

Hdd yi pc ye takmak için kuzenime verdim ve bana Pc Hdd'yi görmüyor bios güncellemesi yapalım dedi. Ben bios güncellemesi hakkında bir şey bilmediğimi ve daha öncede yapmadığımı söyledim.

Kendisi ben 6 kere yaptım hiç bir şey olmuyor dedi. Başladı yüklemeye.

Yükleme bittikten sonra pc resetleri kendini ve bir daha açılmadı pc.

Tam olarak pc nin fanı çalışıyor power ışıgı yanıyor başka hiç bir şey olmuyor ekrana vs. görüntü gelmiyor. Nette aradım fakat elle tutulur hiç bir şey yok. Yabancı sitelerdeki konularıda İngilizcem olmadığından anlamıyorum.

Hdd yi zor aldım şimdi pc elden gidiyor. Ne yapabilirim. Birisi yardım etsin lütfen

Pc: Packardbell Tj 75....
Far Cry serisi ilk oyunundan beri kendine has bir oyuncu kitlesine sahip olsa da oyun üçüncü oyunu ile adeta zirveye çıkmıştı. Güzel oynanışının ve macerasının yanında Far Cry 3'ü sevdiren diğer bir ana etmen "deli" dolu karakter Vaas'tan başkası değildi.

Bugün ise serinin olası bir devam oyunu Far Cry 4 hakkında bir sızıntı görsel ortaya çıktı. Far Cry 3'ün Vaas karakterinin bir akıl hastanesinde kapalı tutulduğu görselde duvarlarda birçok gelişi güzel şey yazıyor. Bu yazılardan en dikkat çekenleri 04.04.2014 tarihi ve "Far Cry 3 sadece bir oyundu" cümlesi. Ayrıca sağ altta yer alan Far Cry 4 logosunun hemen altında ise "The Insanity is Back" yani "Delilik Döndü" yazıyor.

Ubisoft tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmayan görsel gelecek oyunda Vaas'ı kontrol edebileceğimizi bizlere gösteriyor. Şimdilik bir ihtimalden öteye geçemeyen bu görselin doğruluğunu araştırmaya devam edeceğiz. Bizimle kalın.

Not: ALINTI
Herkese iyi forumlar...

Amcam iş kazası geçirdiğinden dolayı bir kolunu kaybetti (yaklaşık olarak 15-20 sene oldu).

Malum ikinci el fiyatları el yakıyor. Bir tanıdığımız "Amcanın özründen dolayı sıfır araba alsanıza" demişti.

Almaya kalksak tam olarak ne işlemler yapmamız gerekiyor. Arabayı bizim kullanmamız için vekalet gibi bir işlem var mı ?

Sonuçta arabanın parasını biz vereceğiz ama sahibi amcamız olduğundan yarın öbür gün bir sorun çıkar mı ?

Kaza yaptığımızda amcama karşı bir cezai durum olur mu yada oldu ki çocukları çakallık yaptı babamın ismi yazıyor hak talep ediyoruz gibi olaylar olur mu ?

Astra 1.4 T Cosmo Otomatik + Navi almak istiyoruz ne kadar indirim olur ?

Umarım tam olarak sizlere anlatabilmişimdir - Saygılar....

Bu arada aldık diyelim. 3-5 sene sonra kendine almak istediğinde alabilir mi ? kaç tane araba alma hakkı var ?
Pinterest son zamanların en gözde sosyal paylaşım sitelerinden biri. İnsanlar özel hayatlarını yada işle ilgili fotoğraflarını saklamak için Pinterest’i tercih ediyorlar. Bende Pinterest hesabımı düzenlerken yurtdışında basılan bir derginin editörüne ait bir sayfa buldum ve bir göz atayım dedim.

Herşey de tam o sırada başladı: Dergiye ait posterlerin arasında bir adet CD dikkati mi çekti. Dikkatlice baktığımda CD’nin üzerinde herkesin merakla beklediği oyunlardan birine ait olacak bir ibare yer alıyordu: lf-life 3(alpha 0.27)

Anladığımız üzere Valve çok beklenilen oyunu Half-Life 3‘ün ilk sürümlerini yayımcı kuruluşlara göndermeye başlamış. Half-Life 3 hakkında bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlere ulaştıracağız.

Alıntı:http://leadergamer.com.tr/
Herkese merhabalar arkadaşlar.

10 gün önce mide şikayetimden dolayı doktora gittim ve endoskopi olmam gerektiğini söyledi. Ertesi gün endoskopimi yaptırdım ve safra suyunun mideye geldiğini bu yüzden midede ufak yaralara neden olduğunu söyledi.

2 hap bir tanede şurup verdi.

daha önceden de aerıus 5 mg kullanıyordum.

Şimdi sorun şu. Akşam 2 hap ve birde şurup içmem gerek. Bu 3 ilacı ne kadar arayla içmeliyim. Eczaneye sormayı unuttuğum için size danışmak istedim.

İlaçlardan biri famadin 40 mg diğeri aerıus 5 mg şurup da rennie duo süspansiyon.

Skidrow oyunun demosunu kırmış arkadaşlar. Ne kadar doğru bilmiyorum ama diller kısmında "TR" kısmı dikkatimi çekti. Sizlerle paylaşmak istedim.

Tekrar söylüyorum sitede gördüğüm yazı öyle. Kimse yanlış anlamasın
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.115
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 9.093 (Bu ay: 324)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.949 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.