Çavuş
30 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Pacman oyunu yapmışlar hoş olmuş
Aşırı sıkılmışlıkla beraber google amcaya "I am bored google" yazdım. Karşıma bir site çıktı, size bir kez kart simgesi, yani papaz karo maça veya sinek seçtiriyor, ardından sağ ya da sol seçeneği sunuyor. Tekrar seçim yapıyorsunuz ve size bir kaç kart gösterip birini aklınızdan geçirmenizi söylüyor. Devama bastığınızda desteden o kartı çıkarıyor. Numarayı açıklayabilecekleri siteye davet ediyorum
www.boredbutton.com

edit: Tamam nasıl olduğunu çözdüm sakin olabiliriz
edit2: Bu arada her seferine başka oyun çıkıyormuş onu da şimdi farkettim. Neyse takılın işte
Bisikletim bayağı eski bir specialized. Kullandığım süre boyunca bazı vitesleri zorladığımda atlama yaşıyordum. Geçenlerde biraz dik bir yokuşta sonunda kaset rublem dağıldı. Bütün parçaların orjinal olduğunu düşünüyordum ama üstünde sun race yazıyor pek tanıdık gelmedi.

Asıl sorum şu ki; sadece yeni bir kaset mi almam gerekli? Öyleyse kasetleri neye göre almalıyım yani boyut ve ölçülerine göre mi seçiliyor kasetler?

Edit: Kaset olduğunu söyledim ama vidalı da olabilir. Farkı sökmeden nasıl anlayabilirim? İnternette baktım ama pek anlayamadım. Üstünde sun race pat. 5409422 yazıyor.
Müşterek mülkiyette pay sahibi kişi sahip olunan malın üstünde işlem yapabilir ama iştirak mülkiyette pay sahibi olanların iznine ihtiyaç duyar sanırım bu benim anladığım kısım.
Birisi aralarındaki farkı kısa bir şekilde söyleyebilir mi? Hisseli durumda olmak hangisi ile açıklanır?
Yavuz Çetin demek...
Sayfayı yeniliyorum bir başkasının profiline giriyor bir yere tıklıyorum bu sefer de çıkış yapıyor tekrar girip aynı şeyi yapıyorum bu sefer başkasının üyeliğine giriyor bi ben miyim bunu yaşayan ya?
İnsanlar olumsuz düşüncelerini genel olarak olumlu düşüncelerinden daha fazla dile getirirler. Forumdaki gerek troll sayısı, gerek karşıt görüşlü kişiler, gerek saf insanlarımız bir çok kez olumsuz görüş oluşturacak şeyler yazıyor. Eksi butonu ise üşengeç üyelerin bu görüşlerini bildirmeden kendini ifade etmelerine yarıyordu. Dolayısıyla mesaj sayısı azalıyor bu yöneticilerin canını sıkıyordu. Dediler ya moruk biz bunu kaldıralım biraz para kazanalım. O gidiş o gidiş eksi butonuna elveda...

Nick-Mesaj Uyumu
Forumun Bilinmeyen Yüzü
Yer Ankara sanki sallandım. Şişedeki su falan oynadı
3dk dayanabildim. Siyaset, küfürler, atıp tutmalar havada uçuşuyor. Aman aman neydi o öyle
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.670
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 43.693 (Bu ay: 190)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 943 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.