Binbaşı
23 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 466 (Bu ay: 3)
Gönderileri

MSI B450-A PRO kullanıcısyım, sizce 1T m.2 ssd  hangi ürünü almalıyım arkadaşlar. 1200'e kadar bütçe var

silinsin

Çocukluğumuzun çizgi dizisi 2-3 sene öncede final yapan Samurai Jack oyunu çıkmış, güzele benziyor.Yurtdışında 40 dolar gibi fiyata satılırken şuan bizde sadece 61 Lira, kaçırmayın alın.Türkçe yama çalışması yapilabilir mi acaba?

Buda fiyat tablosu, en ucuz 2. ülke biziz

Arkadaşlar bir tanıdığım ofisinde kullanacak bir PC arayışına girdi benden de yardım istedi bende buraya yazayım dedim

Ofiste kullanacak ama aynı zamanda boş zamanlarında oyunda oynamayı planlıyor o PC ile(Evine filan getirecekmiş haftasonları kasayı)

Her önerinize açığız(Kasa çok fazla RGB'li olmasın ofiste de kullanılacak)
Monitor arıyorum HP 24X gözüme çarptı Amazonda 1400 e satılıyor.Kullanan varmı forumdan? IPS cihaz kullanamıyorum çünkü göz problemim var ağrı yapıyor o yüzden mecbur TN ile devam ediyorum.

Beyler home office çalışıyorum evde + oyunda oynayan birisiyimdir.Normal sandalye artık belimi ağrıtmaya başladı

Bütçe 1500tl(100-200 oynayabilir aşağı yukarı)

Boy:184
Kilo:78

Kullananlar varsa yardımlarını bekliyorum
Bu modeli kullanan arkadaşlar yorumlarını eksik etmesinler. Göz yorma durumu nasıl modelin mavi ışık fitresi var galiba.+ ları ve - leri neler kullanılardan bekliyoruz yardımlarını

https://www.hepsiburada.com/samsung-24-lc24rg50fqmxuf-fhd-144hz-freesync-hdmi-dp-kavisli-va-gaming-monitor-p-HBV00000JGUV3?magaza=Samsung%20T%C3%BCrkiye&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMIiruL3-ac6QIVyOvtCh32tQDAEAQYASABEgKs6_D_BwE
2020 bizden ne istiyorsun be

G231 kulaklığım işaretlediğim noktadan kırıldı biraz kaba davranınca.Aslında pek umudum da yoktu.Garantinin bitmesinede 1 ay kalmıştı.Yinede şansımı denemek için Logitech Supporttan ticket attım.Sorunumu sade bir dille anlattım.Bunu yaparken bir yandanda yeni kulaklıklara göz atıyordum kesin olumlu cevap gelmez diye.1 gün sonra müşteri temsilcisinden böyle bir mesaj geldi

Şaşırmadım desem yeri olur.Bende müşteri temsilcisinin istediklerini gönderdim.Yeni cevap 2 gün sonra geldi.Bu sefer satın aldığımı kanıtlamamı istedi.Bende Hepsiburada'dan Efatura örneğini gönderdim.Asıl olay bundan sonra başlıyor.Müşteri temsilcisi gerekli evrakları gönderdiğimi ve yeni bir ürün göndereceklerini söyledi ancak ellerinde G231 kalmadığı için G332 göndereceklerini söyledi.Cidden şaşırmadım desem yeridir.Ürün ve kargo tamamen ücretsiz.Ayrıca kırılan üründe bende kalıyor.Cidden Teşekkürler Logitech. Şansımıza salgın var ürün Hollanda'dan gelecek.Kutuyu 2 hafta ellemem

Yıllardır çevrilmedi şu güzelim DLC.Bence oyun dünyasının en kıyak DLC'lerinden bir tanesi.Çevirebilecek birileri çıksa çok güzel olurdu
Hakkında
Forum İmzası:
Cooler Master K380 Thunder600W/AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz/MSI B450-A PRO AMD B450 3466(OC)/MSI GeForce GTX1660 GAMING X 6GB GDDR5/CORSAIR 16GB(8X2) DDR4 3000Mhz/Kingston 120GB A400/Seagate BarraCuda 1TB/HP 24X 144HZ G-Sync
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Ryzen AMD
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
TV
LG
Klima
Mitsubishi Heavy
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.443
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 44.523 (Bu ay: 1.780)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.709 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.