Yarbay
03 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
En fazla 7000k özellikle oyun için laptop arıyorum,aklımda monster vardı fakat çok fazla soruna yol açıyormuş özellikle ısınma konusunda onun için ondan vazgeçtim.Birde yerinde servis benim için önemli herhangi bir sorun olursa,kargo filan uğraşılmaz.Teşekkürler.
İlk olarak belirtmem lazım bu sorunla daha önceden karşılaşmıştım bu 2 veya 3 sefer oluyor.Disk C ye bi dosya indirdikten sonra karşılaştım bu sorunla öncedende aynı olmuştu daha sonra(Bİ kaç gün sonra yani)bi anda eski yerim geri gelmişti gelince fazla kafaya takmadım ama bu sefer gene olunca sinir oldum iyice her dosya indirdikten sonra böyle olucaksa işimiz var.Disk c de yer açmamı istiyor otomatik olarak bnde açıyorum gereksiz dosya filan siliyorom o yeride otomatik olarak gidiyor bi işe yaramıyor yani sabahtan beri bu soruna çözüm aryıyorum gördüğüm her şeyi denedim bide belirtiyim gene önceden kendiliğinden düzelmişti gene beklemek istemiyorum onun için kalıcı bi çözüm sunucak bi arkadaş varsa iyi olur format şıkkını eleyin :D :D

Şimdiden teşekkürler....

Nette biraz araştırdım bi virüs sebeb oluyormuş bunu dosyaları kopyalayıp yerin azalmasına sebep oluyormuş nasıl çözücem bilemiyorum şuan bitdefender ile taratıyorum pc yi bakalım ne çıkıcak...

Bişey daha var Google Chrome ile dosya indirdiğimde oluypor bu olay öncedende öyle oldu şimdi gene elimden geldiğince indirmemeye çalışıyodum ama unutunca iş işten geçti ne sebep oluyor ah bi bulsam var dünyalar bn :D :D
Beyler bu oyunda para hilesi veya herhangi bir hile yapmayı bilen varsa ayrıntılı anlatabilir mi :)
bu oyunda nasıl para hilesi veya herhangi bir hile yapıldığını bilen varsa ayrıntılı açıklaya bilir mi ?bir türlü hile yapamadım titan almak istiyorum :))
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.116
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.767 (Bu ay: 75)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 416 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.