A

Çavuş
04 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bende MSİ GE70 20e var.İçinde 8 gb ramle geliyor.Max bellek sanırım 16 gb.Bu yüzden 8gb lık bir ram daha almak istiyorum.Ram konusunda hiç bir bilgim yok.DDR3 olacak sanırım fakat mhz olarak hangisini seçmeliyim bilgim yok.Bana 8 gb lık iyi bir ram önerebilir misiniz?

Herkese merhaba,

Öncelikle hem çizim için (3dmax render) hem de oyun için yüksek özellikli laptop arıyorum...öncelikli tercihim 17 inç olmasıdır...ssd li olursa harika olur olmazsa da sonradan ekleyebilen model olmalı...burdaki yazıları da okudum fakat yine de sizden de tavsiye almak istedim...2 laptop arasında kaldım sizinde tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkürler...

tercihlerim:

işlemci:intel i7 4.nesil
ekran: 17 inç
ekran kartı: nvdia

1.MSI NB GE70 2OE-049XTR

http://www.pcdepo.com/msi-nb-ge70-2oe-049xtr-notebook-urun10247.html

asıl tercihim bu ama hiç bir yerde stok yok...ssdsiz versiyonu bir kaç yerde var...sonradan ssd eklesem sorun olur mu? bu konuda tavsiyeniz ne olur? birde çok ısınma problemi olduğunu okudum...

2.HP Envy dv7-7300et

http://www.hepsiburada.com/liste/hp-envy-dv7-7300et-intel-core-i7-3630qm-24ghz-16gb-2tb-173-tasinabilir-bilgisayar-d3f51ea/productDetails.aspx?productId=bd600165&categoryId=98

msi ya göre daha zarif bir tasarımı var ve daha ince kararsız kaldım...
Arkadaşlar 1500-1800 arası slr fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum....Canon 550D düşünüyorum...sizinde fikirlerinizi almayı istedim bugün gidip alıcam hayırlısıyla...birde nerden daha uygun fiyata alabilirim? mediamarkt a gitmeyi düşünüyorum...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 120
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.840 (Bu ay: 41)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.