Binbaşı
08 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 78 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir eve taşındım ve elimdeki bir tv ye bağlantı yapamadım. Televizyonumda dahili uydu yok led ekran tv. Duvardan merkezi sistem kablo çıkışı var ,tv arkasında da eski tip siyah uçlu giriş için olan erkek giriş var.
Yayını almak için duvardaki girişten tv ye nasıl bir kablo bağlamalıyım ?
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir eve taşındım ve elimdeki bir tv ye bağlantı yapamadım. Televizyonumda dahili uydu yok led ekran tv. Duvardan merkezi sistem kablo çıkışı var ,tv arkasında da eski tip siyah uçlu giriş için olan erkek giriş var.
Yayını almak için duvardaki girişten tv ye nasıl bir kablo bağlamalıyım ?
Arkadaşlar merhaba,
Hediye olarak bana saat alıncak fakat konuyla ilgilli çok bilgim yok.
Telefonum xiaomi note 8 pro
Sosyal medya kullanmıyorum instagram vs önemli değil benim için.
İstediğim özellikler;
-Gelen arama cevaplama,saat üzerinden konuşma ve saat üzerinden arama yapma.
-Mesaj ve whatsup tan gelen bildirimleri sorunsuz görmek. Türkçe karakter desteklemesi lazım. Mesaj cevaplamaya gerek yok zaten ufacık ekranda yazması zor olur.
-Şirketten sürekli mail geliyor ,dolayısı ile mail bildirimi de görüntülenmesi lazım. Yine aynı şekilde cevaplama yapmayacağım sadece türkçe karakter vs mailin sorunsuz görüntülenmesi lazım.
- Uyku takibi,stres ölçme,adımsayar vs ilk etapta hiç kullanmam gibi görünüyor ,o yüzden seçim yapmamda önemli değiller.
- Kadrana yeni görsel seçenekleri ekleme şansı olursa iyi olur sürekli aynı resim olmasın.
- Şarjı her gün telefon gibi takmak istemiyorum ,en azından 3-4 günü rahat götürmesi lazım (uyku takibi vs kullanmıcağım için )
- Hoparlör ve dahili hafıza olursa iyi olur.
Ufak bir araştırmayla 3 model buldum. Sizce hangi saati seçmeliyim ? Başka model de önerebilirsiniz.
-huawei watch gt2
-samsung galaxy watch active 2
-honor watch magic 2
Uber açıklamasından sonra bu haber üstüne cuk oturdu yakında dolmuşçulara da bi güzellik yaparlar.

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonomi/secim-sonrasi-taksi-ucretlerine-zam-geliyor-4943032/
Arkadaşlar merhaba,
Aracım 2009 1.4 palio yaklaşık 5 ay önce aldım .Klima yok soğuklar başlamak üzere o yüzden kalorifer bakımını yaptırmak istiyorum.
Daha önce hiç kalorifer bakımı yaptırmadım.
Benden önceki sahibi de hiç baktırmamış.
Sanayiye götürüp baktırmak istiyorum. Hangi bölüm ustasına götürmem lazım? Çoğu sanayiciye güvenmek mesele o yüzden meseleyi bilerek gitmem önemli.
Mesela araç klimalı olsa gazı biter vs ama kaloriferli araçta bu bakımlar da neler yaptırılmalı?
Arkadaşlar merhaba
Hatunu da konsola ısıtıp oyun oynamamızı sağlıcak 2 kişilik oyun ne önerirsiniz?
Arkadaşlar merhaba,
Yıllık izin dolayısıyla yaklaşık 15-16 gün araba yatacak.Kapalı otopark olduğu için branda vs gerek yok.
Bu kadar gün yatacağı için yapmam gereken şeyler var mıdır ?
Arkadaşlar merhaba,
Arabayı hafta içi genel bakıma götüreceğim.Daha sonrasında lpg ustasına gösterip bir kaç şey kontrol ettirmek istiyorum.Gaz ayarı yapılması lazım,gösterge sağlıklı çalışmıyor,tüpteyken ara sıra titreme yapıyor,bir de genel bir tesisat kontrolü yaptırmak istiyorum.
Anadolu yakasında tercihen Pendik civarında bildiğiniz güvenilir , kazıklamaya çalışmayan,işini düzgün yapan lpg ustası var mı?
Aracı yeni aldım sayılır yağını vs değiştirip öyle binmek istiyorum.Kullanıcı kitapçığında iklim şartlarına göre ikiside olabilir yazıyor.Önceki sahibinin hangi yağ kullanıldığı hakkında bilgisi yok ustası kafasına göre ne koyuyorsa o diyor.
İstanbul da yaşıyorum.Sizce hangi yağ daha uygun olur.
Bir de diyelim ki önceki yağ 5 30 ama ben yeni yağı 10 40 koydum veya tam tersi eskiden 10 40 kullanılıp ben 5 30 la devam etsem bir sorun olur mu ?
Arkadaşlar merhaba öncelikle yazı biraz uzun olacak kusura bakmayın çünkü hiç bilgim yok.

Bir süredir oyun konsolu almak istiyorum.Önce xbox a ciddi anlamda soğuk bakıp hatta adını bile çok nadir duyup ps4 bakıyordum ama son zamanlarda xbox adını duyup araştırmaya başladım.

Fakat bu konulara oldukça uzağım,en son oynadığım konsol 10-12 sene önce playstation 2 ydi siz düşünün gerisini.Senelerdir bilgisayarım kaldırmağı için oyun bile oynamadım neredeyse.

Xbox one x 1999 tl fiyatını gördüm ve almak istiyorum.

1-Benim gibi bu kadar uzak kalan acemi kullanıcıya direk böyle bir konsol önerirmisimiz?Televizyonum 4 k değil normal led tv.

2-Örnek olarak fifa 18 fiyatına baktım 270 tl civarı diyor her oyuna bu kadar ücret ödenecek mi?

3-playstation 2 de cd satın alıp takıp oynuyorduk bunda öyle bir şey yok sanırım bütün oyunlar netten mi alınıyor?

4-x box live gold üyeliği diye bir şey gördüm 12 aylık 169 tl civarı diyor.Buna üye olunca her oyunu ücretsiz mi oynayacağım yoksa eski oyunlar mı ücretsiz oluyor?

5-kronik sorun vs var mıdır? Alırsam en az 4-5 sene kullanmam lazım belki daha fazla.Bu konuda bir sıkıntı çıkar mı?

6-Oyunları oynarken sürekli interne bağlı olması gerekiyor mu?

7-Xbox oyun kolu pilliymiş sanırım bunun bir kullanım rahatsızlığı gibi bir şey oluyor mu?

8-Xbox ta istediğim her oyun oynanır mı yoksa bu oyun xbox bu oyun ps4 diye ayrım var mıdır?
Hakkında
Meslek: Kabin memuru
Forum İmzası:
ultrAslan
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Otomobil
Fiat palio 1.4 sl 2009
Mobil cihaz
Mobil cihaz
Huawei p 10 lite
Operatör
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.471
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 62.845 (Bu ay: 799)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.630 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.