Yarbay
06 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Nasıldır bilgisi olan var mı?A1 seviyesi için.
Koşu,spor ve günlük kullanım için bir wireless kulakiçi kulaklık arıyorum.kulaklıkların birbirine kablo ile bağlı olması şart.belirli bir bütçem yok ancak 300 liranın üstüne çıkmazsa iyi olur.
Şuana kadar meizu ep51 ve jbl everest 100,jbl reflect mini bt gibi kualklıklar arasında kaldım.
Jbl ler yaklaşık 300 lira ancak kaliteli marka ve uzun kullanımda yarı yolda bırakmayacağını düşünüyorum.meizu ise yarı fiyatına ve çok fazla olumlu yorumu var.
Önerileri alabilirim.Teşekkürler.
Tercih kodunu soyleyebilecek olan var mi osym tercihinde sadece rakamlari girebiliyorum bir sey yazamadim bunu nolur nolmaz one yaziyim diyorum ama bulamadim.yardim lutfen
Varsa tanıtımların işlenişi nasıl acaba?masa başında karşı karşıya soru halinde olduğu yazmış sitede ama konferans halinde de oluyor mu tanıtımlar?Tanıtım günü ayazağa da yapılıyor mesela makine mühendisliği için gümüşsuyunu gezmek gibi bir olanağı var mı?
Teşekkürler.
Sıralamam 7195.Hemen oo geçen sene 6000 ile aldı hayatta gelmez demeden önce size argümanlarla gelmek istiyorum

2014 ve 2013 de bu sene ile aynı kontenjanlar var.2014 de 6890 ile ve 2013 de 7190 ile kapatmış.2015 senesi ise kontenjanı 10 kişi daha az olduğundan dolayı 6020 ile kapamış.

Bu sene genel olarak mühendislik kontenjanları diğer üç seneye göre artmış durumda.Bunun da bir avantaj oluşturabileceğini düşünüyorum.
https://yokatlas.yok.gov.tr/tercih-sihirbazi-t4-tablo.php?p=mf4 bu linkten odtü makineden yüksek puanlı bölümlerin ne kadar çok kontenjan arttırdığını görebilirsiniz.

Ne dersiniz?Gelir mi sizce?Belki sonuncu falan girerim bölüme
Merhabalar.Yarın istanbuldan odtüyü görmek ve bölümleri hakkında bilgi almak için geleceğim.Bugün de tercih fuarı varmış,yarın da olacakmış.Odtüye girişi nasıl yapıyoruz?Direk fuar için geldim diyip girebilecek miyiz(ailemle arabayla geleceğiz) yoksa herhangi bir belge göstermemiz gerekiyor mu?

Ve bölüm tanıtımlarının işleyişi nasıl?Konferans şeklinde mi oluyor yoksa masa başında karşılıklı birebir mi konuşuyoruz?

Teşekkürler.
Buraya troller yağacak arkadaşlar aman dikkat saçma sapan linklere tıklamayın.İyi kalpli troller ösym linki verir geçer ama tıkladığınız linklerde trojan,korkunçlu karı falan da çıkabilir yani
Merhabalar 2 yıldır spor namına pek birşey yaptığım söylenemez üniversite sınavından dolayı.bundan önce 6 yıl kadar basketbol oynamıştım yani spor geçmişim var.ancak bu son 2 yılda bende postür bozukluğu oluştu bunun için önerebileceğiniz egzersizler var mıdır?teşekkürler.
Trt haberde şu anda akıllı tercih programı var. BİTTİ
Ntv de doğru tercih programı var şu anda anadolu ünisi rektörü konuşuyor sonra sakarya ünisi rektörü konuşucakmış. BİTTİ
Cnn de 15.55 de de başka bir program başlıyormuş ilgilenenlere duyurulur
Dünde cnn de itü rektörü çıkmış itü youtube sayfasından ulaşabilirsiniz.
Bildiğiniz varsa yazarsanız memnun olurum
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Operatör
Turkcell
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.067
İkinci El Bölümü Mesajları: 65
Konularının görüntülenme sayısı: 43.000 (Bu ay: 495)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 567 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.