Yüzbaşı
07 Mayıs 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Maks 90.000 TL geçmeyecek şekilde, hasar kaydı olmayan, 50.000 km altı, otomatik benzinli VW Tiguan arıyorum. Satmayı düşünenler varsa iletişime geçebilirler.

Lokasyon olarak İstanbul ya da İstanbul'a getirebilen olması lazım.

Sahibinden de ilgili aramayı günlük takip ediyorum ancak şuan uygun bir araç olduğunu söyleyemem.
Videolar arasında denk geldim.Beni baya üzdü.

http://www.izlesene.com/video/haber-cocuklar-icin-paylasin/889305?ref=embedv2linkver

siz bi bakın bakalım...

site linkine ulaşmak için *** yerine i z l e s e n e . c o m yazın.O siteden paylaşım yapmak yasak mı bilmiyorum ama :(
Arkadaşlar uzunca bir zamandır.Kalıcı bir parfüm bulma çabası içersindeyim.Bu arada geçen uzun zaman zarfı içersinde;

Issey Miyake
Akad 2000
Slazanger
Adidas
De Vakko
Tommy Hilfiger
Rubbery

ve daha adı aklıma gelmeyen bir ton parfümü denedim.Bunları denenmedeki en büyük sebep arkadaşlarımın "çok kokuyor" diyerek beni bir şekilde ikna etmeleriydi.Ama sonuç hep aynı oldu.Arkadaşımda sınıfı kaplayan koku ben sürünce,bana bile kokmuyordu.Daha önceden tene göre kokunun kokabileceğine inanmazken artık canı gönülden inanıyorum.Şimdi sizden ricam özellikle bu konularda tecrübeli arkadaşların bana yardım etmesidir.Açık tenliyim ve artık koku seçecek durumda değilim.O kalıcı kokuyu bir bulayım.İnanın daha bırakmayacağım.

Parfümde tek aradığım özellik kalıcı olmasıdır.Birde şu Eau de parfum olayı var tabi.Bunuda biraz araştırdım.Genellikle kadın parfümleri bu sınıfın içersine giriyor.Bildiğiniz Eau de parfum olan bir erkek parfümü var mı?
Arkadaşlar elime us robotics 5450 modeli wireless modem geçti.Şimdi arkadaşlar önce ne yaptığımı yazayım;

Modemin içinden bir adaptor ve ethernet bağlantı kablosu çıktı.Adaptoru ve ethernet bağlantı kablosunu taktım.Yani modem elektrik ve pc ile bağlantı sağladı.Fakat telefon hattıyla hiç bir bağlantı yapamadım.Çünkü normal rj telefon girişi değil modemin üstüne COM girişi var.

Şimdi telefondan gelen kabloyu nasıl bu COM girişine takabilirim?Bilgisayarcılara sordum anlamadılar.Özel aparat yaptırmanız lazım dediler.Bu mana mantıksız geldi.Çünkü sonuçta bu model satılıyor.Yani bunu alan gidip birde aparat mı yaptırıyor?

Evet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.Bu COM girişe telefondan gelen adsl hattını nasıl bağları?
Arkadaşlar elime us robotics 5450 modeli wireless modem geçti.Şimdi arkadaşlar önce ne yaptığımı yazayım;

Modemin içinden bir adaptor ve ethernet bağlantı kablosu çıktı.Adaptoru ve ethernet bağlantı kablosunu taktım.Yani modem elektrik ve pc ile bağlantı sağladı.Fakat telefon hattıyla hiç bir bağlantı yapamadım.Çünkü normal rj telefon girişi değil modemin üstüne COM girişi var.

Şimdi telefondan gelen kabloyu nasıl bu COM girişine takabilirim?Bilgisayarcılara sordum anlamadılar.Özel aparat yaptırmanız lazım dediler.Bu mana mantıksız geldi.Çünkü sonuçta bu model satılıyor.Yani bunu alan gidip birde aparat mı yaptırıyor?

Evet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.Bu COM girişe telefondan gelen adsl hattını nasıl bağları?
Arkadaşlar dizüstü bilgisayarımdaki ekran kartı;

Nvidia GeForce Go 7300 256 mb

Görüntü ayarları;

Çözünürlük:1680*1050
Renk:En Yüksek (32 Bit)

Default olarak ayalar bu şekilde ve video görüntüleme hariç hiç bir sorun yok.Yani resimlerde,sitelerde,programlarda görüntü kalistesi gayet iyi.Ancak video görüntülemek istediğimde renkleri ayırt edemiyor.Yani ses geliyor fakat ekran siyah bir şekilde renkleri ayırt etmeye çalışıyor.Malesef başarılı olamıyor.

Daha sonra renk ayarını orta (16 bit) olarak ayarladım.Görüntü kalitesi düştü ve videoları göstermeye başladı.

Buradan çıkacak sonuç ekran kartı mı bozuk?Yoksa başka bir problem mi var?

Not:Dizüstünü alalı 1-2 hafta oldu.
Kadın Erkek çekişmesi internette sıçradı.

Bir sitede yapılan kadin ve erkeklerle ilgili ankete 10 günde 15.000 yakın kişi oy kullandı.Ankette sorulan Cinselliği kim kullanıyor? Sorusuna 10,540 kişi katıldı.Katılımcıların 7,892 ‘si cinselliği kadınların kullandığını öne sürerken,2,648 erkeklerin cinselliği kullandığı şeklinde oy kullandı.Sitede yapılan 5 ankette sorulan sorulara genelde kadınlar hakim oldu.
Boşanma ile ilgili yapılan ankete ise 5,587 kişi katıldı ve 4,580 oyla kadınların boşanmalara neden olduğunu oyladır.Anket bir yıl boyunca sürücek.Bu ankette bir yıl boyunca bir milyondan fazla insanın katılması bekleniyor.
Sitede diğer sorulan sorular;Dünyayı kim yönetiyor?,Evlilikleri kim yönetiyor?,Cinselliği kim kullanıyor?,Para kimin kontrolündedir? Ve Boşanmalarda genelde kim suçludur?site adresiwww.kadinerkek.net sitenin bu kadar fazla ilgi görmesinin sebebi olarak kadın erkek çekişmesinin içten içe sördüğünü gösteriliyor.

Alıntıdır.
Arkadaşlar gerçekten paylaşmayı seven yöneticiler lazım.Eğer sizde ben bu işi zevkle yapıyorum diyorsanız benimle bir irtibata geçin bakalın.Reklam olmasın diye site adresinizi yazmayacağım.Ancak yeni açılan bir portal.Msn:destek@kraliste.com
Arkadaşlar domain satmak için bildiğiniz kaliteli siteleri yazsanıza ancak lütfen Türk sitelerini yazın.Sedo vb. yabancıları değil.Yazan arkadaşlar şimdiden sağolun.
Arkadaşlar link değişimi yapmak isteyen arkadaşlar sitelerini buraya yazsınlar bakalım.Ekleyen sitelerde aranan özelliklerin başında en az +1000 hit gerekiyor.Bu ayın sonu gibi beklenen pr güncellemesinde faydası olabilir.

Site adresi:WwW.KraListe.CoM

GPR:4
Hit:+3000
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 853
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 19.356 (Bu ay: 78)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.