Binbaşı
06 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Evet beyler kablo ile interneti alıp kablosuz yayacak bir cihaz arıyorum ama esas olarak belirli ip aralıklarına bant genişliği kontrolü yapmak istiyorum tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlı cihazlar nelerdir ?

ya da elimdeki mevcut bandwidth kontrollü modemin menzilini Asus RP-N12 N300 tarzı bir cihaz ile genişletsem, genişleticiye bağlanan cihazları da elimdeki modem ile bant genişliklerini kısıtlayabilir miyim ?teşekkürler .
Selam arkadaşlar yeri doğru mu değil mi bilmiyorum ama bir hafıza kartına ihtiyacım var class 10 düşünüyorum micro sd ile normal boyutun farkı var mı bilmiyorum (Hız olarak) ..İyisi nedir bunların micro sd tercihim bunu hem makinada (alpha 55) hem de telefonda kullanmak (xperia z) için.

Marka model önerilerinizi bekliyorum..
Ping kısmının altında yeşil bir şekilde tekrar ping yazıyor nasıl kapatıldığını bilen varsa aydınlatırsa sevinirim ..illuminate the enemy..
Verildiyse kusura bakmayın aslında tam olarak nereye açmam gerektiğinide bilemedim modlar halleder sanırım tanki online web tarayıcısı üzerinden oynanan 3D bir oyun grafikleri biraz tırt olsada gayet zevkli adından da anlaşıldığı gibi tanklarla savaşıyoruz savaşların sonunda ilk 3'e girersek crystal kazanabiliyoruz bu crystaller ile tankımızı geliştirebiliyoruz vs...crystalleri kredi kartı vs yol ilede almak mümkün neyse deneyin işte link imzamda...
Beyler biraz moralim bozuk gibi neyse sadede gelelim TM1 de 427bindeyim elimdeki rehbere göre balıkesir üni.(iö) iktisat 450.000den alıyor balıkesir üni.(iö) işletme 441.000 den odtü kıbrıs iktisat 542000 odtü kıbrıs işletme 410000 den almakta bunlardan birine girermiyim bişeyler diyin ona göre tercih falan yapıcam iktisat/işletme 4yıllık özel ya da vakıf herhangi bir yeri tutturmam benim için yeterli...+ başka önerisi olan....
60-100gb ile ardream asas dizicem cypherda önerileri alayım biraz kararsızım...
Beyler biri bdw saatlerini yazabilir mi oyunda yukarda kum saatinde yazıyorda ondan bişey anlamadım ya...
counter 1.5 war pod bot 2.5 ü yükledim ama bir türlü bot inmıo yardım plsss
cold hearted dagger +7 alcam beramusta ne kadardır
Adam +7 ii me +6 giga 2h verio verim mi serer beramus
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.820
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 15.006 (Bu ay: 101)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 806 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.