Yüzbaşı
25 Şubat 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar,

1.6 HDI 92 BG motora sahip olan
yeni C4 ve eski C3 :) kullaniyoruz.

Ancak devirlenme ve gaz tepkilerininde bariz farklar olması beni biraz araştırmaya itti :)
şimdi durum şu ki yeni C4 gaz tepkileri ve devirlenmesi çok hızlı.motorun daha 10000km de olmasi da bir etkendir c3 150000 de.
ama bu kadar fark olurmu sizce?

turbo basınclarini ölçtüm
boş viteste
2000rpm de
yeni c4 1.5 psi
eski c3 1.0 psi

oldugunu gördüm.

ayni motora sahip iki araçta ayni devirde bu basınç farkı neden olur ?

C3 te ayrıca maksimum tork 1750 devirde degilde 2500 civarlarindaymiş gibi geliyor bana sanki. yani 1750 dd sanki maksimum torkunu veremiyor gibi hissediyorum,ancak c4 te 1750 cizgisi net bir sekilde belli.. Birde c3 2. viteste ani hızlanma yaparken 2700 3000 rpm de patinaja düşüyor...

yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Fazla vakit ayiramayanlardanim bende,o yüzden ucuza satın almak isteyenler varsa ilgisini cekebilir diye düşünüyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_61480975/tm.htm
BEN 450-500 YTL CIVARI BIR KLİMA ALACAGİM.BU FIYATTA MONTAJDA DAHİL OLCAK.

12000 BTU LUK rubenis alsam 15 m2 odam var. 2 sene kullancagaim ogrenci evi sonucta cokta kalite birsey aramiyorum yazin izmirde sicaklardan kurtarsin beni yeter.kisinda az bucuk isitsin yeter hamam gibi olmasina gerek yok :)

simdi bana yok inverterli al yok 24000 luk al yok mitsubishi al demeyin.ekonomik acidan bu kadar cikamam max 500 cikar benden .simdi baymak 9000 lik mi alsam biraz daha cikip yoksa 12000 lik rubenis daha mi ii bir tercih olur?
merhabalar

malum bu geforce go 6100 driver acisindan problemli diyebiliriz.Kimisi yavas ama sorunsuz kimisi hizli baska sorunlari var vs. vs....

hangi driver i kullaniyorsunuz ? En iyi sonucu hangisiyle elde ettiniz ? herkes paylasirsa inaniyorum ilerde cok guzel bir rehber olacaktir.vista icin aldigimiz puanlari da eklerseniz memnun olurum.

su an kullandigim driver:
vista 97.35 MSI Sitesindeki vr 330 icin vista geforce 6100 go driveri

sonuc : aero kullanirken bir yavaslik soz konusu pencereler arada yavasliyor.islemcim tl 56 turion x2 1.8 ghz bence islemci aero icin gayet yeterli ama ekran karti sorun cikartiyor bu noktada.

TEST ETTIGIM DIGER DRIVER LAR VE SONUCLARI:

MBF MOBILE FORCE MODDED DRIVER 175.16 ve 174.31

Vista oyun grafikleri 2.4
aero performansi 2.9

sorun: vistanin UAC ekranlarinda veya aero dan basic e gecitigi anlarda 5 sn suren siyah ekranlar.cok sinir bozucu ve yavas ayrica.

MBF MOBILE FORCE MODDED DRIVER 163.75 m6 :

Driver yuklenirken hata verdi mavi ekran.kullanamadim bu surucuyu...
arkadaslar su anda raid 0 olarak 2 hdd m bagli,ama bios update yaparsam raid ucarmi ?yani tekrardan hdd leri raide eklesem hdd deki verilere erisebilirmiyim???
lutfen kesin bilen veya deneyen arkadaslar cevaplasin.ucu acik yorumlar yapmayalim lutfen .
tesekkurler.

(gigabyte 965 ps3 rev 1.0 anakart.)
bilirsiniz akliniza birsey takildimi bulmadan rahat edemezsiniz,aylardir aradagim bir sanatci war cildirmak uzereyim.

Simdi bu bahsettigim yabanci bir bayan, Turkiye ye bir guzellik yarismasi icin gelmisti,2000-2003 arainda,neyse efendim tek hatirldagim mavi sahnede yalin ayak sarki soyledigi,

Sarki da bi zamanlar Radyo5 te populerdi o yillarda...

Lutfen birisi cevap yazsin kurtarsin beni...Sarkiyi melodisini hatirliorum ama sozler kayip sadece soyle birsey wardi, ........ more than ever . oooo ooh. gibiydi
INSANLIK NAMINA YARDIM EDIN
arkadslar e 6300 C2D islemci ve gigabyte 965p anakartima seagate 2 * 160 gb hdd taktim.

raid 0 yaptim.
ancak hdd den kopyalama islemi gibi seyler baslatinca winampta muzikler ara ara takilmalar yaratio.

Vista yukledim problem kalkti ama ben XP kullancam su an bildiginiz iyi bir surucu veya baska bi önerisi olan warmi?
yeniden XP kurdum,son driverlari yuklu problem hala ayni .
ARKADASLAR FORUMU DIDIK DIDIK ETTIM AMA BENIM AKLIMDAKI SORULARA YANIT BULAMADIM.BANA YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINCEM

ASUS TA 250 350 watt PFC
http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=23925

bu kasa ile x1900gt +core2 duo e6300 u kaldirabilirmiyim?fazla ekstra aygit baglamicam.

yada EVEREST in ucuz bi kasasini alip
ordan EVEREST KASA
ustune LC POWER 550W mi takayim*???

fiyat benim icin onemli mumkun oldugu kadar ucuza mal etmek istiyorum.yorumlari bekliyorum
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=81553&productid=bd48256&nc=1

arkadaslar sizce nasildir bu PSU?
birde ayrintili veri bulamadim

CORE 2 DUO 6300
ATI X1950 PRO yada ATI X1900 GT

icin kullanmayi planliyorum.

bana fazla pahaliya kacmayacak ucuzundan stabil bi Psu Önerirseniz memnun olurum
Arkadaslar bu program yardimiyla
Mpeg,Avi,Divx,xvid formatli videolari psp nize direk atip oynatabiliyorsunuz
bence cok kullanisli bi program tavsiye ederim.

ucgen tusu ile zoomda yapabiliyoruz ayrica,hem ekrana sigdirma modu 16*9 war full ,birde orginal modu,birde sadece yuksekligine gore sigdirma modu

PSPlayerMT

* Video: AVI, MOV, MP4, OGM, MKV, NUT, ASF, WMV. Audio: MP3, M4A, WMA, OGG, WAV.
* MPEG1/2/4 video(DivX, XviD), Windows Media Video, Ogg theora, Mpeg audio (MP2, MP3, AAC), AC3, OGG, Windows Media Audio

indirmek icin

" dl.qj.net/dl.php?fid=5334 " adres cubuguna kopyalarsiniz artik:D

güle güle kullanin:)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.160
İkinci El Bölümü Mesajları: 83
Konularının görüntülenme sayısı: 76.962 (Bu ay: 370)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.