E

Çavuş
06 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Enfal Süresi;
﴾15﴿ Ey Müminler! İnkâr edenlerle savaşta karşı karşıya gelince onlara arkanızı dönüp kaçmayın.
﴾16﴿ Kim savaş için yer değiştirmek veya başka bir birliğe katılmak amacıyla olmaksızın savaş sırasında düşmana arkasını dönüp kaçarsa Allah’ın öfkesine uğramış olur, onun varacağı yer cehennemdir, ne kötü bir son!

Şimdi bu suriyelilere ensar diyen kafir olmuş mudur olmamış mıdır?
Merhaba. Elimde bir adet 144 Hz monitör ve 2060 ekran kartı var. Bunları bağlayan da bir adet hdmi kablom var. HD 144 Hz yaptığımda bilgisayarı otomatik olarak HD olmayan 144 hz e çeviriyor görüntüyü internetten baktım, sanırım Display Port kablosu lazım bunun için. Fakat çeşit çeşit Display Port kablosu var. Monitörun kutusundan sadece hdmı kablosu çıktı. Şimdi ben bu Display Port kablolarından hangisini alırsam 144 Hz HD görüntü elde ederim. Bı el atarsanız sevinirim yanlış kabloyu sipariş etmek istemiyorum. Monitör viewsonic 23.6" vx2458-mhd 144 Hz bu arada
Arkadaşlar merhaba. 2010 model 1.3 dizel opel corsa sahibiyim araç 105 binde. Şimdiye kadar 5 30 yağ kullanıyordum bu yağ değişiminde 0 40 yağ ile değiştirdim fakat yağı değiştirdiğim günden beri mavi duman çıkıyor arabadan ve yanık yağ kokusu geliyor eksozdan. Gazı kökleyince mavi dumanı görebiliyorum. Yağ inceldiği için mi bu sıkıntı yoksa bilmeden motora zarar mı verdim görüşleriniz nedir?
Arkadaşlar monitor dahil bir pc sistemi tavsiyesi bekliyorum sizlerden, yardımcı olursanız sevinirim
Arkadaşlar kpss ile eskişehir'e mühendis olarak atandım. hayatımda eskişehire hiç gitmedim. biraz duyduğum ve biraz araştırdığım var o kadar. iş yerine servislerin istasyondan kalktığını öğrendim. mecburen buna yakın bir yerde ev tutacağım sizce neresi olmalı?
arkadaşlar tcdd genel müdürlüğüne gitmem lazım. haritada tcdd garının hemen yanı olarak gözüküyor. aştiden nasıl giderim oraya?
Arkadaşlar Knight'a çok yakın bir oyun çıkacak yakında. Zaten yapımcısı da aynı. Pvp sistemi de Knight Online ile aynı olacak. 25 Kasımda çıkacak.

Davutpaşa metro durağından nasıl giderim buraya?
Arkadaşlar merhaba, benim sorunum laptopla ilgili günlerdir uğraşıyorum çıldırdım artık. Modeli hp pavillion 1095st. Aygıt yöneticinse çalışıyor gösteriyor sorun yok diyor ama kulaklığı taksam da normalde de ses yok bilgisayarda. Varsa yardım edebilecek biri çok memnun eder beni. Ses barları yükseliyor sanki ses çıkıyor gibi gözüküyor ama ses yok laptopta

10 günde 25 milyon izlenmiş
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
hacerül esvede kayıtlı, kalu belada, bela demiş kullardan biri
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 720
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 15.634 (Bu ay: 204)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 145 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.