Yüzbaşı
11 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 203 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba herkese öncelikle. Bundan bir ay önce ses kartı almayı düşünüyordum creative zxr , tamamen oyunlardan müziklerden vs tam randıman alma amacı ile . PC de kullandığım kulaklık hyoer x rrevolver s . Genelde pubg oynarım sonra bose qc 20 yönelim oldu bugün deakg n700nc modelini indirimde gördüm biliyorum çok alakasız şeyler bi araya geldi ama şöyle söyleyeyim ortalama 1500 avantadan bi harcamam olacak ve beni mutlu edecek şeyler bunlar olacak ihtiyaçlarım genelde oyun fakat günlük hayatta da kullanım olsa iyi olurdu . Bir tavsiye bekliyorum. Yazım hatalarım için kusura bakmayın telefondan hızlıca yazıyorum
Si Arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var fps oyunlarını oynuyorum genelde pubg bf1 vs tarzı. Eski mouse rival 310 RGB şu an bir de corsair dark core mevcut fakat değiştirmek istiyorum. Kafamda mouse olarak 3 marka var. Steelseries rival 710 logitech g703 veya 903 birde zowie mouse lar. Klavye konusunda ise kararsızım aşırı para vermeye gerçekten değer mi corsair k70 mk2 modelini düşünüyorum. Sizce ne almalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.
https://www.amazon.com/CORSAIR-WIRELESS-Gaming-Headset-Renewed/dp/B07RCXNW3K/ref=sr_1_97?keywords=renewed&qid=1564848749&s=gateway&sr=8-97&th=1
Arkadaşlar amazonda gezerken denk geldim. Baya uygun geldi, performansı nasıl bilmiyorum. Benim kulaklık revolver s hyperx,benim bile alasım var. Umarım faydalı olur herkese.
arkadaşlar anakartım bu rx 580 ekran kartı buna uyumlu olur mu ayrıca alırsam hangi modeli almalyım ? Tavsiyeleriniz çok önemli şimdi kullandığım kart gigabyte r9 270x işlemci :i7 3770k
Arkadaşlar sistem almayı düşünüyorum. Bütçem 6 bin böyle bişey topladım sizce değer mi ? Başka ne yapılabilir fiyatta oynama olmadan ?

https://www.youtube.com/watch?v=DSrjM62hPRs&t=29shttps://www.youtube.com/watch?v=3a6-wMC9Jro&t=1544s

Arkadaşlar sistem alacağım bu iki sistemden hangisini almalıyım ? Monitörüm var ,maximum 5000 tl civarında alabilme imkanım var .Bu sistemlere eklemeler yapılacaksa ne olmalı ? kendi sistemimi de sizinle paylaşacağım bunu da satmayı düşünüyorum . Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

İşlemci:İntel i7-3770k
Anakart: Gigabyte -Z77X-UD5H
Ekran kartı: Gigabyte r9 270x
Ram:corsair vengeance :2x8gb ddr3 2133mhz ram
Depolama:1tb harddisk 2x240 gb ssd
konu kilit
Telefonuma jailbreak kurdum herhangi bir problem yoktu ama şu an şöyle bir problem mevcut tweak sonrası cihaz açıldığında çoğu uygulama kayboldu cydia safari ayarlar vs birçok program ama jailbreakli uygulamalarda çalışıyor örneğin touchr . bu sorunu nasıl çözebiliriz arkadaşlar yardım bekliyorum
Bu gibi programlarla önceden jbsiz indirebiliyordum uygulamaları ama şimdi olmuyo direk markete atıyor pixelmator uygulaması lazım bana ama bi türlü olmadı . Telefon i6 ios 9
pandorayı indirdim ama böyle bi sorun çıkıyor bunu nasıl halledebilirz
Hakkında
Forum İmzası:
Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.
Forum İkinci El İmzası:
AYLAKKADAM
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 912
İkinci El Bölümü Mesajları: 300
Konularının görüntülenme sayısı: 65.648 (Bu ay: 2.035)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 47 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.