Yüzbaşı
19 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar arkadaşlar. 5T kullanan/alacak olan arkadaşlar için bir teklifim olacak. Malumunuz cihazlarımızı kılıflarla kalınlaştırmadan korumak istiyor bazılarımız, ben de bunlardan biriyim. Kılıf yerine kaplama (skin) ile korumanın mantıklı olacağını düşündüm. Youtube'da yüzlerce bu şekilde video görebilirsiniz.

Kapsamlı bir araştırma sonucu dbrand markasının en iyisi olduğunu gördüm. Ama fiyatları epey pahalı. Yani kaplama değil de gönderim bedeli çok pahalı. (kaplama: 10 dolar, gönderim: 20 dolar) Ama şöyle bir olay var. Bu firma her sipariş de siz bir tane kaplama isteseniz de iki adet gönderiyor. Eğer ortak alacak arkadaş çıkarsa 29,90 dolar maliyeti ikiye bölüp alabiliriz.

Veya tek kargo ücreti ile 3-4 skin birden alırız ve normalde 20 dolar olan gönderim ücretini kişi başı 5 dolar çekmiş oluruz. (Günümüzde 15 dolar az para değil. =57,23₺)

Örnek olması için bazı skin uygulanmış 5T'lerin fotoğraflarını ekliyorum. Skin seçimi konusunda ortaklaşa anlaşılarak bir seçim yapılacak.
Selamlar arkadaşlar. Pokemon'un GB, GBC ve GBA serilerini oynayan biri olarak bu takıntımı bir adım ileri götürerek bir konsol almaya karar verdim. 3DS sanırım maddiyat olarak beni çok aşacak. Yani en azından "New 3DS"ler aşacak gibi gözüküyor. İlk seri 3DS'lerin de görünümü çok kaba, hantal geldi. Bir de mat seviyorum ben. O yüzden tercihimi DS, DS lite, DSi veya DSi XL'tan yana kullanma kararı aldım. Ama aklımda soru işaretleri oluştu.

Ben büyük ihtimalle tercihimi DSi'dan yana kullanacağım ama DSi XL almadığım için pişman olur muyum? Çünkü aralarında hiç fiyat farkı yok desem yeridir. Bir de alma amacım yüzde doksan Pokemon oynamak için. 3DS'lerde olup DSi'larda olmayan bir Pokemon oyunu yüzünden de pişman olmak istemiyorum. Sanırım X/Y ve Sun/Moon serilerinden eksik kalacağım. Sizce büyük bir kayıp mı bir Pokemon hayranı olarak?

Son olarak sizce bu devirde DSi almak çılgınlık mı? Gönül elbette ister "New 3DS" almak ama bütçemi ne yazık ki aşamam. Şu an için 300 lira ayırdım R4 kart ile birlikte. Aklıma gelmişken 3DS'lerde internetten indirdiğimiz oyunları oynama şansımız var mı?

Gördüğünüz gibi kafam karmakarışık. Sizden ricam bana yardımcı olmanız. Zahmet edip yazarsanız çok sevineceğim, bir an önce karar verip almak istiyorum. Çok teşekkürler. :)
Selam beyler. Yemeksepetinden KFCden yemek söyleyecektim. Birden

" Avea Mobil Ödeme Zinger Burger Menü Kampanyası (Avea mobil ödeme üzerinden paylaşılan kodlarla vereceğiniz siparişlerde bir adet “Zinger Burger Menü” ücretsiz.)"

gözüme çarptı. Bu kodu olan varsa bana iletebilir mi acaba?

Çok makbule geçer.
...
...
...
...
Selam beyler.

KFC'den bir menü alana bir menü bedava kampanyası var. Avealılar için.

Ama benim hattım Bimcell.

Hattı Avea olan biri KFC yazıp 5060'a yollayıp gelen kodu bana özel mesajla gönderirse inanın çok makbule geçer. (41 kuruş sms bedeli alınıyor)

Var mı yardımcı olabilecek arkadaş?
Selam beyler.

KFC'den bir menü alana bir menü bedava kampanyası var. Avealılar için.

Ama benim hattım Bimcell.

Hattı Avea olan biri KFC yazıp 5060'a yollayıp gelen kodu bana özel mesajla gönderirse inanın çok makbule geçer. (41 kuruş sms bedeli alınıyor)

Var mı yardımcı olabilecek arkadaş?
Paylaş
Macbook Pro ile birlikte gelen Adobe Photoshop Elements 11 satılıktır. Alacak olan kişiye, anahtar (key) gönderilecektir . An itibariyle Mac App Store'da 144,99 TL'dir. Ben 50 TL'den satışa koyuyorum. Alacak arkadaşlar, özel mesaj yoluyla ulaşabilirler. Foruma üyeliği bulunmayanlar, omeeer@icloud.com adresine e-posta yollayabilirler.

(Merak edenler için, kod Macbook'un yanında gelen hediye ürünün şifresidir, kullanmadığım için satıyorum.)
Hakkında
Meslek: Öğretmen
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook Pro 13
Otomobil
Opel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 628
İkinci El Bölümü Mesajları: 83
Konularının görüntülenme sayısı: 141.709 (Bu ay: 292)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 114 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.