Yarbay
11 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
25 üye
Görüntülenme
Toplam: 286 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar,

DS4 tamiri için Anadolu yakasında bir yer tavsiye eder misiniz? Kadıköy taraflarında muhtemelen vardır bir yerler ancak daha önce bir deneyimim olmadığından sormak ve referans almak istedim.

Yazıcıoğlu'na körlemesine gitmek yerine referanslı veya varsa daha önce deneyimlenen bir yer ona gitmek isterim.

Arkadaşlar merhaba,

Cihaz (8. nesil 10.2 iPad) elime 4-5 gün önce geçti. Sipariş ettiğim ekran koruyucu camı montaj ederken ana ekran tuşuna yakın, kasa ile cam arasında kalan yerde ekran içinde 1-2 mm boyutunda ince bir tüy parçası olduğunu fark ettim. Ekran çiziği veya ekran üstündeki bir tüy veya toz değil. Direk ekranın içinde.

Sizce ne yapmalıyım? Cihazı Apple online mağazadan sipariş etmiştim. Apple Store'a götürüp göstersem mi? Zamanla ekranın içinde hareket edecek bes belli.

Montaj aşamasında mı oraya girmiş anlamadım. Çakma Çin tableti değil sonuçta. Bu şekilde olmamalıydı diye düşünüyorum

Merhaba arkadaşlar,

Cihazı sıcakken dinlenme moduna alınca 5-10 dakikada fanlar surar ya normalde, bende bazen cihaz soğuduğu halde (elle kontrol yapıyorum), aradan 20 dakika geçmesine rağmen fanlar son hız çalışmaya devam ediyor. Ancak tekrar açıp menüden cihazı komple kapatınca veya yeniden başlatınca susuyorlar.

Her defasında olmuyor. Bazen beklendiği gibi 10 dakikaya susuyor. Warzone oyunundan çıkınca oluyor genelde. Bu oyun cihazı zorluyor biliyorum ama normalde soğuyunca kapatması lazım ama kapatmıyor. Bu durum ileride daha büyük bir soruna dönüşür diye endişeliyim.

Başına benzer bir sorun gelen oldu mu?
Bir youtube inceleme videosunda gördüğüm aşağıdaki programın ismini bulmaya çalışıyorum arkadaşlar. Sistem monitörü gibi bir program ve widget olarak çalışıyor. Ram, Cpu, disk ve network bilgilerini gösteriyor.

Bir youtube inceleme videosunda gördüğüm aşağıdaki programın ismini bulmaya çalışıyorum arkadaşlar. Sistem monitörü gibi bir program ve widget olarak çalışıyor. Ram, Cpu, disk ve network bilgilerini gösteriyor.

Yazılım kısmına da konu açtım ancak orada cevap alamadım.
Merhaba,

Destek ana konusuna da yazdım 2 defa ama ilgili arkadaşın dikkatini çekemedim. Bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım rica ederim,

Online İşlemler'den paket değişikliği yapıp 35 Mbit'e kadar limitsiz olan tarifemi 75 Mbit'e kadar olarak değiştirmek istiyorum.

Başvuru yapsam direk geçirirler bundan eminim ama hızım adam akıllı artmayacaksa 10 TL bayılmanın anlamı yok. Hat değerlerim aşağıdaki gibi;

Bu değerlerle maksimum 52 MB alırım gözüküyor anladığım kadarıyla. Bu değerleri Turknet arttırabilir mi? Yoksa mevcut değerlere göre maksimum hız mı verirler?
Merhaba arkadaşlar,

3 alternatif arasında kaldım.

* Fakir Kaave
* Arzum Okka Minio Pro
* Tefal Köpüklüm

Arzum Okka'yı kullanan epey var ama tam emin olamadım. Kullananlardan yorum rica ederim.
Merhaba arkadaşlar,

CMG140DTR zaten epeyce övülen bir model. Diğeri hakkında fikrim yok. Özellikle LG FH4A8FDNK2 ile ilgili bilgisi olan yorum yapabilir mi?

Profilo ~ 1810 TL
LG ~ 2100 TL

mal oluyor.

Merhaba arkadaşlar,

Daha önce verildi mi bilmiyorum ancak sezon başından beri kullanıyorum. Hem futbol, hem de basketbol takımınızın maç fikstürünü internet calendar olarak kendi takviminize ekleyebilirsiniz. Böylece maçlardan önce bildirim alıp tüm programdan haberdar olabilirsiniz. Outlook ve Google takvim kullandığımdan sadece bunlarda eklenebildiğini teyit ederim. iOs için bir şey diyemem ama muhtemelen onlara da eklenir.

Takvime ekleme resimli anlatım.

1. Outlook'a ekleme

Örnek olarak basketbol takımımızın maç programını ekleyeceğiz. Beinsports web sitesi üzerinden STSL Fenerbahçe sayfasını (http://tr.beinsports.com/takim/fenerbahce-basketbol ) açtığınızda sağ tarafta "takvime abone ol" kısmına tıklayın.

"Outlook adlı uygulamayı aç" deyin.

Outlook açılacak ve karşınıza kutucuk çıkacak. "Advance" deyin, "Dosya İsmi" ve "Tanımlamaya" istediğinizi yazın. Sonra kaydedin.

Böylece "Diğer Takvimler" kısmına basket takımımızın maç programını eklemiş olduk.

2. Google Takvim'e ekleme

Bu işlem daha kolay. Google hesabınız varsa,https://calendar.google.com/calendar/r tıklayarak Google Takvim'i açıp ekleme yapacağız.

Takvim Linkleri

webcal://tr.beinsports.com/takvim/fenerbahce

webcal://tr.beinsports.com/takvim/fenerbahce-basketbol

Google takvimi açtık. "Ayarlar"a tıklayalım. Sonra da Takvim ekle ve URL ile'ye tıklayalım.

Üstteki linklerden futbol veya basketbol internet takvim linkini kopyalayıp gelen boşluğa yapıştıp takvimi ekleyelim.

Takvim eklendikten sonra takvime istediğiniz adı verebilir ve keyfinize göre ayarları yapılandırabilirsiniz.

Sonuç;

3. iOs'a ekleme

quote:

iPhone'da Safari'yi açıp BeinSport'un sitesine gidiyoruz, web görünümüne geç diyoruz. Takım takvimine abone ol seçeneği var, iPhone takvimine otomatik olarak maçlar ekleniyor.

Böylece takımımızın maç programını cep telefonundan kolaylıkla takip edebileceğiz.

Not: Maç tarihleri ve günleri resmi olarak açıklandıkça, hem Outlook hem de Google Takvim'de de bu bilgiler güncellenecektir.
Hem oyun oynarken hem de ana menüde fark ettim durumu. Ekran sanki parlaklığını son ayara getiricesine aydınlanıyor kendi kendine, belli bir süre sonra ise kararıyor. Cep telefonlarındaki ışık sensörünün ekran parlaklığını ayarlaması gibi.

TV'de normal kanallarda izlerken bunu fark etmedim sadece PS4 bağlıyken yapıyor. Elimde hiç kullanmadığım başka bir HDMI kablo da vardı onu da denedim aynısı oldu.

Neden olduğu hakkında bir bilgisi olan var mı?

Hakkında
Meslek: Mühendis
İlgi Alanları: Su bu vesaire
Forum İmzası:

Şampiyon olmak mümkün, FENERBAHÇE olmak imkansız ...

PSN: RuNYa53
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
FeNeRBaHÇeM-Pc
Otomobil
Renault Megane Sedan Touch 1.5 dCi
Mobil cihaz
Samsung S7 edge
Mobil cihaz
Samsung J5 2016
Operatör
Türk Telekom
Operatör
Turkcell
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PS4 1 TB CUH-1216B
Takım
FeNeRBaHÇeM
TV
Sony 55XF9005 UHD 4K
Klima
Arçelik 18325 Ekolojik Inverter
Ses Sistemi
GoldMaster CoMeT T-33
Tablet
iPad Air
Notebook
Acer Swift 3 SF315-52G
Notebook
Lenovo ThinkPad T480s
PSN ID
RuNYa53
Fotoğraf Ekipmanları
Canon Ixus 130
Kulaklık - Amfi
Creative Tactic3D Rage USB
Basketbol
FeNeRBaHÇeM
Modem
Asus DSL-N17U
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
McLaren
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 34 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.087
İkinci El Bölümü Mesajları: 583
Konularının görüntülenme sayısı: 703.718 (Bu ay: 1.352)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 518 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.