Yüzbaşı
04 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri

28 Kasım 2020 Cumartesi günü babam Özel İzmir Tınaztepe Hastanesi'nde kovid testine girdi. Cumartesi'ye Pazar'a bağlayan gece 29 Kasım Günü 00:38'de sonuçları E-Nabız sistemine düştü. 29 Kasım günü sabah saatlerinde telefon ile arandık ve filyasyon ekiplerinin adresimize gelip ilaç getireceklerini belirttiler. Sonrasında hiç bir ekip gelmeyince defalarca Alo 184 hattını ve İzmir İl Sağlık Müdürlüğünü aradık. Kayıdınız oluşturuldu ilgili birimlere haber vereceğiz diye yanıt aldık her defasında. 48 Saat içinde ilaçlarınız teslim edilecek dendi. Bugün 1 Aralık 2020 Salı günü öğlen saatlerinde tekrar arandık ve ilaçlarınız teslim edilmiş gözüküyor denildi! Defalarca hem İzmir İl Sağlık Müdürlüğünü hem de Alo 184 hattını arayıp kayıt oluşturmamıza rağmen ilaçlarımız teslim edilmedi ve bu bilgilendirilme üç gün sonra yapıldı. Biz evde ailecek ateş ve diğer semptomlar içerisinde beklerken bize teslim edilmesi gereken ilaçlar kimler tarafından başkalarına nasıl teslim edilmiştir mantığım almıyor! Hala adresimizde ilaç beklemekteyiz.

Merhaba boyum 1,80 kilo 93 spor olsun diye hem şehir içi bazı hafta sonları da çevre köylere vs gitme amacıyla bir bisiklet almak istiyorum. Sizce bu model uygun mudur f/p açısından başka öneriler neler olabilir?
23/07/2017de ülkeye giriş yaptım. Telefonu kaydettirmemistim. Mesaj geldi 90gun içinde kayıt yaptırın diye sonra 60gun içinde kayıt yaptırın diye. I dün 26/10/2017de telefonunuz kapatılacaktır diye mesaj geldi. Edevlette 120gunu geçti yazıyor 23haziran tarihini girince. Ne yapabilirim? Sahte ımei yaptırabilir miyim kapansa bile?
23/07/2017de ülkeye giriş yaptım. Telefonu kaydettirmemistim. Mesaj geldi 90gun içinde kayıt yaptırın diye sonra 60gun içinde kayıt yaptırın diye. I dün 26/10/2017de telefonunuz kapatılacaktır diye mesaj geldi. Edevlette 120gunu geçti yazıyor 23haziran tarihini girince. Ne yapabilirim? Sahte ımei yaptırabilir miyim kapansa bile?
AliExpress ten baktığımda deli dehşet donanımlı laptop lar 1000-1500 dolar aralığında gözüküyor. Sizce bunlar alınır mı? Bu internette çok bi yorum inceleme bulamadım. Misal 16gb ram, 256gb ssd, and 1tb HD, gtx1060, I 7700hq 1300dolar
Merhaba, ehliyeti alalı 3-4 sene oldu ama araba falan olmayınca hiç pratik yapma imkanım olmadı. Sürücü kurslarının direksiyon derslerini sordum 70-80 lira diyorlar 10ders alsam baya para yapıyor. Onun yerine araba kiralayıp 1hafta babamla istediğim kadar pratik yapsam daha yararlı olur mu? Kiralarsak ekstra sigortalı şekilde kiralamaya düşünüyorum. Gold Car'a baktım 380tl+280 full sigorta bir hafta kiralaniyor. Ailecek bir yerlere de gideriz belki. Önerileriniz nelerdir?
DAİREMİZ ;
BUCA ÜÇKUYULAR MEYDANINA 3+1,
BUCA PAZAR YERİNE,
HASAN AĞA BAHÇESİNE ,
DOLMUŞ - OTOBÜS DURAKLARINA , ANA CADDEYE 3 DAKİKA MESAFESİNDE ;(GERÇEKTİR)
BUCA ÇEVİK BİR MEYDANINA ,
BUCA SEYFİ DEMİRSOY DEVLET HASTAHANESİNE 10 DAKİKA MESAFEDE ,(GERÇEKTİR)
KISACASI İHTİYACINIZ OLAN HER ÖZELLİK HER AN ELİNİZİN ALTINDADIR.
APARTMANDA ;
7 DAİRE , ASANSÖR , OTOPARK , VE APARTMANIN GENEL KULLANIM ALANLARINDA KAMERALARI BULUNMAKTADIR.
DAİREMİZ ;
6 YILLIK FERAH BİR DAİREDİR.
SALONDA VE OTURMA ODASINDA KLİMALARI VARDIR.
MUTFAKTA ANKASTRELERİ,
ISITMA SİSTEMİ DOĞALGAZLI KOMBİDİR.
BANYODA AYRICA ELETRİKLİ DEMİRDÖKÜM MARKA 60 LİTRELİK ŞOHBEN
NORMAL BANYONUN DIŞINDA EBEVEYN BANYOSU DA VARDIR.

İzmirdeki bowling salonlarının fiyatlarını bilen var mı? Özellikle Hilton'dakinin?
Merhaba,

ben şu anda erasmusla Polonya'dayım. İkinci döneme de uzatma kararı aldım. Aklıma bir soru takıldı. İlk dönem hibesinden kalan %20-30 luk kısmı ikinci dönemin ortasında mı alıyoruz yoksa Türkiye'ye kesin dönüş yapınca mı?
Hakkında
Meslek: Mühendis
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Notebook
Dell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 894
İkinci El Bölümü Mesajları: 26
Konularının görüntülenme sayısı: 144.124 (Bu ay: 1.343)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 173 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.