R

Yüzbaşı
18 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Akasa Venom A20 sıvı soğutma düşünüyorum.

Linkteki kasaya uyarmı ?

http://www.hepsiburada.com/everest-rampage-79-siyah-usb-3-0-12cm-led-fan-gaming-kasa-p-BD400039?magaza=Hepsiburada

MSI Z170A Gaming Pro Carbon ana kartım bu. 1070 ekran kartı var i7 6700k işlemci var. kasa ve soğutucu daha almadım. akasa venom u tecnopatın videoda gördüm. kasa ucuza bu vardı bu kasayı düşündüm. Kasa soğutucu konusunda bir sıkıntı yaşarmıyım? (ilk pc toplamam)
Selam Arkadaşlar,

Uzaktan free kickle ilgili bir çalışmam oldu umarım beğenirsiniz.

ps4 e bir monitör alacağım mevcut kullandığınız monitörlerden 24 inch ve daha küçüğü varsa fiyat performans yorumları yaparmısınız? ona göre alacağım
Benzer bir konu var ama benim sormak istediğim tam o olmadığı için yeni başlık açtım.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-215-s22d300h-genis-ekran-led-monitor.html

Linkteki monitörle ps4 oyunlarını sorunsuzca oynarmıyım? hertz değeri yazmıyor? sitede fiyatıda uygun görünüyor? muadili olan bir monitör yada tv öneriniz varsa 500 tl bütçeyle bakabilirim.

Gittiğim bir teknoloji mağazasında bir adam ps4 le tam verim alamazsın dedi ama bunu bilgisayara takıncada alamam gerekiyor mantıken. Pek açıklayıcı bulmadığım için buraya yazdım.

PS4'ü 24 inc ve daha küçük monitörlerde oynayanlar cevaplarsa öncelikli sevinirim.
....
,,,
,,
...
xbox platformunda 72 leveldim fifada. ps4 e geçince yeni e mail adresi girip 18 level oldum fakat 72 levelli origini kullanmak istiyorum. ayarlardan yapılıyormu yeni oyuna mı geçince mi olur ?
Beyler daha önce konsolu xbox 360 olupta şimdi ps4 e geçenler buraya psn nicklerini yazıp eski xbox gamertaglerinide yazarsa eski arkadaşlar birbirlerini bulabilir diye düşündüm.
Format olarakta şunu kullanalım

Xbox gamertag: SylvanTangent
PS4 PSN: SylvanTangent
Hakkında
Forum İmzası:
Referanslarım: Legoloman, soulmedusa, kaanultr
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 683
İkinci El Bölümü Mesajları: 55
Konularının görüntülenme sayısı: 48.220 (Bu ay: 332)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 89 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.