Teğmen
07 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar mortal kombat 9 internetten sipariş ile gelicek kapıda ödeme seçeneği var oyun sıfır 70 tl orjinal kutusunda hiç açılmamış temiz sizce bu fiyat iyi mi yani alınır mı bu fiyata lütfen nedenleriyle belirtiniz.
Merhaba arkadaşlar internetten ps3 oyun siparişi vermek istiyorum hem daha ucuz oluyor ancak çoğu site kredi kartı vermienizi istiyor ben buna güvenmiyorum kapıda ödeme veya ptt havale ile oyun satan siteler varmı varsa bana pm olarak yazabilirmisin lütfen ban atmayın sadece ihtiyac için soruyorum şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşlar infamous 1 2.el 30 tl sizce uygunmu ayrıca almayada değermi güzelmi oyun yani 2. sini bitirdim şimdi buna geçsem sıkılırmıyım grafikler felan nasıl oynayan biri söylerse sevinirim
Arkadaşlar 1-2 forumda infamous 1 in psn de beleş olduğunu duydum full versiyonunun bu doğrumu acaba ben geçen baktığımda ücretliydi biri açıklarsa sevinirim
Evet arkadaşlar soru açık en sevdiiğiniz oyun türünü soruyorum beni en sevdiğim fps korku strateji ve yarıştır . FPS alışık olduğumuz cod felan korkuda en sevdiğim amnesia ve fear dır. Stratejide age of ve generals yarışda da nfs underground 1-2 yi tek geçerim. Sizinde fikirlerinizi merak ediyorum
arkadaşlar infamous 2 kutulu kitapçıklı 2.el alıcam adam 70 diyo sizce iyimi alınır mı yani şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşlar diyelim ben psn den bir oyun veya demo indiriyorum bunu nasıl iptal edebiliyoruz yani illaki inene kadar bekleyecezmi birde o inerken oyun felan oynayabiliyoruz dimi sorun olmaz yani. Birde ben indirme yerinde beklemiyorum bilgisayarın alta alması gibi back to diyorum o iniyor ben geziyorum bu şekildede olur değil mi ? Şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşlar gta san andreas da bir film çekmiştim bunu paylaşmıştım buda onun devam filmi buyrun iyi seyirler. Birde youtube sayfamı like lar ve subscribe larsanız minnettar olurum

http://www.youtube.com/watch?v=jGCxDVBzLJc&feature=plcp&context=C3e1b6c2UDOEgsToPDskJXuu4e8bL_JopDx6SK9SOK
Merhaba arkadaşlar minecraftın 1.2 sürümü çıktı ve benim 1.1 deki savelerimi buna akterirken must be converted diyor açılmıyor yani bunun sorunu ne olabilir dünyanın boyutu 128 den 256 yaalında bu yüzden sanırım ama bunun çözümü varmı

not: oyunum korsan
http://www.youtube.com/watch?v=fjIK_bXpY1A&list=UUh-W4RgyKdH5Sbd1BxirEBg&index=1&feature=plcp

Arkadaşlar bende böyle birşey yapmak istedim :) Bu benim ilk bu şekildeki çalışmam sayılır. Beğendiyseniz eyvllah ama lütfen beğenmediyseniz emeğe saygı küfür felan etmeyin lütfen
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: PC-PS3 OYUN
Forum İmzası:
PS3 320 GB - ACER LAPTOP 512ATI 3GB RAM 2.00 GHZ

PSN : yosunyumos

UNCHARTED 3 -GOW 3 - KİLLZONE 3 - MAFİA 2 <3
Forum İkinci El İmzası:
PS3 320 GB - ACER LAPTOP 512 ATI 3 GB RAM 2.00 GHZ

UNCHARTED 3 - GOW 3 - KİLLZONE 3 - MAFİA 2
Hakkımda:
PS3 ÜNÜZ VARSA UNCHARTED SERİSİNİ OYNAYIN KISACASI BU :)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 236
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 18.496 (Bu ay: 134)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 84 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.