H

Er
26 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhabalar, bir süre önce polaroid 635cl makina aldım şipşak fotoğraf çekimi yapmak için fakat filmlerini bulamıyorum ebay, sahibinden,gitti gidiyor gibi sitelerde de bulamadım. ankarada bunun teminini yapabilecek, kağıt kartuşlarını satın alabileceğim bir fotoğrafçı var mıdır? bir de başka ne tip kartuşlarla uyumludur? şimdiden teşekkür ederim
ankarada bir grupla film izletip sonrasında da birlikte yorum yapabileceğim, nasıl yorumlayacağımı öğreten bir kurs var mıdır? bilgisi olan var mı? böyle kurslar mevcutmuş ama ben araştırdım bulamadım
selam arkadaşlar. 2. el ipad mini almıştım ankarada 2. el telefon tablet vs satan bir yerden. aldığım yere tabletini satan kişi i-cloud hesabından çıkmamış ve ben bu hesabı kapatıp kendime hesap açamıyorum. format atmayı denedim yine şifresini istedi. bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
arkadaşlar ipad 1 almayı düşünüyorum 2. el 320 tl civarında buldum temiz ürün ama ipad le ilgili çok bir bilgim yok. sizce verdiğim paraya değer bir ürün mü bir de apple ın hiçbir ürününü kullanmadım artıları eksileri nelerdir yardımcı olursanız çok sevinirim
Merhaba arkadaşlar. benim bir sorum olacak :) bir arkadaşım istanbul modern e 1 senelik 65tlye üye olmuş böyle gösterimden kalkmış filmleri fln gösteriyorlarmış. onun dışında sergiler vs.ler de oluyormuş. bunun gibi bir fırsat Ankarada da olmalı diye düşünüyorum bilgisi olan bana bu konuda yardım edebilir mi? varsa üye olmak istiyorum. şimdiden teşekkür ederim :)
merhabalar. forumda yeniyim o yüzden doğru yere mi konu açtım hiç bilmiyorum. ben sony ericsson z610i marka telefon arıyorum. satmak isteyen bulunur mu acaba?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 22
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 4.271 (Bu ay: 38)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.