Çavuş
02 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba, Macbook pro için vertical stand almak istiyorum. Dikey konumda iken Macbook'u monitöre bağlayıp kullanmak istiyorum. Fakat macbook kapalı iken nasıl ikinci bir ekrana görüntü aktarıyor onu anlayamadım. HDMI ve USB bağlantıları kullanmak için Ugreen 5in1 USB HUB Type C kullanıyorum. Macbook pro dikey konumda kapalı iken görüntü nasıl monitöre aktarılıyor? Teşekkürler.

merhaba, şirketimizde yılda minimum 200 bin A4 çıktı alıyoruz canon mf5900 kullanıyoruz ancak zaman zaman sorunlar çıkartıyor yazıcının fırını bozuluyor veya kağıt tepsisi bozuluyor. Bu yüzden daha üst düzey bir yazıcıya ihtiyacımız var. önerebileceğiniz toner dolduruşuna izin veren bir lazer yazıcı ne olabilir?
merhaba, windows server 2012 kullanıyoruz ve şirket içinde ortak klasörü kullanılıyor belge alışverişi için. bugun server sifre değiştirme süresi dolduğu için şifreyi değiştik ama şirket içindeki diğer bütün ortak klasörüne ulaşılamıyor hatası veriyor nasıl çözebiliriz?
Bilgisayar aģlarini sifirdan uzmanliga kadar anlatan br kitap almam lazim. Örnegin bu kaynağı okudugumda bir sistem odasi kurabilecek kadar bilgi sahibi olmak istiyorum. Ingilizce kaynakta olabilir ama ilk tercihim Turkce olmasidir. Tesekkurler.
Sorunumu kısaca anlatmak gerekirse, 15 tane bilgisayara karşı tarafdan teamview deki gibi kullanıcı adı ve pin kodu almadan direkt ekranlara bağlanıp aynı zamanda işlem yapmamız lazım. Skyfex kullanıyorduk ama sorun oluştu artık onu kullanamıyoruz. bu tarz karşı bilgisayara kolayca ulaşabileceğim web tabanlı bir uzaktan bağlantı nasıl yapabiliriz.
merhaba,
instagram gibi bir mobil uygulama yapabilmek için hangi dilleri bilmek gerekir. yapmak istediğim programı basıtce anlatmak gerekirse insanlar mobil uygulamaya resim gönderecek ve yorum kısmıda olacak daha sonra arkadaş ekle ölümleri eklenebilir.
merhaba arkadaşlar,
masaüstü bilgisayarımın işlemcisini yenilemek istiyorum anakartımın özelliklerini aşağıdaki resimde belirtiyorum. intel i7 3. nesil bir işlemciyi bu anakart sorunsuz destekler mi? teşekkürler
MERHABA ARKADAŞLAR,
Lifeview tv cartı var elimde ama ne yaptıysam driver i bulamıyorum kullandığım işletim sistemi windows 7 64 bit. Driver'ı nereden bulabilirim?

CHIP UZERİNDEKİ BİLGİLER:
Saa7134HL
384720
Tt D01261

İlginiz için teşekkürler
merhaba arkadaşlar, ofis ortamında kablosuz ağ ortamında sadece istediğim pc ler arasında yazıcı paylaşlımı yapabilirmiyim? diğer pc ler görmicek paylaşılan yazıcııyı.
merhaba,
anakartım yandıgı ıcın gg den yenı anakart sıparıs ettım geldi yalnız elimizdeki ddr ram anakarttaki soketten daha uzun geldi. ram yuvaya oturmuyor acaba anakartı alırken gozumden kacan bıseymı oldu anakarttaki ram yuvası ozelliği aşagıdaki gibidir:

2 x 184-pin DIMM Sockets support max. 2GB DDR 400/333/266 non-ECC DDR SDRAM memory
* Obtain DDR DIMMs only from ASUS qualified vendors. Refer to the Qualified DDR400 vendors(QVL) list.

yardımlarınız ıcın şimdikten tesekkur ederım.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 54
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 4.500 (Bu ay: 123)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Android Telefonlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.