P

Teğmen
25 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar ben üniversiteye kayıt yapacam ancak bir arkadaşım bana bişi dedi şimdi bu e kayıt olmadan üniversiteye gidip kayıt yapılmıyor falan dedi bu doğrumu yoksa 3-7 ağustos tarihleri arası e kayıt yapmadan gitsem üniversitemde kayıdımı gerçekleştirebilirmiyim ?
Arkadaşlar 4 yıldır ortalamam diğer sınıflara göre yüksek diye biliyordum okuldada hocalar genelde sende olur bi gidişle birincilik falan diyorlardı ancak ösymnin 2014 tercih kılavuzunda e okulda okul birincileri açıklanır diyor.Biraz önce e okula baktım herhangibişi yazmıyor bu sene yazılmayacakmı yoksa bizmi göremiyoruz ?
Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce TT e sports Black Element gamer mouse aldım ancak daha önce kullanabilmeme rağmen şu anda ne laptop nede bilgisayarım mouse yi tanımıyor driverı silip tekrar yüklememe rağmen durum aynı sizce ne yapmalıyım :/
Arkadşalar bugün oyunu vatan computher dan aldım ancak oyun Türkçe dil desteğine ya sahip değil yada ben bulamadım nasıl Türkçe ypaacağım oyunu oyunun kutusunun üstünde %100 Türkçe yazmasına rağmen oyun Türkçe değil neden ?
Arkadaşlar ben RPG ve Hack and Slash Hayranıyım şimdi son çıkan RPGleride bitirdim aşağıya yazacağım oyunlar dışında tavsiye edebileceğiniz Xbox360 ta oynayabileceğim oyunlar varmı ?

1-TES V Skyrim
2-TES IV Oblivion
3-Fallout 3
4-Fallout New Vegas
5-Kingdom of Amalour Recoking
6-Dragon Age II
7-Dragon Age Origins
8-Lord of The Rings War in The Nord
9-Two Worlds II
10-Arcania Gothic 4
11-Dark Souls
12-Fable 3
Arkadaşlar ben yeni geçtim orjinale ps3 yanında UNC1-2 verildi 2 baya bi oyaladı beni sonrada 3 ü aldım ama nedense oyun beni hiç sarmadı mp si ama Single da hikaye modu muhteşemdi ama MP yi sevmedim şimdi ben 1 veya 2 oyun daha alacağım bu yıl içinde yani çoook iyi bir karar vermem lazım mp si beni oyalayacak bir oyun şimdi herkezin yazacağı standart oyunlar BTF3 MW3 olacaktır diye düşünüyorum Battlefield herkeze göre takım oyunu odaklı ve ne yazıkki benim hiçmi hiç psn de arkadaşım yok ama battlefieldden tek kiişi zevk alırmıyım şimdi ben 1-2 saat MW3 ün MP sinin oynama fırsatı buldum ama beni oyalarmı bilemedim ztn 1 seneden daha kısa süre sonra yeni oyunu çıkacak şimdi mp si beni oyalayacak sadece mp si değil tabide yani 1yıl benim oyun isteğimi karşılayacak 1-2 oyun tavsiyeniz varsa çok sevinirim :(
arkadaşlar mağlum beta başladı ama PSN storede ben göremedim nereden indireceğiz yardımcı olabilecek varmı ?
Evet arkadaşlar PS3 aldığınzda ilk oynadığınız oyun neydi ve neler düşündünüz :)

Benim ilk oyunum UNC 1-2 idi ben mp merak ettiğimden UNC 2 yi hemen açtım MP de oyna oyna daldımmm gittim sonra UNC1-2-3 oldu :D

1-2 dışlandı :D 3ün MP sine daldım sonra Hemen hikaye veee ben koptuuuum gittim bu hayattan :D hikaye bitince kendime geldim şimdide 1-2 nin hikayeyi bitimeye çalışıyorum :)

Peki ya siz ?
Hakkında
Forum İmzası:
PSN:RoastMeteor4 ekleyin :)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 209
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 6.337 (Bu ay: 109)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 83 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.