Binbaşı
21 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar. Yeni 2008 modelini 2-3 aydır takip ediyorum, fiyat/performans olarak iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Düşüncem 1.6 Dizel Otomatikten yana. Sıfırını 93.000 TL gibi bir fiyat aldım bayiden. İkinci elleri ise 85.000 tl civarında. Alıp uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum, sık sık araba değiştiren biri değilim. Aracı kullanıpta beğenmediğiniz, eksik gördüğünüz yanları, avantaj ve dejavantajlarını söylerseniz çok sevinirim. 1 ay içinde alacağımı düşünüyorum. Teşekkür ettim. İyi forumlar arkadaşlar...

Bu hangi şarkı olurdu? İyi düşünün, şarkılar genellikle insanın karakterini ve duygularını belli eder!

Benim Şarkım Budur

Neşet Ertaş - Ah Yalan Dünya...
Ordu'nun bir küçük ilçesinde fındık alım-satımı yapıyoruz ve büyük fabrikalara veya dış ülkelere ihraç ediyoruz... Fındık konusunda merak edileni elimden geldiğince cevaplayabilirim...
önce manchester united, sonra atl. madrid, 1 hafta arayla şuanki galatasaray'a biraz ağır gelecek gibi. Ne kadar kötü olsak ta böyle büyük takımlarla hazırlık maçı yapmamız sevindirici...

Kaynak:http://www.milliyet.com.tr/atletico-madrid-6-agustos-ta-galatasaray-2273957-skorerhaber/
iyi forumlar arkadaşlar... garip bir sorunum var, ilk defa böyle birşeyler karşılaşıyorum, internet ortamında böyle bir sorunla karşılaşanı görmedim. asus k555ln laptop kullanıcısıyım, win 10 yüklü. yeni bluetooth kulaklık aldım, vestel desibel 500 markası. 16 mbit internet hızım var. Sorunum şöyle laptopta bluetooth'u açınca internet hızım 6-7 mbit'e iniyor, kulaklıkla bağlantı kurduğumda ise sabit 3 mbit'e düşüyor. Ben işin içinden çıkamadım arkadaşlar, bluetoot'u driver'i falan kaldırdım tekrar yükledim falan nafile, ne yapacağımıda bilemedim, yardımınızı istiyorum... Sorunumu çözen arkadaşa'da helalinden 10 tl göndereceğim yardımından dolayı...
iyi forumlar arkadaşlar... garip bir sorunum var, ilk defa böyle birşeyler karşılaşıyorum, internet ortamında böyle bir sorunla karşılaşanı görmedim. asus k555ln laptop kullanıcısıyım, win 10 yüklü. yeni bluetooth kulaklık aldım, vestel desibel 500 markası. 16 mbit internet hızım var. Sorunum şöyle laptopta bluetooth'u açınca internet hızım 6-7 mbit'e iniyor, kulaklıkla bağlantı kurduğumda ise sabit 3 mbit'e düşüyor. Ben işin içinden çıkamadım arkadaşlar, bluetoot'u driver'i falan kaldırdım tekrar yükledim falan nafile, ne yapacağımıda bilemedim, yardımınızı istiyorum... Sorunumu çözen arkadaşa'da helalinden 10 tl göndereceğim yardımından dolayı...
----------------------28.04.2016 Perşembe Maçları-------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------

*** Maç Kodu: 453 ... Zaglebie Lubin - Legia Warsaw ... Tahmin : 2 ... Oran 1.75

---------------------------------------------------------------------------------------

*** Maç Kodu: 450 ... Inter Turku - Rovaniemi ... Tahmin : 1 ... Oran : 1.80

*** Maç Kodu: 452 ... Lech Poznan - Lechia Gdansk ... Tahmin : 1 ... Oran : 2.00

------------------------------BOL ŞANS---------------------------------------------

--Kupon Tuttu, Oynayan varsa iyi harcamalar ... :) ---------26.04.2016----------------

* Maç Kodu 403 = Liefering - Kapfenberg ... Tahmin : 1 ... Oran : 1.75

-----------------------------------------------------------------------------------

* Maç Kodu 407 = Manchester City - Real Madrid ... Tahmin : İY 0 ... Oran : 2.00

-----------------------------------------------------------------------------------

* Maç Kodu 404 = St Polten - Austria Lustenau ... Tahmin : 1 ... Oran : 1.60

--------------------BOL ŞANS----------------------------------------------------

-----------25.04.2016----------------------------

* Maç Kodu 150 = Verona / Milan... Tahmin : 2 ... Oran: 1.45

-------------------------------------------------------------------------

* Maç Kodu 532 = Aik Stockholm / Elfsborg... Tahmin : 1 ... Oran : 1.85

------------------------------------------------------------------------------------

* Maç Kodu 525 = 1461 Trabzon / Göztepe... Tahmin : 1 ... Oran : 2.05

------------------------------------------------------------------------------------
telefon 6s, sim kart uyumlu, mesajı gönderdik vs. ama hala 4g'ye geçmedi telefon, neden olabilir sizce ?
iyi akşamlar arkadaşlar... acil yardıma ihtiyacım var... 3 gün önce turkcell'den vodafone'ye geçtim, genel anlamda memnunum, tek bir sorun dışında. telefon görüşmesi yaparken 3G bağlantısı düşüp ''Edge''ye geçiyor, görüşme bittiğinde ise 3G'ye tekrar geçmiyor, ayarlardan 2G-3G geçişi yapmam gerekiyor her seferinde, turkcell'de böyle birşey yoktu. 3g sürekli bağlı kalıyordu görüşme sırasında, umarım derdimi anlatabilmişimdir. Denediğim yöntemler, ağ ayarları sıfırladım, müşteri hizmetlerinden hat güncellemesi yaptırdım ama nafile... Lütfen yardım edin, uyuz oldum bu duruma...
Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var, 5-6 gün önce hesabım çalındı, mailime hesap şifresinin değiştiğini ve mail adresinin değiştiğini yazan mailler geldi, yabancı adres falan yazıyor, sıfırlama vs. hiçbirşey yapamıyorum. EA desteğe bağlanamıyorum, bağlansamda ingilizce olmadığı için derdimi anlatamam sanırım, alan arkadaşa gönlümden 40 TL göndereceğim istediği hesaba. Hesapla ilgili ne bilgi isterseniz verebilirim, cevap bekliyorum teşekkürler...
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Acer Nitro 5
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsun S10e
Operatör
turktelekom
ISS
TTnet
Oyun Platformu
PC-WİNDOWS
Takım
Galatasaray
Steam
cemisikli19
TV
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 18 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.104
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 61.948 (Bu ay: 322)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 942 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.