Çavuş
27 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
78 üye
Görüntülenme
Toplam: 286 (Bu ay: 25)
Gönderileri
İndirim Kodunuz: H38DA9

Kullanım Koşulları:

Promosyon kodunuz hediye ürün kampanyaları ile birleştirilemez.

Promosyon kodunuz Avansas Daily A4 Fotokopi Kağıdı 80 gr 1 Paket (500 sayfa) ürününde geçerlidir.

Promosyon kodunuz mobil sitede geçerli değildir.

Promosyon kodunuz ilk 500 kullanım için geçerlidir.

Promosyon kodunuz ile üye girişi yaptıktan sonra indirimi görebilirsiniz.

Promosyon kodunuz 17 Eylül 2018 Pazartesi saat 23:59’a kadar geçerlidir.

Her müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilir.

Aynı adrese birden fazla verilen siparişler iptal edilecektir.

Avansas.com kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

https://www.avansas.com/avansas-daily-a4-fotokopi-kagidi-80-gr-1-paket-500-sayfa-p-67898

merhaba arkadaşlar elimde masaüstü pc den kalan 320GB dahili harddiskim var.ben bunu harici olarak kullanmak istiyorum.nasıl yapabilirim? harddisk kutuları varmış bu iş için ama tam anlamadığım için nasıl bişey alacağımı bilemiyorum.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
n11.com üyeleri, 16 Nisan 2015 saat 20.00 ile 17 Nisan 2015 saat 23.59 saatleri arasında tek seferde yapacakları 100 TL ve üstü ilk alışverişlerinde %11 anında indirim kazanıyor.

Kazanılacak maksimum indirim tutarı 11 TL’dir.

Kampanya, 17 Nisan 2015 saat 23.59’e kadar geçerlidir.

Altın & Gümüş, Sim Kart & Hat, Toptan Satış kategorileri kampanyaya dahil değildir.

Bu kampanya, n11.com’da yer alan diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir. İlk 100 TL ve üstü alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 100 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz. Bir kişi, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.

Bir kullanıcı hesabı aynı anda sadece bir anında indirim kampanyasından faydalanabilir.

n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

http://www.n11.com/kampanyalar/100-tl-uzerine-aninda-yuzde-11-indirim?icid=200501_b_100-tl-uzerine-aninda-yuzde-11-indirim
bugün dd servisinden aradılar Atron kombimin garantisi bitmişti.ek garanti yapalım dediler.2 yıl peşin 320TL, 9 taksit 350TL bunun içinde 2 yıl bakım bedavaymış.bugüne kadar kombim bi sorun çıkarmadı.kombimin 3. kışı geçiriyor.ne yapayım bilemedim.sizce ne yapayım?
merhaba arkadaşlar. yeni bir anakart aldım asus m5a97 birde işlemci fx6300 ve gsikil ripjaws 1866 mh ram aldım. şimdi bunları taktım ancak sistem açılmadı yani windows yazısı geliyor ve geri kapanıyor.ramlerin orda kırmızı ışık yanıp sonra kapanıyor.anakartın cd sini yükleyemedim bundan olur mu? birde benim dvd rw eski bir tip ide çıkışlı.bugün ide-sata dönüştürücü aldım ancak pc dvd rw yi görmüyor ne yapmalıyım?lütfen yardım edin
merhaba arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. sistemimi yenilemek istiyorum alacaklarım

ASUS

M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart

AMD

FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz 16MB Cache 32nn İşlemci

GSKILL

8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram

bunlar arasında bir uyum sorunu olabilir mi acaba. yada ne önerirsiniz? şimdiden teşekkürler.
Avea'dan kamu çalışanlarına ve emeklilerine çok avantajlı bir teklif!

Akıllı Kamu Tarifesiyle ayda 35 TL'ye yurt içinde Avealılarla 3.000 dakika ve her yöne 500 dakika konuşabilir, ayrıca 2 GB cepten internet kullanımına sahip olabilirsiniz.

Siz de hemen Akıllı Kamu tarifesine geçin, hem rahat rahat konuşun, hem de cebinizden internet keyfi sürün!

ww.avea.com.tr/tr/sta/personell/tarifeler/akilli_kamu.shtml?pagemenu=personell.akillikamu
www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/MVNO_nt.shtml?pagemenu=kampanyalar.aveali.faturali.mvno
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
General Mobile
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Beşiktaş
TV
LG
Notebook
Lenovo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Konu listesine bakıyor.
Son Giriş: 5 sn. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.901
İkinci El Bölümü Mesajları: 7.938
Konularının görüntülenme sayısı: 126.351 (Bu ay: 4.148)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 101 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.