Yüzbaşı
15 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle laptopum Lenovo Y50-70

Bir kaç gün önce oyun oynarken(GTA 5) bilgisayar bir anda dondu ve öylece kaldı ben de mecbur tuşa basılı tutarak kapatmak zorunda kaldım. Daha sonra bilgisayarı tekrar açtığımda açılmadı bir kaç denemeden sonra açıldı ama bu seferde mavi ekran hatası verip kapandı. Daha sonra format attım fakat aynı sorun devam etti. Sorunun ekran kartında olduğunu farkettim çünkü ekran kartını kullanarak oyuna girdiğim zaman 1 dakika geçmeden bilgisayar kitleniyordu ama intel ekran kartı ile girince bir sorun yoktu.

Şu an ekran kartı sürücüleri yüklü değil ve ekran kartı devre dışı durumda bilgisayarı kullanabiliyorum. Aktif olduğu zaman bilgisayar kilitleniyor ve kullanamıyorum. Muhtemelen donanım sorunu ama sizin de fikirlerinizi almak istedim.
Yemek Sepeti böyle bi şey yapmış güzel olmuş kullananlar varsa paylaşsın bakalım kim ne kadar iyi yemiş

https://fakatiyiyedik.yemeksepeti.com/Home/Fiy

bu da benimki https://fakatiyiyedik.yemeksepeti.com/Hikaye/Izle/cd1f6e0b-bb70-4d6a-8161-b612c852ec8c
Arkadaşlar bilenleriniz vardır umarım bunları türkiyede çok az yerde satılıyormuş sanırım ben biraz araştırdım ama bulamadım bilen gören duyan var mı nerde bulabilirim?
Arkadaşlar günlerdir arıyorum fakat hiçbir yerde bulamadım. Nette bir kaç sitede var ama stokta yok. Joker babyde var görünüyordu orda da kalmamış. Nerde bulabilirim bunları ?
Hiç böyle bir konu açacağımı düşünmezdim ama oldu işte. Bitti. Öyle boşluktayım. Hiçbir şey hissedemiyorum. Düşünemiyorum. Geçiyor mu bu acı? Bu sol yanımdaki acı. Yazacağım çok şey var aslında. Ama hiçbir şey yapamıyorum şu an. Bu konuyu da açtım ki yalnız kalmayayım. İyi değilim çünkü.
Evet arkadaşlar Kabataş'ta Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'nde staj yapıyorum. Burdan Torium AVM'ne nasıl geçebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
arkadaşlar win7 64 bit kulanıyorum ve msg komutunu kullanamıyorum

tanınmıyor hatasını alıyorum yardım edebilirseniz sevinirim
Don't horse atma demektir.

Bird don't horse kuşatma demektir.
Evet arkadaşlar 6 tane oyun var ilk 6 pmye vereceğim oyunları. Bir kişiye bir oyun vereceğim. İstediğiniz oyunu pm atmanız yeterli.

Dead Space
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Crysis 2 Maximum Edition
Dead Space 3
Medal of Honor
Mirror's Edge
Arkadaşlar bir kız gördüm çok güzeldi.Aslında tam göremedim ama güzeldi.Bulursanız sevinirim.
Hakkında
Meslek: Yazılım Geliştiricisi
Forum İmzası:
MAVİ Mİ AT?
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Android
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
rebelypso
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.589
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 25.084 (Bu ay: 200)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 349 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.