Yüzbaşı
07 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar bende İphone SE mevcut versiyonu 10.2 şu an shsh kaydı da aldım prometheus adlı program ile şimdi ben ios 11 e güncellesem geriye nasıl dönebilirim ?
Arkadaşlar 10'lu tekno denemenın cevap anahtarı elınizde varsa paylaşabilir misiniz bütün sitelere baktım bulamadım şimdiden teşekkürler
Beyler hani var ya harici hard disk gibi evde prizde şarj ediyorsun veya güneş enerjiliyse güneşe koyuyorsun sonra istediğin yerde telefonu usb ile bağlayıp telefonu şarj edebiliyorsun bu makineye ne deniyordu ve nerde bulabilirim?
Yarına vermem gerekli çok basit bi proje yapıcam da mesela cd kutusundan peçetelik gibi ne önerirsiniz ?
Haziranda yeni ipad almayı düşünüyorum ipad i yanımda nasıl taşıyabilirim özel taşıma çantası var mı veya smart cover benzeri kılıf ?
Bu konuyla ilgili ışık hızına ulaşınca zamnı yavaşlatılabiliyormuş galiba sizce zaman yolculuğu mümkün mü ?
Almanca da bir resmi bir de günlük konuşma dili var ya saati söylerken mesela "saat 16:30 dur.” günlük konuşma dilinde nasıl söyleceğiz ?
Call of duty 7 rezzuraction paketi için ortak arıyorum benim kredi kartım yok ortak olacak kişide bulunması gerekli dlc kişi başı 14tl düşüyor.
benim amacım online film dizi seyretmek ve internette dolaşmak acaba ipad 2 veya yeni ipad beklentimi karşılar mı ?
Arkadaşlar benim önceliğim dizi ve film seyretmek bunun için 10 inç civarı olmalı maksimum fiyatı ise 600 tl olmalı sizin tavsiyeniz nedir ? Cevap yazacaklara şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Laptop
Otomobil
Otomobil
Mobil cihaz
Smartphone
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 678
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 69.756 (Bu ay: 1.141)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 13 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.