A

Yüzbaşı
25 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 174 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaşlar

samsung tv nin dahili uydu ve kablo tv si nin kullanımı çok zor. bir de netflix tam ekran olmuyor.

ben de hem 4k yı, hem de kablo tv yi beraber açacak uydu alıcı bakıyorum.

-görüntü kalitesi orta üstü olsa yeter.

-netflix ve youtube gibi platformları sorunsuz oynatsın.

-dahili wifi si olsun.

-bir de kablo için CI modül girişli olsun.

tavsiyelerinizi bekliyorum.

arkadaşlar piyasada 2 çeşit aux kablosu gördüm. aşağıdaki resimdeki gibi bir kablo da 3 boğum var. diğer kabloda 4 boğum var.

bu kabloların farkı nedir? ses kalitesine etkileri nedir? 3 boğum yerine 4 boğum kablo alsak ses daha kaliteli mi olur?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e6/6c/fd/e66cfd6237b9a5f2c4bc492d64642e57.jpeg&t=0&width=480&text=1
arkadaşlar.
başlıkta dediğim gibi kumandadan ses kısma yapılabiliyor mu?
tv nin kumandasına bağlı kalmadan ses kısabilir miyim?
bende logitech z623 ve logitech z625 var.
bu cihazlardan 625 e kumanda eklemek istiyorum.
bunu yapabilir miyim?
istediğim aşağıdaki 1.resimdeki gibi sistem. kumandayla sadece ses kısma-arttırma yapılacak. yani z625 in sesini ele geçirecek.
bir de bir alttaki ürün dikkatimi çekti. bunu dediğim iş için kullanabilir miyim?

arkadaşlar
ps3 e optik bağlantı ile hoparlör bağlamak istiyorum. hoparlörün ses kısma kumandası yok.ps3 ün kumandası da yok.
ps3 e optik bağladığımızda ses kısma tuşu ya da tuş kombinasyonu var mı? bunu öğrenmek istiyorum.
arkadaşlar. ben bluetooth bağlantılı 2+1 bakıyorum. piyasada 250 lira civarı fiyatı olan pratik bir 2+1.
bu şekilde alıp kullandığınız ve memnun kaldığınız bir ürün var mı?
en başta bass ı iyi olmalı. iyi dediğim fiyatına göre iyi. yani bu tür 15 ürün varsa en iyi bass ı olanı bulmak istiyorum. yoksa bu fiyata 2 bin liralık bass istemiyorum. tiz i aramaya gerek yok. bu tür ses sistemlerinin tıngırtısı tiz gibi oluyor zaten. gerçek tiz olmasa da .
3 ay önce haberi yapılmıştı. bu tv ler ülkemizde satılacaktı.
satışın durumu ne oldu? bu tv ler ülkemizde satılacak mı,satılmayacak mı?
https://www.log.com.tr/xiaomi-televizyonlar-icin-sevindiren-turkiye-mujdesi/
arkadaşlar şu ana kadar 3 tane bluetooth ses alıcısı aldım. üçünde de bağlanırken ya da kapanırken ses geliyor. az da değil. en yüksek seviyede.
bu ürünlerin sesini kısma ya da kapatma var mı? her bluetooth u açtığımda bu sesi duymaktan bıktım. 2 sini kendi hoparlörüyle kullandığım için onlarda sorun yok. ama 1 inde sesi ses sistemine veriyorum. o rahatsız ediyor.
eğer kapatma yoksa açılışta o sesi olmayan bluetooth alıcı biliyor musunuz?
yardım ederseniz sevinirim.
Bu ürünü kullanan var mı? z623 den optik bağlantı dışında farkı var mı?
Ses kalitesi z623 le aynı ise alacağım...
Arkadaşlar. 2 aydır 49mu8009 kullananıyorum. youtube ve filmlerdeki 4k görüntüler çok güzel.
yalnız trt 4k hiç beklediğim gibi çıkmadı.normal hd kanallardan bir farkı yok. hatta daha kötü diyebilirim.
doğa ile ilgili programlarda bir nevi idare ediyor ama dizi,tamir programlarında çok kötü. çözünürlüğün kötü olması bir yana bulanık bir hava var. normal hd kanallar daha canlı.
ben mi yanlış kullanıyorum yoksa trt 4k tam 4k yı veremiyor mu bilemiyorum. çok beğenmedim açıkcası.hotbird ve astradaki 4k ları denedim. onlar daha da kötü. zaten hep aynı görüntü veriyorlar.
youtube ve filmlerdeki çözünürlüğü görmesem "bize 4k diye full hd yi mi yutturuyorlar" diyeceğim.
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS3
TV
Samsung
Ses Sistemi
Logitech
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 985
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.913 (Bu ay: 500)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 901 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.