Yüzbaşı
16 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mf-4 7073 ile uçak gelir mi?
Merhaba. Yaklaşık 4 senedir Galaxy s2 kullanıyorum ve artık değiştirme zamanı geldi. Almisken yine uzun süre kullanacağım bir telefon almak istiyorum. IPhone 6 , S6 Edge ve Note 5 şuan aklımda olan telefonlar.
Sorudan aklımda kalanı yazıyorum: 2 tane şehir var. Bu şehirlerde 1 haftadaki trafik kazalarının tablosu veriliyor.Bu şehirlerin aritmetik ortalması eşit ve 1. şehrin standart sapması 2. şehrinkinden daha fazla. Hangi şehirde risk daha azdır?
"Milli ve manevi değerler" ingilizceye nasıl çevrilir?
Evdeki Wireless modeme bağlanamıyorum arkadaşlar her yeniden bağlanmak istediğimde modemi tekrar açıp kapamam gerekiyor. Ilaci var mıdır bunun yosa yeni modem mi almam gerek?
Merhaba ps4 ü Amerika'dan bir tanıdığa getirmek istiyorum. Fakat konsolda blinking blue light gibi sorunlar var. Alacağım konsolda böyle bir sorun çıkarsa geri yollamayi nasıl yaparım? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
Deneme
Daha önce 2 tane aldım ve sattım arkadaşlar ama şuanppişman oldum. GTA V için istiyorum en fazla. Bazı arkadaşlarda GTA V ten sıkılmalar falan olmuş ben de aldığıma pişman olur muyum sizce? Elimde bayağı oyun birikti plustan dolayı. Ve 650 Tl ya Ps3 Super Slim 12 gb (500 gb a upgrade edilmiş) + 2.kol + GTA V+1,5 sene garanti alınır mı? Iyi forumlar.
Elimde konu anlatımlı olaral Geometri, Kimya ve Türkçe Fem Simetriler var. Simetrileri full alacaktım fakat hepsi beğenilmemiş. Fizik, Biyoloji, Matematik ve Coğrafya YGS için konu anlatımlı hangi kitapları tavsiye edersiniz?
11. Sinfim ve ygs ye çalışmaya daha başlamadım 15 tatilde düşünüyorum. Birkaç hafta önce Fem, final, kültür gibi dershanelerin sınavlarına katıldım ama hic birini tam olarak bitirmedim. Okulda hocaya sorduğumda daha fazla soru çöz gittikçe hızlanırsın dedi.Pek de doyurucu gelmedi bu cevap açıkçası. Sorunum soruları çözmekle değil az buz çözüyorum lakin zamanı yetiremiyorum. Ne önerisiniz?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Takım
Galatasaray
PSN ID
SafaxP
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Basketbol
Miami Heat
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 614
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 16.009 (Bu ay: 98)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 46 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.