O

Yüzbaşı
29 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bilgisayarımın uzunca bir süre formatsız kullandıktan sonra format atmaya kalktım.
Formattan sonra bilgisayar düzgün çalışmamaya başladı çoğu şey çalışmayı durdurdu diyip açılmıyor.
Örneğin: League of Legends çift tıklayınca Generic Host Process 32bit ve Lol patcher çalışmayı durduruyor açılmıyor
uTorrente çift tıklayınca hiçbirşey olmuyor ve açılmıyor, ekle/kaldırdan kaldırmaya basınca da tepki vermiyor.Appdatadan utorrent sildim, programı kaldırdım bu sefer setupa basınca hiçbir tepki vermiyor.
Portable office 2007 indirdim; PPT veya WORD açılmayıp çalışmayı durduruyor.

Önemli Not** Bilgisayarımı genelde acık bırakırım; Format attığım günün akşamı uyurken bilgisayar mavi ekran vermiş sanırım, sabah kalktığımda ''Bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hatayla karşılaştı'' diyordu ve üstteki bütün bu hatalar ondan sonra olmaya başladı.

Bu hataları nasıl çözücem acaba yardımcı olursanız sevinirim.2-3 kere format atmayı denedim herseferinde aynı hatalar devam etti.

Eylül 2017 Edit : Format atarak w10 proya geçtim ancak sorun devam ediyor. Bsplayer , discord gibi programlar yüklendikten 1-2 saat sonra kapanıp bir daha açılmamaya başlıyor. Bir sürü format atmama, w7den w10a geçmeme rağmen hiçbişey çare olmuyor.Sıkıntı nerde gerçekten çıldırıcam
mutfakta kullanmak için ucuz tv almak istiyorum.acıkcası ses görüntü versin yeter inc falan önemli değil. 300tl civarı led tvler var bunları neye göre seçebilirim tunerli veya tunersiz olması gibi ? hiç bi fikrim yok
Format atarken son kısıma masaüstü hazırlanıyor kısmına geldim. pc yeniden başladı şimdi windows yazısı gelmiyor sürekli res atıyor.
yaklaşık 1-1.5 yıl önce aldığım g300 mouse bu zamana kadar sıkıntısız calıstı ancak artık ani hareketlerde imlec donmaya basladı.donuyor ve 1 saniye öyle kalıyo sora devam ediyor..benzer konuları araştırmaya calıstım çoğu insan kablodan kaynaklandığını söyledi sorun şuki mouse ve kabloda en ufak bir yıpranma, aşınma hasar yok.İzlemem gereken yol nedir acaba ? vatandan almıştım garantiye göndermemin faydası olur mu; olursa hangi yolları izlemeliyim ?
merhaba arkadaşlar bu konuya ilgisi ve bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan küçük bi ricam var..''Bilgisayar teknolojilerinin geleceği'' hakkında kısa bir ödev yapmam gerek.4-5 cümle ile yardımcı olabilcek var mıdır ?
Evet arkadaşlar başlıktaki gibi +10 yıldır ailecek turkcelliyiz, daha ucuz ve daha fazla çeşit kampanyaların olduğu bir operatöre geçmeyi düşünüyoruz.

Açıkcası sizin tavisyelerinizle hareket etmeyi düşünüyorum

aileden 2si yaşlı sadece Dakika kampanyası bile yetebilir 1 kişi ise genç; gençlik tarifelerinden yararlanmak ve dk sms internet istiyor :)

bizim için en uygun operatör ve kampanyalar neler olur acaba ?
Giden arkadaşların acil tavsiyelerine ihtiyacım var..Bursumun kesilmemesi için 1 veya 2 ders geçmeliyim ve çözümü işletme fakültesi yaz okulunda buldum.Sormak istediklerim alacağım derslerin hocalarının kolay tutup tutmadığı veya hiç şu dersi alma burnundan getirir diyenleriniz var mı ?
arkadaşlar 3-4 gün içinde bir telefon almam gerekiyor.ilk meizu mx4 istedim ancak biraz araştırınca lg g3 hoşuma gitti. telefonu almadan önce bilmem gerek şeyler, tavsiyeleriniz var mıdır ? ek olarak incelemelerde gördüğüm kadarıyla oyunlarda bile ekranda kalan ekran tuşları var onları kapatma gibi bir seçenek geldi mi acaba ? şahsi fikrim estetiği fazla bozuyor.

son olarak telefonu geldiği gibi kullanan biriyim çok sorun teşkil eder mi ?
Evet arkadaşlar daha önce samsung yazısında kalıyordu sonra telefoncuya verdim yeni rom yükledi sanırım ama telefonu acıyorum 10saniye sonra ışık seyirmeye başlıyor ve kitleniyor.Zaten artık ümidi kestim yeni telefon alıcağım ancak belki bir yöntemi vardır diye konu açma gereği duydum.Telefonu açmadan böyle birşeyi düzeltme şansım var mıdır ? daha önce hiç rom falan yüklemedim ancak rom yüklersem falan hallolabilir mi acaba ?
Evet arkadaşlar başlıktaki gibi mp3 + kulaklık almayı düşünüyorum.biraz piyasayı araştırdım. Xduoo x2 ve xiaomi piston 3 de karar kıldım ancak okuduğum yorumlarda piston 2 nin bassı daha iyi olduğu ve x2nin basslarının güçsüz olduğunu gördüm..dediğim gibi bassı maximum performans veren mp3 ve kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçe:150-250 arası
not: kulakiçi kulaklık düşünüyorum
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 833
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 98.842 (Bu ay: 489)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.